51 lat, 2 małżeństwa i... nic. Ta kobieta dopiero niedawno straciła dziewictwo!

Jak to możliwe, że przez tyle lat w stałych związkach nie udało jej się tego zmienić?
51 lat, 2 małżeństwa i... nic. Ta kobieta dopiero niedawno straciła dziewictwo!
22.06.2014

Niektóre z nas, kierując się zasadami moralnymi czy wytycznymi religijnymi, odrzucają bliskość z mężczyzną przed ślubem. Można rozumieć takie podejście do życia, lub nie, ale należy je zaakceptować. W końcu każdy jest kowalem swojego losu. W przypadku naszej bohaterki było nieco inaczej – nie zakładała, że zachowa dziewictwo dla męża. I chociaż dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu, żadnemu nie ofiarowała swojej czystości.

Maria-Louise Warne pierwszy raz wzięła ślub zaraz po uzyskaniu pełnoletności. Sakramentalne „tak” powiedziała swojemu starszemu o 12 lat partnerowi, John`owi, z którym była związana od dłuższego czasu. Związek nie został skonsumowany, bo jak przyznaje kobieta, seks w ogóle jej nie interesował. Wychowała się w rodzinie, gdzie intymność traktowana była jako przykry obowiązek, a nie przyjemność.

Podobnie do tematu podchodził jej mąż, który również wyznawał konserwatywne wartości. Twierdził, że seks służy wyłącznie dawaniu życia, a sam na dziecko nie jest gotów. Małżeństwo się rozpadło, kiedy Maria miała już ponad 30 lat. Wciąż była dziewicą.

dojrzała dziewica

Minęło zaledwie kilka tygodni od spotkania na szpitalnym korytarzu, kiedy para ląduje razem w łóżku. Nasza bohaterka w wieku 51 lat straciła swoje dziewictwo. O tym szokującym fakcie poinformowała partnera na chwilę przed stosunkiem. Nie krył zaskoczenia, ale równocześnie poczuł się wyróżniony.

Od tego momentu życie Marii zmieniło się nie do poznania. Kobieta odkryła radość z seksu i jak uczciwie przyznaje, teraz kocha się non stop, w różnych miejscach i w każdej możliwej pozycji. Jak widać, nigdy nie jest za późno.

dojrzała dziewica

Maria-Louise Warne straciła dziewictwo w wieku 51 lat.

dojrzała dziewica

Głównym powodem rozstania nie był jednak brak pożycia małżeńskiego, ale romans. Maria-Louise zakochała się w innym mężczyźnie, jeszcze starszym od jej dotychczasowego męża. Różnica wieku wynosiła aż 22 lata. Związek zalegalizowano i przez kolejnych 26 lat żyli w zgodzie jako małżeństwo, choć bez intymnego kontaktu. Główną winą obarcza za to Carola, który w żaden sposób nie zabiegał o bliskość ze znacznie młodszą żoną. Narastająca frustracja nie zapowiada niczego dobrego. Pewnego dnia jej mąż dostał udaru mózgu i trafił do szpitala.

Wkrótce zmarł, ale tragedia ta okazała się przepustką do zupełnie innego życia. Na szpitalnym oddziale Maria poznała przystojnego lekarza, z którym postanawia się związać. Uroczy doktor zrobi to, czego nigdy nie zrobił dla niej żaden inny mężczyzna...

Komentarze (31)

Ocena: 4.9 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2014 21:16
Wow, jaka furora... az tzeba bylo artykul napisac o tym... wszyscy musza wiedziec ze istniala kobieta ktora nie kochala sie przez cale swoje zycie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.06.2014 22:13
To pocieszające. ja mam 23 lata i nic, ale to dlatego, że cały czas mam trądzik hormonalny.
zobacz odpowiedzi (1)
:C (Ocena: 5) 22.06.2014 17:24
skoncze jak ona, 18 lat i nic :c załosne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.06.2014 15:33
Bali sie skonsumowac -i tak bywa cos kiedys musialo ja zrazic -a widac jest normalna kobieta debilu-nie wyzywaj nie znasz moze nie masz fiuta -lub gdzie go wsadzic-dosrywki zostaw do swej na kims innym dogrywki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.06.2014 15:05
Wygląda na chora psychicznie, żal mi takich ludzi. Po co idzie z tym do prasy? zero wstydu. ale po twarzy widać że wariatka.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo