Zakochane PSYCHOPATKI: Jedna z nich przywiązała petardy do... męskiego przyrodzenia

Przerażające historie, które wydarzyły się naprawdę.
Zakochane PSYCHOPATKI: Jedna z nich przywiązała petardy do... męskiego przyrodzenia
03.05.2014

Podobno kobiety to chodzące dobro. Jesteśmy delikatne, poukładane, przewidywalne i gardzimy agresją. W większości przypadków to oczywiście prawda, ale także w naszym gronie zdarzają się silniejsze charaktery. Przekonujemy się o tym szczególnie wtedy, kiedy wybranek naszego serca nie spełnia naszych oczekiwań lub brutalnie nas porzuca. Urażona kobieca duma to bomba z opóźnionym zapłonem. Zazwyczaj kończy się krzykiem i płaczem, ale czasami bierzemy sprawy w swoje ręce...

Nasze bohaterki nie mają zbyt wiele wspólnego z równowagą psychiczną. Zamiast rozwiązać swój problem rozmową i argumentami, wolały sięgnąć po noże, brzytwy, łomy, a nawet własne zęby. Uznały, że tylko fizyczna eliminacja partnera lub jego okaleczenie, przyniosą wymierny skutek. Jaki? Same poczują się lepiej. Niestety, ulga trwała wyjątkowo krótko, bo później trzeba było za wszystko zapłacić – własną wolnością.

Oto najbardziej niezrównoważone kochanki, o jakich słyszał świat. Ich historie przytoczone przez serwis oddee.com brzmią makabrycznie!

kobieca zemsta

Kraj: Wielka Brytania

Oskarżona: Dominique Fisher

Ofiara: Wayne Robinson

Zbrodnia: W czasie 4-dniowej libacji alkoholowo-narkotykowej kobietę dopadła wena artystyczna. Zdecydowała się „wytatuować” ciało swojego partnera, ale nie miała do dyspozycji specjalistycznego sprzętu. Maszynkę do tatuowania zastąpił ostry nóż, którym wycięła na jego skórze swoje imię, gwiazdkę i mnóstwo innych niezidentyfikowanych kształtów. Mężczyzna był tak pijany, że ból poczuł dopiero po wytrzeźwieniu.

kobieca zemsta

Kraj: Wielka Brytania

Oskarżona: Tatiana Bastos

Ofiara: Ricardo Morias

Zbrodnia: Porzucona kobieta wciąż bardzo kochała swojego wybranka i nie mogła się pogodzić z jego decyzją. Pewnego dnia pojawiła się przed fabryką, w której pracuje. Kiedy Ricardo wsiadł do samochodu, ona wskoczyła do środka i próbowała namówić go na... pojednawczy seks. Niestety, odmówił, a wtedy furiatka ugodziła go nożem w przyrodzenie.

kobieca zemsta

Kraj: Rosja

Oskarżona: Kira V.

Ofiara: Alik D.

Zbrodnia: Zakochana Rosjanka po dwóch latach udanego związku zaproponowała mężczyźnie jego zalegalizowanie. Propozycja ślubu okazała się dla niego zbyt stresująca. Stwierdził, że chyba lepszym rozwiązaniem będzie jego powrót do porzuconej wcześniej żony, z którą ma syna. W czasie ostatniego spotkania z Kirą, Alik po kilku drinkach zasnął. Wtedy psychopatka przywiązała do jego przyrodzenia zwój petard i podpaliła lont. Nie tylko uszkodziła jego męskość, ale niemal go zabiła.

kobieca zemsta

Kraj: Stany Zjednoczone

Oskarżona: Kristina Pongracz

Ofiara: William Herchenrider

Zbrodnia: 28-latka i jej 77-letni ukochany spędzali razem dzień w jednej z jego posiadłości. Atmosfera musiała być wyjątkowo napięta, bo kiedy wezwana przez sąsiadów policja przybyła na miejsce, staruszek leżał na podłodze w kałuży krwi. Obok niego siedziała atrakcyjna blondynka z... zakrwawioną laską w dłoni. Furiatka zmasakrowała mężczyznę przyrządem, dzięki któremu mógł się stabilnie poruszać. Na szczęście przeżył.

kobieca zemsta

Kraj: Stany Zjednoczone

Oskarżona: Lisa Marie Coker

Ofiara: matka jej byłego chłopaka

Zbrodnia: 19-latka nie potrafiła pogodzić się z tym, że jej były chłopak odnalazł szczęście w ramionach innej kobiety, a na dodatek postanowił ją poślubić. Choć nie była zaproszona na wesele, postanowiła uczestniczyć w uroczystości. Na miejscu pojawiła się z nietypowymi prezentami – w dłoniach dzierżyła brzytwę oraz łom. Pech chciał, że na jej drodze stanęła mama byłego chłopaka i to ona odniosła obrażenia. Na jej ramieniu naliczono 16 ran ciętych.

kobieca zemsta

Kraj: Stany Zjednoczone

Oskarżona: Tracy Davies

Ofiara: Mark Coghill

Zbrodnia: To chyba najdziwniejszy prezent urodzinowy, o jakim kiedykolwiek słyszano. Kobieta zorganizowała małe przyjęcie dla swojego 45-letniego partnera. Zapewniła nie tylko swoje towarzystwo, ale także pyszne jedzenie i sporo alkoholu. Niestety, procenty nie nastroiły jej zbyt pozytywnie. W pewnym momencie stwierdziła, że czuje się nieszczęśliwa, bo już dawno powinni mieć dziecko. Kiedy mężczyzna chciał ją pocieszyć, ona poprosiła o namiętny pocałunek z języczkiem. W akcie rozpaczy odgryzła mu język.

kobieca zemsta

Zbrodnia: Na koniec zbrodnia innego typu, ale równie przerażająca... Tym razem nikt nie zginął, ani nie został okaleczony, ale straty psychiczne były równie wielkie. Dziewczyna uzależnionego od gier komputerowych chłopaka bardzo się zasmuciła, kiedy wybranek zapowiedział, że ma zamiar spędzić kolejną noc z... komputerem. Kiedy wyszedł na chwilę do sklepu, ona skasowała jego konto z popularnej gry World of Warcraft. Było to szczególnie bolesne, bo osiągnięcie 80. poziomu wymagało od niego długich godzin ciężkiej gry przez wiele miesięcy, a nawet lat. Dalszego ciągu można się domyślić – związek nie przetrwał tej próby.

Polecane wideo

Komentarze (19)
Ocena: 4.58 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.05.2014 21:08
Interes mu " wypalił" :p
odpowiedz
lalala (Ocena: 5) 15.05.2014 17:37
usunąć konto w WoWie, jeny, zabiłabym
odpowiedz
Ostatnie to fake (Ocena: 5) 12.05.2014 19:01
Ostatnie to fake. 80. lvl nie wbija się LATAMI szczególnie gdy ktoś gra wiele godzin dziennie
odpowiedz
Nie próbujcie tłumaczyć takiego bestialstwa (Ocena: 5) 11.05.2014 15:32
Masakra jakaś! Babe za coś takiego powinno się nabić na pal na rynku starego miasta tak jak było kiedyś, bo nie wiem już co mogłoby być adekwatną karą. Obcinać rączki i nóżki i puszczać na miasto?
odpowiedz
WoW (Ocena: 5) 07.05.2014 16:24
FOR THE HORDE!!!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie