Tak wyglądają najpiękniejsze singielki świata! (Faktycznie ŁADNE?)

Ranking przygotował jeden z portali randkowych.
Tak wyglądają najpiękniejsze singielki świata! (Faktycznie ŁADNE?)
26.11.2013

Portale społecznościowe przechodzą prawdziwy renesans – są niezwykle popularne i mnożą się jak grzyby po deszczu. Ich twórcy zaczynają jednak powoli odchodzić od koncepcji masowości, tworząc ekskluzywne platformy komunikacyjne, zarezerwowane tylko dla nielicznych. W efekcie, o ile na Facebooku konto może mieć każdy, to już na portalu BeautifulPeople.com – nie. Ten innowacyjny serwis z założenia ma być zamkniętą społecznością pięknych ludzi, nazywaną przez swoich pomysłodawców „elitarnym klubem online”.

Zdobycie członkostwa BeautifulPeople.com nie jest jednak proste i wymaga poddania się surowej ocenie jury złożonego z przedstawicieli płci przeciwnej (kobiety oceniają więc mężczyzn i na odwrót). W pierwszym etapie rekrutacji należy złożyć swoją kandydaturę – wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz załączyć aktualne zdjęcie. Następnie „sędziowie” analizują zgłoszenie i przyznają mu jedną z czterech ocen: zdecydowanie tak”, „hmm tak, OK”, „hmm, raczej nie” oraz „zdecydowanie NIE”. Na koniec wszystkie opinie są sumowane, a po około 48 godzinach kandydat otrzymuje pozytywną lub negatywną odpowiedź. W międzyczasie może na bieżąco śledzić postępy w procesie rekrutacji oraz… bronić się, jeżeli jury uzna, że dodane do aplikacji fotografie nie są autentyczne.

Na świecie chęć uczestnictwa w projekcie zgłosiło miliony kobiet i mężczyzn, ale tylko niewielki odsetek z nich pomyślnie przeszedł selekcję. Tak duża popularność portalu wynika podobno z faktu, że stwarza on doskonałe warunki do poznania przyszłego partnera.

Posiadanie konta na serwisie wiąże się również z szeregiem innych przywilejów (m.in. otrzymywaniem zaproszeń na luksusowe przyjęcia i imprezy) oraz stałym dostępem do informacji związanych z castingami w wytwórniach telewizyjnych czy agencjach modelek.

Przeciwnicy projektu twierdzą jednak, że jawnie dyskryminuje on osoby, które zostały skromniej obdarzone przez Matkę Naturę i nigdy nie będą miały szansy na pozytywne przejście selekcji.

Tymczasem kontrowersyjny portal randkowy przygotował kalendarz ze zdjęciami swoich najpopularniejszych użytkowniczek. Rzeczywiście są takie ładne?

USA

USA

Francja

Francja

USA

USA

Czechy

Czechy

Dania

Dania

Włochy

Włochy

USA

USA

Bułgaria

Bułgaria

Iran

Iran

Serbia

Serbia

Kazachstan

Kazachstan

Komentarze (22)

Ocena: 5 / 5
Majka (Ocena: 5) 18.01.2014 19:54
Ta Serbka jest śliczna :) Wydaje mi się, że rysów twarzy nie da się za bardzo zmienić w photoshopie (pewnie można, ale kto by się tym kłopotał), a nałożenie takiego makijażu, jaki ona ma na sobie, to nie jest nic przesadnego. Skoro wygląda w ten sposób schludniej, to czemu nie ;)
odpowiedz
Hermiona (Ocena: 5) 18.01.2014 17:31
A gdzie fotki facetów ? To dyskryminacja :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.01.2014 20:06
Jak nie 3 kilo tapety to photoshop. I teraz pytanie co w nich takiego ładnego? Kosmetyki, postęp i fałszerstwo (photoshop), czy brak ubrań?
odpowiedz
Layla (Ocena: 5) 12.12.2013 13:45
sa po prostu latwe a nie piekne. Zwyczajne ladne dziewczyny, gdyby je ubrac w jeansy i powyciagany sweter nic szczegolnego by nie prezentowaly. te fotki bardziej podchodza pod zdj z Playboya lub CKM niz oceny urody.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2013 21:40
Czeszka piękna !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo