Sprzedała bliźniaki, żeby mieć na operację plastyczną!

Chęć upiększenia się może popychać do desperackich czynów, tym razem skrzywdzono dzieci.
Sprzedała bliźniaki, żeby mieć na operację plastyczną!
17.12.2008

W obecnym świecie nie ma miejsca na niedoskonałości. Z powodu tego przeświadczenia trzydziestojednoletnia kelnerka z Belgii, Sonia Rignoir, sprzedała swoje nowo narodzone bliźniaki, aby zdobyć pieniądze na odsysanie tłuszczu. Za dzieci dostała 9 tysięcy funtów.

Sprawa wydała się, gdy historię opowiedział telewizji jej były mąż. Kobieta trafiła do aresztu, jest oskarżona o poniżające traktowanie bliźniąt i oszustwo. Prawo belgijskie nie zabrania handlu dziećmi.

Sonia wyłudziła pieniądze od pary, której zaoferowała swoje usługi jako matka zastępcza. Holenderska telewizja prowadziła śledztwo na temat internetowego handlu dziećmi, dotarła do państwa Stegemanów, którzy doprowadzili ich do pani Rignoir. Ta przyznała się, że była tylko matką zastępczą, a dzieci oddała koleżance, która nie mogła zajść w ciążę.

Zamiast liposukcji, Sonia za zarobione pieniądze zafundowała sobie założenie na żołądek opaski zmniejszającej apetyt.

Operacje plastyczne i dążenie do ideału popychają do desperackich czynów. Pisaliśmy o Koreance, którazamiast botoksu wstrzykiwała sobie olej i o Jocelyn Wildstein, która chciała upodobnić się do kota, a stała się pośmiewiskiem.

Polecane wideo

Komentarze (139)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2010 15:49
Masakra ;/ Ona nie ma serca w ogóle ;/ Mogła stac przy ulicy i mogła by mieć kase na tą operację ;/ Szkoda mi dzieci.. Sama mam dziecko i nawet bym nie sprzedała !! ;/ Jak by chciała mieć kase to by sprzedała auto lub coś ale dziecko ?? ;/ żall... i jest pojeba... w chuu chyba ją też sprzedali jak była mała ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2009 10:06
Kurwa ona serca nie ma ;///
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2009 14:26
Niech ją szlag jasny trafi i ta opaska zaciśnie jej całkiem ten żołądek
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2009 19:38
Matko! jak ona mogła? Sprzedała czyjeś zycie by sie upiększyć? a nie mogła po rpostu wiecej ćwiczyc? jakas idiotka!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2009 14:32
BITCH!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie