Mroczna szafiarka ma tysiące fanów! Jest blada, wychudzona i kocha czerń...

Zdecydowanie nie jest klasyczną pięknością.
Mroczna szafiarka ma tysiące fanów! Jest blada, wychudzona i kocha czerń...
13.05.2014

Bordowe usta, czarne cienie, pogrubione brwi, blada cera, ciemne paznokcie i ciężkie buty – to skrócona charakterystyka jednej z niezwykle popularnych blogerek modowych. Młodziutka Violet pochodzi z San Marino, ale jest dobrze znana także poza swoją maleńką ojczyzną. Dziewczyna od lat buduje swój specyficzny wizerunek, co zaowocowało 65 tysiącami fanów w serwisie Lookbook, 110 tys. na Facebooku i 11 tys. na Instagramie.

W jaki sposób najlepiej opisać jej styl? To moda uliczna w mrocznym wydaniu, w której odzież z lumpeksów spotyka się z torebką Chanel. Violet wyróżnia się także tym, że... wcale nie chce się nikomu podobać. Jest bardzo wychudzona, odcień skóry wskazuje na to, że unika słońca, ciężki makijaż bardzo ją postarza, a ciemne i toporne stroje zdecydowanie nie dodają jej dziewczęcości. Wbrew wszystkiemu, to właśnie pozorowana niedbałość zapewniła jej wierne grono wielbicieli.

Na pierwszy rzut oka nic się tutaj nie zgadza – wątła, blada, rozmazana i niechlujnie ubrana nastolatka nie przypomina raczej ikony stylu. A jednak, dla wielu rówieśnic jest chodzącym ideałem, do którego chciałyby się przynajmniej zbliżyć. Zobaczcie kilka jej stylizacji, które nie za bardzo się od siebie różnią...

szafiarka
szafiarka
szafiarka
szafiarka
szafiarka
szafiarka
szafiarka
szafiarka
szafiarka

Polecane wideo

Komentarze (75)

Ocena: 4.69 / 5
P (Ocena: 4) 26.05.2014 23:26
Dałabym jej jakąś kanapkę, czy coś.. Sama jestem szczupła ale ona chyba trochę przesadziła.
odpowiedz
Marta (Ocena: 5) 26.05.2014 20:43
kocha czerń to tak jak ja
odpowiedz
Anonim (Ocena: 4) 19.05.2014 23:36
Generalnie jedyną rzeczą, jaką ja osobiście bym jej zarzuciła jest to, że mimo chudych nóg, są one po prostu niezgrabne. Ale chętnie je pokazuje, więc chyba sama tak nie uważa. Ogólnie podpatrywać nie będę, ale dobrze, że będąc taka, jaka chce być, zdobyła fanów ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.05.2014 20:46
uwielbiam ją , piękna !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2014 12:19
Mnie się podoba zdjęcie 10 :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie