Marita Surma: Blogerka z Poznania, która ma perfekcyjne ciało! (Przyćmi inne szafiarki?)

O Deynn można powiedzieć wszystko, ale nie to, że jest nijaka.
Marita Surma: Blogerka z Poznania, która ma perfekcyjne ciało! (Przyćmi inne szafiarki?)
15.09.2014

Mainstream polskiej blogosfery modowej to wciąż te same twarze. Na wszystkich branżowych wydarzeniach możemy podziwiać do znudzenia Maffashion, Jessicę Mercedes, Charlize Mystery czy Macademian Girl. Tymczasem, gdzieś w tle rodzi się gwiazda, która niedługo może je wszystkie przyćmić. 22-letnia Marita Surma z Poznania prowadzi swojego bloga konsekwentnie od kilku lat i to jest właśnie jej moment.

Swoim fankom (i licznym fanom) znana jest jako Deynn. Na Facebooku zgromadziła niemal 130 tysięcy obserwatorów, na Instagramie – ponad 75 tys. Co odróżnia ją od największej konkurencji? Nie stara się bywać na siłę, ma wyrazisty styl i... tatuaże! Nie są to minimalistyczne wzory, ale konkretne „dziary”, które rzucają się w oczy. Całości dopełnia perfekcyjna sylwetka.

Jeśli jeszcze jej nie znacie, czas nadrobić zaległości. Może dzięki niej słowo „szafiarka” nabierze dla Was nowego, lepszego znaczenia...

Komentarze (176)

Ocena: 4.54 / 5
gość (Ocena: 5) 22.01.2018 12:22
Z Poznania? Chyba ze Świdwina, a to różnica.
odpowiedz
aneczka (Ocena: 1) 14.07.2016 10:10
Dziewczyna hajs kosi i dobrze, pogratulowac,ze taka nie umiejaca sie zbyt wyslowić, ogolnie dość prosta i tania wygladzie panna umiała sie wybic. swiadczy to przede wszystkim,ze terazdupa, cycki, dupa, cycki..sa w modzie. No i tyle Fajnie jakby zwiekszyła ilosc uzywanych wyrazw i przestala kombinwac z fotami twarzy, na których na trojkatną twarz, a jesli ktos inny dodaje zdjecie spoglada na nas kwadratowy paszczu, bez podpisu nie do poznania
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 10.02.2016 14:03
Ona na 25 lat. Po drugie nie jest z Poznania tylko ze Swidwina. Po 3 juz niby 5 mcy cwiczy i trzyma diete a efekty marne, bo musi sie wspomagac retuszem fot.
zobacz odpowiedzi (2)
Kaka (Ocena: 5) 30.01.2016 20:32
Ta laska jest zaprzeczeniem samej siebie, to co mówi nie pokrywa sie z tym co robi, przerost formy nad treścią,a i najważniejsze- każdy chce się z nią kumplować dla fejmu. SODÓWECZKA LALUSIU!!! Ciało to nie wszystko, zainwestuj w szkołe.
odpowiedz
Anonimek :) (Ocena: 5) 10.12.2015 21:15
Moim zdaniem artykuł napisał o Deynn rację, dziewczyna sobie radzi w życiu. Ma piękne ciało, i charakter. Tylko ją podziwiać,a nie ... Hejtowac! :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo