Ludzie, którzy urodzili się z dodatkowymi częściami ciała (MOCNE FOTY)

Uwaga, zdjęcia nie dla wrażliwców.
Ludzie, którzy urodzili się z dodatkowymi częściami ciała (MOCNE FOTY)
17.03.2014

Wydaje ci się, że nic już nie jest w stanie cię zaskoczyć? Gwarantujemy, że nasz dzisiejszy artykuł wywoła w tobie szok. Przedstawiamy w nim historie ludzi, którzy przyszli na świat z dodatkowymi częściami ciała.

Poznajcie kobietę z dwoma waginami, mężczyznę z dwoma penisami, dziecko z podwójną twarzą i wiele, wiele innych „osobliwości medycznych”.

Uwaga: Niektóre zdjęcia nie są przeznaczone dla wrażliwców!

podwójne narządy

Dziecko z dodatkową nicią DNA

Mały Alfie Clamp przyszedł na świat niewidomy. Kiedy lekarze poddali go szczegółowym badaniom, okazało się, że chłopczyk ma dodatkową nić DNA w siódmym chromosomie.

To jedyny taki przypadek na świecie, przez co leczenie dziecka jest znacznie utrudnione.

podwójne narządy

George Lippert

George Lippert urodził się w Niemczech w 1844 roku. Jak widać na zdjęciu – mężczyzna przyszedł na świat z trzema nogami. Każdej z nich używał do poruszania się – dopóki jedna nie została złamana. Po wypadku nie odzyskał w niej już nigdy pełnej sprawności.

To jednak nie wszystko – Lippert posiadał również… dwa serca. Mimo to mężczyzna potrafił wykorzystać swój nietypowy wygląd i dobrze na nim zarobić. Pojawiał się często jako atrakcja na wszelkiego rodzaju wystawach.

podwójne narządy

Dziecko o dwóch głowach

Maria de Nazare z Brazylii przez całe 9 miesięcy ciąży była przekonana, że urodzi dwóch synów. Tak przynajmniej jej się wydawało, ponieważ – jak sama przyznała – nie miała w tym okresie ani jednego badania USG. Kiedy kobieta przyjechała do szpitala po tym, jak odczuła pierwsze bóle porodowe, przeżyła prawdziwy szok. Lekarze poinformowali ją bowiem, że lada moment urodzi dziecko… o dwóch głowach.

- Chłopców nie da się rozdzielić bez uszczerbku dla drugiego brata. Lekarze ze szpitala Santa Casa w Anajas zbadali noworodki i stwierdzili, że oba są zdrowe, a ich wspólne organy funkcjonują prawidłowo. Bracia mają dwa mózgi i dwa kręgosłupy, ale dzielą serce, płuca, wątrobę oraz pozostałe narządy. Obaj także równocześnie domagają się dostępu do matczynej piersi – informowały media.

Zszokowana matka bliźniąt syjamskich postanowiła nadać im imiona Emanoel i Jesus.

podwójne narządy

Danielle Young

Danielle Young z Somerset cierpi na identyczne schodzenie, jak Hazel Jones: malformację macicy. Jej lekarze powtarzali, że nigdy nie zajdzie w ciążę i nie zostanie matką. Tymczasem kobieta nie dość, że urodziła zdrowe bliźnięta, to w dodatku każde z nich rozwijało się w innej macicy!

- Doktorzy byli zszokowani, że udało mi się donosić ciążę bliźniaczą, ponieważ obie moje macice mają bardzo niewielkie rozmiary – mówi mama Joshuy i Leah, którzy dziś mają już 5 lat. - Musiałam co tydzień pojawiać się w gabinecie lekarskim na USG, ale było warto. W szóstym miesiącu ciąży zrobiono mi cesarskie cięcie i na świat przyszły moje dwa skarby – dodaje Danielle.

podwójne narządy

Deepak Paswan

Chłopiec urodził się z dodatkowymi kończynami na brzuchu. W medycynie taki przypadek określa się bliźniactwem pasożytniczym – Deepak, będąc jeszcze w łonie matki, wchłonął częściowo ciało swojego brata. 

Choć w swoim kraju został uznany za wcielenie boga Wisznu, a jego dom odwiedzały tysiące pielgrzymów, codzienne życie chłopca nie wyglądało jak bajka. Rodzice Deepaka zaapelowali więc w mediach o zorganizowanie funduszy na operację.

Zabieg przeprowadzono w 2010 roku i dzisiaj Hindus może żyć normalnie.

podwójne narządy

Mężczyzna z dwoma penisami

DoubleDickDude, podpisujący się również pseudonimem DiphallicDude wzbudził prawdziwą sensację po tym, jak na jednym z for internetowych opisał swoją nietypową przypadłość. Mężczyzna choruje na tzw. diphallię, która objawia się posiadaniem… podwójnego członka.

Internauci zadawali mu na forum setki krępujących pytań, na które DoubleDickDude odpowiadał bez skrępowania. Przyznał m.in., że oddaje mocz z obu penisów jednocześnie; że erekcję w obu członkach przeżył tylko dwa razy, bo zazwyczaj ta zaczyna się od penisa lewego, a potem całkowicie przechodzi na prawego; że kobiety zazwyczaj są zachwycone jego narządami intymnymi i nadają obu członkom imiona…

Przyznacie, że to niesamowity przypadek, prawda?

podwójne narządy

Podwójna twarz

Twarz widoczna na zdjęciu to wcale nie maska. Kang Kang z Chin cierpi na bardzo rzadką odmianę rozszczepienia twarzy. Jego usta są tak zdeformowane, że podchodzą niemal do uszu. W ten sposób powstało złudzenie, że niemowlak ma na sobie fragment maski.

Chłopiec przyszedł na świat niemal 3 tygodnie przed terminem. Matka przez pierwsze dni po porodzie nie miała kontaktu z dzieckiem. Mąż bał się jej reakcji na to, co zobaczy. Przygotowywał ją do tego trudnego spotkania. To jednak na nic się zdało. Kiedy ujrzała syna - zemdlała.

Przez cały okres ciąży lekarze utrzymywali, że z dzieckiem jest wszystko w porządku. Nie wiadomo skąd tak duża deformacja. Hipotez jest wiele - zakażenie, reakcja na leki podawane matce, zmiana genetyczna. Lekarze twierdzą, że zmiana nie powinna mieć wpływu na zdrowy rozwój małego Kang Kang. Oby.

podwójne narządy

Hazel Jones

Pochodząca z Wielkiej Brytanii Hazel Jones była w 2012 roku najpopularniejszą kobietą na Wyspach. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego wywiadu, w którym 27-latka przyznała się do tego, że… ma dwie macice i dwie waginy. Ten niezwykle rzadki przypadek medyczny określa się fachowo jako uterus didelphys, czyli malformację macicy. Dotyka on jedną na milion kobiet.

- Ciało z zewnątrz wygląda normalnie. Dopiero tam wewnątrz jest zupełnie inaczej. Z tego powodu zorientowałam się, że coś jest ze mną nie tak, dopiero w wieku 14 lat, kiedy dostałam pierwszą miesiączkę. Miałam wtedy tak potworne skurcze i obfite krwawienia, że ledwo to zniosłam – zwierzała się w telewizji Hazel.

Brytyjka dodała również, że dwukrotnie traciła dziewictwo ze względu na swoją podwójną błonę dziewiczą. – Marzę o tym, by założyć rodzinę i urodzić dziecko, ale wiem, że w moim przypadku to niemożliwe. U kobiet z malformacją macicy dochodzi bardzo często do poronień.

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2014 19:08
Fetus in fetu pierwsze zdjęcie ;__;
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2014 16:06
ODBIERZ KOLEJNE BILETY DO MULTIKINA! Multikino dalej rozdaje bilety do wykorzystania w dowolnym czasie. Zapisz się po odbiór darmowych wejściówek już teraz: odbieramy-bony.pl/multikino/ad556
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2014 23:28
"Dziecko o dwóch głowach", no błagam. To są bliźniaki, a nie jedno dziecko!!!
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2014 00:46
przerażają mnie te zdjęcia z epoki wiktoriańskiej kiedy nie operowali wszystkich anomalii ale szyli na nie pokrowce i ubranka. spodnie z trzema nogawkami albo kubraki z pięcioma rękawami grrrrr
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2014 21:44
oszust i naciagacz
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo