Koleżanka oblała ją kwasem, bo... zazdrościła jej urody! (Mamy zdjęcia po wypadku)

Każde spojrzenie w lustro wywoływało myśli samobójcze. Dzisiaj jest już znacznie lepiej.
Koleżanka oblała ją kwasem, bo... zazdrościła jej urody! (Mamy zdjęcia po wypadku)
04.07.2014

O kobietach, których twarze zostały oszpecone w akcie zemsty, media informują coraz częściej. Zazwyczaj scenariusz tego koszmaru jest podobny. Odrzucony mężczyzna, który dochodzi do wniosku, że jego ukochana, skoro nie chce być z nim, nie będzie już z nikim innym. Tym razem było inaczej. Oprawcą okazała się... przyjaciółka ofiary. Nie mogła znieść, że dziewczyna jest piękna i ma ogromne powodzenie u płci przeciwnej. Chora zazdrość doprowadziła do najgorszego.

Dwa lata temu 22-latka została oblana żrącym kwasem przez zamaskowaną kobietę. Ubrana była w nikab, czyli tradycyjne muzułmańskie nakrycie głowy, które odsłania jedynie oczy. Rozpoznanie napastniczki było więc utrudnione, ale na szczęście policji udało się połączyć fakty i odkryć szokującą prawdę. Zbrodni dopuściła się rówieśnica ofiary, jedna z jej najlepszych koleżanek. W marcu tego roku została skazana na 12 lat bezwzględnego pozbawienia wolności. Naomi Oni stara się ułożyć życie na nowo.

To nie było proste, bo trudno pogodzić się z tak widocznymi obrażeniami. Śliczna i gładka twarz kobiety w jednej chwili zmieniła swój kształt i kolor. Jak wspomina, każde spojrzenie w lustro wywoływało u niej myśli samobójcze.

Naomi Oni

W momencie ataku była w szczęśliwym związku, ale zaraz po opuszczeniu szpitala chłopak poinformował ją o zerwaniu. To spotęgowało negatywne myśli. Była przekonana, że nigdy nie odważy się pokazać publicznie i nie ma żadnych szans na szczęście w miłości. Na szczęście trafiła na doskonałych specjalistów, którzy systematycznie poprawiają jej wygląd. Wraz z tym wzrasta jej pewność siebie.

Dwa lata po tragedii poszła na pierwszą randkę z nową twarzą. Choć nie udało się stworzyć związku, do dzisiaj są przyjaciółmi. To właśnie jemu zawdzięcza swoją pewność siebie. On wypatrzył ją na ulicy i wspaniale potraktował.

Naomi trafiła właśnie na okładkę popularnego magazynu „Closer” i promienieje! Zobaczcie jej transformację...

Naomi Oni

Naomi Oni przed atakiem niezrównoważonej przyjaciółki

Naomi Oni

Naomi po oblaniu żrącym kwasem

Naomi Oni
Naomi Oni
Naomi Oni
Naomi Oni
Naomi Oni
Naomi Oni

Komentarze (19)

Ocena: 4.68 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2015 14:52
Napisz komeSprzedam zestaw z Women On Web, zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu + 8 tab Misoprostolu Zestaw sprzedam za 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 697564trzy10.ntarz...
odpowiedz
Blondi (Ocena: 5) 08.07.2014 11:58
to ja mam ten problem, że właśnie miałam mnóstwo znajomych, ale wszyscy byli fałszywi. jak się razem takie laski spotkały, to tylko gadały, że niewiadomo jaka to ja jestem brzydka, beznadziejna. przez takich ludzi naprawdę można stracić pewność siebie, nie tylko jak obleją kwasem... lepiej nie mieć przyjaciół, ewentualnie kilku, ale normalnych. lepiej postawić na jakość, nie na ilość.
odpowiedz
Pupcia (Ocena: 5) 07.07.2014 19:03
Wiesz co ty też możesz wyglądać jak ostatnie g*wno. To, że ktoś jest brzydki nie znaczy jeszcze, że jest bezwartościowy. Człowiek może być biedny w wyglądzie, ale za to bogaty w sercu, nie to co Ty. Bo po Twoim komentarzu widać, że niezła z Ciebie jest pi*da.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.07.2014 23:24
Z pewnością lepiej od takiego głą.ba jak ty.
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 05.07.2014 16:12
Napisz komentarz...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo