Z szarej myszki w wampa - Zobacz, jaką ta dziewczyna przeszła transformację!

23-latka przeszła terapię, która zmieniła ją nie do poznania.
Z szarej myszki w wampa - Zobacz, jaką ta dziewczyna przeszła transformację!
09.06.2014

Kompleksy spędzają sen powiek wielu z nas. Czym innym jest jednak przekonanie, że mogłybyśmy wyglądać bardziej atrakcyjnie, ale natura poskąpiła nam urody, a czym innym obsesja połączona ze strachem. Ta 23-latka przez lata utwierdzała się w przekonaniu, że jest niewiele warta. Nie chciała, a wręcz nie potrafiła tego zmienić. Jej negatywne myślenie doprowadziła do tego, że zapadała się pod ziemię, kiedy ktoś przypadkiem na nią spojrzał, aż wreszcie przestała dawać innym taką okazję – zamknęła się w domu i bała się z niego wyjść.

Hannah Rich była przerażona życiem i światem. Kiedy zaczęła pracować, wydawało się, że z czasem zmieni swoje nastawienie. Już nie może się dłużej ukrywać. To kończyło się nieprzespanymi nocami, kiedy rozmyślała o tym, że będzie musiała kolejnego dnia wyjść z domu i jechać autobusem wypełnionym ludźmi. W biurze, a nawet w czasie biznesowych spotkań, często zamykała się w łazience i z nerwów płakała.

Ataki paniki i strach przed otoczeniem to już dla niej przeszłość. Koniec wymówek, problemów ze snem i drżeniem całego ciała. Dzisiaj jest zupełnie inną osobą, a wszystko zawdzięcza hipnozie. Wystarczyło kilka spotkań, w czasie których terapeuta stosował sprawdzone metody, takie jak kontrolowany oddech czy wizualizacja. Nietypowe leczenie doprowadziło wręcz do tego, że spełniła swoje marzenie o zostaniu modelką. Bez skrępowania pozuje w samej bieliźnie!

Kto by pomyślał, że hipnoterapia może tak bardzo zmienić człowieka...

Hannah Rich
Hannah Rich
Hannah Rich
Hannah Rich
Hannah Rich

23-latka nie potrafiła nawet spokojnie wyjść z domu. Strach przed ludźmi był stale obecny w jej życiu.

Hannah Rich

Hipnoterapia pozwoliła jej zupełnie zmienić nastawienie do siebie i świata. Spróbowała swoich sił w modelingu i dzisiaj trudno rozpoznać w niej zakompleksioną i przestraszoną dziewczynę sprzed kilku miesięcy...

Hannah Rich

Została modelką i dumnie prezentuje bieliznę. Dzisiaj nie boi się już niczego!

Hannah Rich

Hannah Rich przez lata była chorobliwie nieśmiała.

Komentarze (34)

Ocena: 4.56 / 5
Anonim (Ocena: 4) 10.06.2014 17:37
Wiem, co to stany lękowe. Czasem boję się zrobić cokolwiek i dowiedzieć się tego na ostatni moment. Tacy ludzie, którzy mają stany lękowe, zazwyczaj są wrażliwi i delikatni... Sama takowe przechodziłam i, w sumie, przechodzę nadal. Jestem bardzo niska jak na swój wiek, niecałe 158 cm wzrostu... A mam niespełna 17 lat. Boli mnie to, że jestem taka niziutka... Waga niby dobra, ale co z tego, skoro nie jestem atrakcyjna? Jedyne co odziedziczyłam po matce to ,,kształty'. Tak. Wygląd nie jest najważniejszy, ale jednak dużo ułatwia. Chodzić z myślą, że nie jest się atrakcyjnym boli. Tym bardziej jak ma się chłopaka. Mówi, jaka to nie jesteś dla niego piękna... A gdy patrzysz w lustro widzisz co? No właśnie. Każdy ma własne zdanie o sobie... ALE! ,,Piękno tkwi w oczach patrzącego'. Ktoś dawno temu napisał, że najbrzydsza kobieta dla swojego mężczyzny mogłaby rywalizować z samą Wenus. Każdy ma swój własny gust. Nie lubimy swojego wyglądu, bo chcielibyśmy coraz to lepiej wyglądać... Tak, miło słuchać od kogoś, że ładnie wyglądamy. Co z tego jak dla siebie nie jesteśmy atrakcyjni? ` Poza tym wszystkie kobiety są piękne, jeśli o siebie dbają. Żadne botoksy, kwasy, tapety, makijaże nie są potrzebne. Idziemy na wojnę? Nie... :)
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2014 11:30
A ja nienawidzę siebie szczerze i z każdym dniem coraz bardziej. Nienawidzę siebie za to że jestem taka brzydka, że chodź staram się nie mogę nic w sobie zmienić, że nie potrafię się ładnie ubrać. Ta dziewczyna miała łatwiej bo jest ładna, ja niestety taka nie jestem a nie potrafię pogodzić się ze swoim wyglądem, widzę tyle pięknych dziewczyn na ulicach...
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2014 23:39
jak wy wszystkie nie macie pojęcia o stanach lekowych. każda z was myśli że taka ładna to w ogóle co ona sobie wymyśliła, pewnie łatwo jej było z tego wyjść, wystarczylo kilka razy że poszła sobie na hipnozę i wszystko zniknęło. NIE! to nie jest takie proste! żeby z takiego czegoś wyjść trzeba na prawdę chodzić na taką terapię nie kilka razy tylko przez dłuższy czas. Stany lękowe biorą się często z nerwów i możesz być najpiękniejsza a i tak nie będziesz na to zwracać żadnej uwagi kiedy Cie dopadnie ta choroba. Pomimo pozytywnych rzeczy jakie będą ci mówić inni i tak będziesz myśleć to samo, płakac z nerwów i czuć się niedowartościowana. Nie przeżyłyście tego, więc nie oceniajcie tej dziewczyny i tej choroby, proszę.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2014 22:19
Czyli jak dziewczyna wstydzi się pozować w bieliźnie to jest nieśmiała, a jak już pozuje i nic ją to nie rusza to jest super i ok. Rozumiem walkę z nieśmiałością ale gdy jako efekt pokazujecie laskę wyglądającą jak modelka porno to dajecie złe wzorce nieśmiałym dziewczyną. Bycie śmiałą i otwartą nie równa się od razu chęci pozowania w bieliźnie.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2014 21:11
z taka buzka, wlosami i figura to nie ciezko wyjsc z kompleksow (jesli zawsze tak wygladala, a miala tylko jakies chore urojenia) tez czulabym sie pewnie i pieknie i w ogole wooow!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo