O żadnej innej blogerce nie jest tak głośno: Poznajcie Felice Fawn!

Jest bardzo szczupła, fotogeniczna i... kontrowersyjna.
O żadnej innej blogerce nie jest tak głośno: Poznajcie Felice Fawn!
24.05.2014

W Polsce nie brakuje blogerek modowych, ale zdecydowana większość z nich niczym się nie wyróżnia. Możemy je lubić, a nawet podziwiać, wypowiadać się na ich temat krytycznie, albo ignorować. Żadna z nich nie wzbudza jednak takich emocji, jak pewna nastolatka z Wielkiej Brytanii. Poznajcie Felice Fawn – szafiarkę, modelkę i początkującą bizneswoman.

Pierwszy post na jej blogu pojawił się niemal dokładnie rok temu. Od tego czasu było ich zalewie kilka. O wiele bardziej aktywna Felice jest na Facebooku, gdzie zgromadziła prawie 200 tysięcy fanów i Instagramie z niemal 100 tys. obserwatorów. To dziewczyna-kameleon. Jednego dnia prezentuje się niczym pilna uczennica z dobrego domu, drugiego – wygląda jak demon, pozując na cmentarzu.

Jest bardzo zgrabna, szczupła, fotogeniczna i... niezwykle kontrowersyjna. Nie tylko ze względu na swoje wyraziste sesje zdjęciowe. Na stronie „Prawda o Felice Fawn” dowiadujemy się, że to tylko jej pseudonim, bo tak naprawdę nazywa się Lauren Cook. Autorzy zarzucają jej, że bardzo retuszuje swoje zdjęcia i wcale nie jest taka piękna, a na dodatek twierdzą, że oszukuje klientki swojego sklepu, w którym sprzedaje ubrania i dodatki. Niektóre przesyłki nie docierają pomimo wcześniejszej zapłaty.

Ile w tym prawdy? Trudno powiedzieć. Być może w rzeczywistości coś jest na rzeczy, a może to zwykła zawiść. Młoda Brytyjka zdaje się tym zupełnie nie przejmować... Zobaczcie, za co pokochali ją fani.

Felice Fawn
Felice Fawn
Felice Fawn
Felice Fawn
Felice Fawn
Felice Fawn
Felice Fawn
Felice Fawn
Felice Fawn
Felice Fawn

Polecane wideo

Komentarze (71)

Ocena: 4.49 / 5
Martyna (Ocena: 3) 10.07.2014 13:22
wspaniała? w tych czasach modna jest anoreksja, blada karnacja i masa fotoszopu na zdjęciach. Wręcz nie do wiary. Poczytajcie o niej trochę, tym bardziej, że dziewczyna nie dość, że jest ćpunką, robi to na żywo, na livestream, to jest też alkoholiczką i wypija podobno 3 butelki wina dziennie. To jest chore, a nie fajne. A sama jej uroda nie jest zachwycająca. Każdy ma inny kanon piękna, ale co w niej interesującego? Większość dziewczyn z tumblr wygląda dokładnie jak ona.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2014 14:11
Ludzie przestańcie pieprzyć o jej bliznach na rękach i tym, że wygląda jak kościotrup. Ta dziewczyna miała bardzo poważne problemy w domu, przez co zaczęła niestety sie ciąć a następnie popadła w anoreksję. Walczy z nią cały czas, a ten blog i fani to tak naprawdę coś co daje jej siły by sie nie poddać Ja tam ją uwielbiam!
odpowiedz
Seel. (Ocena: 5) 13.06.2014 16:18
Ona jest wspaniała, po prostu ideał! Trupioblada skóra i wystające kości, cudo! I ta mroczna, demoniczna uroda... Mi jeszcze trochę brakuje do takiej figury, ale kolor skóry też mam taki, a nawet jaśniejszy :)
odpowiedz
młoda (Ocena: 5) 01.06.2014 19:07
jest świetna! ma charakter, styl -wyróżnia sie. nie zlewa z resztą blogerek. wiecej takich osób !
odpowiedz
nana (Ocena: 5) 01.06.2014 11:21
a te blizny na lewej ręce? eh, te narkotyki...
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie