Waży 100 kg i tańczy na rurze! (Apetyczny widok?)

27-latka spełnia się jako matka, modelka i instruktorka tańca. Waga w niczym jej nie przeszkadza.
Waży 100 kg i tańczy na rurze! (Apetyczny widok?)
13.06.2014

Kobiety o nieco większych rozmiarach, niż te lansowane przez kolorowe media, coraz mocniej zaznaczają swoją obecność. Wystarczy wspomnieć modelki i szafiarki plus size, które przekonują, że moda i uroda to tematy uniwersalne. Bez względu na gabaryty. O krok dalej poszła nasza dzisiejsza bohaterka – twierdzi, że nie tylko nie musi się wstydzić swojego wyglądu, ale wręcz powinna się nim chwalić. Nie brakuje jej pewności siebie oraz przekonania, że seksapil to jej drugie imię.

27-latka z Wielkiej Brytanii to prawdziwe objawienie tamtejszej edycji programu „Mam Talent”. Jest bardzo śmiała, ma piękny uśmiech i długie blond włosy. Do tego wszystkiego ok. 100 kilogramów wagi i zupełnie żadnych kompleksów. Na scenie programu pojawiła się w obcisłym stroju kąpielowym, który miał pokazać jej apetyczną talię. Jurorów zaskoczyła żywiołowym tańcem na rurze, w którym nie brakowało elementów akrobatyki.

Solidnie zbudowana tancerka zaprzeczyła wszystkim możliwym zasadom fizyki. Nikt nie mógł przypuszczać, że z taką posturą można sobie pozwolić na tak wymagające figury!

Emma Haslam
Emma Haslam
Emma Haslam

Emma Haslam na co dzień spełnia się jako matka, ale także instruktorka tańca na rurze. Jej uczennice, nawet jeśli mają wątpliwości, czy ktoś taki może ich czegoś nauczyć, szybko zwracają jej honor. W swoim fachu jest prawdziwą profesjonalistką. Taniec sprawia, że zapomina o swoich gabarytach. Dlaczego postanowiła pokazać się w telewizji?

Mam tylko nadzieję, że ludzie ocenią mój taniec. Docenią to, że jestem dobra, niezależnie od moich wymiarów. Chcę zachęcić wszystkie kobiety, małe, duże, chude i grubsze do aktywności. Nie liczy się rozmiar, ale ekspresja i umiejętności – stwierdziła w rozmowie z mediami.

27-latka nie tylko wzbudziła sympatię widzów, ale także właścicieli jednej z brytyjskich marek odzieżowych. Została ich modelką i w najnowszym katalogu promuje ubrania plus size. Zobaczcie ją w akcji!

Emma Haslam
Emma Haslam
Emma Haslam
Emma Haslam
Emma Haslam

Emma Haslam - na następnej stronie zobaczysz jej żywiołowy występ!

Emma Haslam w MAM TALENT

Komentarze (35)

Ocena: 4.63 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2014 21:01
jest śliczna :) to dobrze że nie przeszkadzają jej dodatkowe kilogramy ;)
odpowiedz
serio? (Ocena: 5) 19.06.2014 14:34
Problem to tutaj niektórzy mają ze sobą.. Polki, które są brane za jedne z najpiękniejszych kobiet są jednocześnie najbardziej wredne, zawistne i nietolerancyjne. Żal czytać Wasze komentarze (I teraz polecą teksty typu "to nie czytaj"). Drogie specjalistki od oceniania innych PORA RUSZYĆ TYŁKI OD KOMPUTERÓW I ZACZĄĆ PRACOWAĆ NAD SOBĄ. A Pani z artykułu - Zuch Kobietka ! :D
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 17.06.2014 18:20
Śliczna jest
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 14.06.2014 17:19
Dobrze, że nie ma kompleksów i że akceptuje siebie, ale traktowanie jej z takim poklaskiem jest chore. Ona pokazuje do czego można doprowadzić. ONA MA POWAŻNY PROBLEM, LUDZIE ZROZUMCIE TO. Taka waga nie jest zdrowa, zapytajcie się kogokolwiek.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2014 10:23
niektórzy nie potrzebują mieć wysportowanego ciała, żeby dobrze czuć się w swojej skórze. Ta babeczka udowadnia, że pomimo tuszy można wiele, bo kto wcześniej by sobie wyobraził, że taka otyła kobieta dałaby radę utrzymać sie na rurze. Tym co od zawsze były szczupłe, a nawet tym z lekką nadwagą łatwo jest oceniać..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo