Z tej dziewczynki wyrosła NAJBRZYDSZA kobieta świata! (Zobacz aktualne fotki)

25-latka nie traci pogody ducha i w pełni akceptuje swój wygląd.
Z tej dziewczynki wyrosła NAJBRZYDSZA kobieta świata! (Zobacz aktualne fotki)
26.05.2014

Kiedy jej zdjęcia pojawiły się w Internecie, z miejsca zyskała przydomek najbrzydszej kobiety świata. Niektórzy bez skrępowania nazywają ją potworem w ludzkiej skórze, sugerują jej anoreksję, zastanawiają się, czy nie jest ofiarą straszliwego wypadku. Młoda Amerykanka swój wygląd „zawdzięcza” czemuś zupełnie innemu – wrodzonej chorobie. Cierpi na NSP czyli zespół wad, które powodują wiele groźnych powikłań, w tym m.in. zahamowanie wzrostu, zniekształcenie twarzy czy zanik tkanki tłuszczowej.

25-letnia Lizzie Valasquez nie jest w stanie przytyć, więc każdy kolejny dzień jej życia jest walką o przetrwanie. Musi przyjmować nawet 8 tysięcy kalorii w ciągu doby, by w miarę normalnie funkcjonować. Jej maksymalna waga nigdy nie przekroczyła 27 kilogramów. Jej ciało opiera się wyłącznie na skórze i kościach. Nie ma mowy o jakiejkolwiek tkance tłuszczowej, a tym bardziej mięśniowej. Mimo wszystko nie traci pogody ducha.

Na złość krytykom wydała już dwie książki  - „Piękna Lizzie” i „Bądź piękna, bądź sobą”. Kiedy zauważa, że ktoś z obrzydzeniem jej się przygląda, wtedy ma dla niego tylko jedną radę – przestań się gapić i zacznij poznawać świat. Nie ma pretensji, że daleko jej do wyglądu celebrytek i modelek. Dzięki temu wie, że jej przyjaciele i najbliżsi widzą w niej coś więcej, niż tylko piękne ciało.

Zobaczcie, jak dorastała. Pierwsze ubranka rodzice kupowali w sklepach z zabawkami, bo te dostępne dla niemowlaków normalnych rozmiarów były zdecydowanie zbyt duże...

Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez

Komentarze (609)

Ocena: 3.72 / 5
gość (Ocena: 5) 04.09.2018 19:56
Tommy jesteś zwykłym zjea bem i potrafisz się nabijac z innych masz chy a mózg wielkości fistaszka inaczej może byś. Mówił gdyby ciebie coś podobnego spotkało.. A ten drugi co go ząb tak boli to niech sobie powyrywa wszystkie i zrobi przeszczep mózgu. Kretyni!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.08.2018 01:25
Boże co z Was za ludzie... Nie macie prawa nikogo oceniać.. Osoby które w ten sposób oceniają ,sami mają problem ze sobą. Trochę empatii ludzie
odpowiedz
tommy (Ocena: 3) 03.08.2018 10:37
co za ryj, leżę ze śmiechu
odpowiedz
. (Ocena: 1) 29.07.2018 20:28
.
odpowiedz
Barus (Ocena: 5) 28.07.2018 22:09
Jakim trzeba być pojebem żeby tak zatytulowac artykul. Redaktor ZJEB
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo