ŻYWE BARBIE: 10 desperatek, które marzą o wyglądzie sztucznej lali

O niektórych z nich na pewno już słyszałyście, ale pozostałych na pewno nie znacie.
ŻYWE BARBIE: 10 desperatek, które marzą o wyglądzie sztucznej lali
05.06.2014

Praktycznie każda z nas, gdy była dziewczynką, chciała wyglądać jak Barbie. Z czasem wyrastałyśmy jednak z tych pragnień, rozumiejąc, że były niemądre. Bohaterki dzisiejszej galerii nigdy nie porzuciły jednak marzeń o look`u blond lali. Poddały się szeregowi operacji plastycznych, doczepiły sztuczne włosy i paznokcie, zaczęły ubierać się na różowo.

Efekt? Dzisiaj już w ogóle nie przypominają żywych ludzi. Poznajcie te najbardziej zdesperowane.

żywa Barbie

Dakota Rose

Dziewczyna regularnie zamieszcza zdjęcia na swoim blogu. Choć w komentarzach nie brakuje docinków, że jest mocno zoperowana lub że umiejętnie posługuje się Photoshopem, ona sama utrzymuje, że jej wygląd jest dziełem… natury.

żywa Barbie

Venus Palermo

17-latka już od kilku lat zamieszcza w Sieci filmiki z poradami, jak osiągnąć lalkowaty wygląd. Sama mocno inspiruje się kulturą Japonii.

żywa Barbie

Modelka i aktorka Lily Cole jest porównywana do lalki przez swoją porcelanową cerę.

żywa Barbie

Lin Ke Tong urodziła się w 1988 roku, ma 172 cm wzrostu i chciałaby zostać modelką. Póki co próbuje zyskać sławę jako dziewczyna podobna do lalki Barbie.

żywa Barbie

Alodia Gosiengfiao jest utytułowaną cosplayerką (bierze udział w konkursach na najlepsze przebranie z mangi, anime i gier komputerowych). Sławę zapewniły jej jednak nie stroje, a łudząco podobny do zabawki wygląd.

żywa Barbie

Wang Jiayun

Ma 164 cm wzrostu, waży 42 kilogramy i urodziła się w Hong Kongu. W Azji robi zawrotną karierę jako żywa Barbie.

żywa Barbie

Charlotte Hothman

25-latka wydała już ponad 10 tysięcy funtów (ok. 60 tys. zł) na operacje plastyczne. Cierpiała katusze podczas długich rekonwalescencji, później męczyła się tysiącami ćwiczeń gimnastycznych. Teraz większość oszczędności wydaje na seksowne różowe dodatki. Wszystko po to, aby upodobnić się do swojego ideału piękna – lalki Barbie.

żywa Barbie

Lśniące włosy, porcelanowa cera i słodki makijaż robią z Jessiki prawdziwą laleczkę.

żywa Barbie

O tej rosyjskiej lali wiadomo niewiele, poza tym, że ma 182 cm wzrostu, 99 cm w biuście, 46 cm w pasie i 84 cm w biodrach. Czyli są to wymiary nieosiągalne dla typowej, normalnej kobiety.

żywa Barbie

Angelyne

Blond loki z różowymi pasemkami, kusa, krzykliwa sukienka i przerysowany makijaż – oto znaki rozpoznawcze Angelyne, celebrytki z USA. Motto tej nietuzinkowej postaci brzmi `Barbie chciałaby być mną`.

Polecane wideo

Komentarze (74)
Ocena: 3.45 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2016 11:55
a gdzie DYBOWSKA?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.07.2014 20:34
chyba DESPERADEK :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.07.2014 18:23
Przeglądam to i nagle widzę zdjęcie dziewczyny z kpopowego zespołu z jednego z teledysków .......
odpowiedz
Beznadziejny artykuł (Ocena: 1) 21.07.2014 13:01
Takie artykuły sprawiają że mam dosyć tej strony
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.07.2014 08:52
Chyba się posikałam ze śmiechu XD Jessica .. niby moja UB jest lalką barbie ponieważ ma jasną cerę i lśniące zdrowe włosy - dobrze wiedzieć ,żę jeżeli ktoś o siebie dba jest porcelanową lalką ,a co do Venus to jest taki styl .Jestem lolitą i ja moge prendzej już powiedzieć żę jestem jak porcelanowa laleczka a nie Jessica !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie