Oto najbardziej giętka kobieta świata! Nie uwierzysz, co potrafi zrobić ze swoim ciałem!

Pochodząca z Rosji gimnastyczka potrafi robić ze swoim ciałem rzeczy, o jakich się Wam nie śniło.
Oto najbardziej giętka kobieta świata! Nie uwierzysz, co potrafi zrobić ze swoim ciałem!
Fot. Facebook
13.08.2013

Jeśli jeszcze o niej nie słyszałyście, czas na nadrobienie zaległości. Przedstawiamy wam Zlatę, prawdopodobnie najbardziej rozciągniętą kobietę na świecie. Jej gimnastyczne umiejętności po prostu zapierają dech w piersiach.

zlata1

Fot. Facebook

Zlata to prywatnie Julia Gunthel, która przyszła na świat w 1989 roku w Związku Radzieckim. Kiedy skończyła 4 lata, jej rodzice zauważyli u niej niesamowity talent gimnastyczny. Jak głosi plotka, już wtedy potrafiła zgiąć plecy pod kątem 90 stopni, co jest obecnie jej numerem popisowym. Nie chcąc zmarnować talentu dziewczynki, zapisali ją do specjalnej szkoły dla gimnastyczek.

zlata2

Fot. Facebook

Lata morderczych treningów zrobiły swoje – Julia ze zwykłej dziewczyny zmieniła się w prawdziwą gwiazdę gimnastyki. Aby rozwijać swoje umiejętności przeniosła się nawet do Niemiec.

zlata3

Fot. Facebook

Zlata nie tylko bez problemu zgina swoje plecy pod kątem 90 stopni, ale też jest w stanie zmieścić się w pudełku o bokach 50 centymetrów. Jeśli zastanawiacie się czy jest to bolesne, możemy was uspokoić – gimnastyczka przyznaje, że jej akrobacje nie przynoszą bólu i raczej przychodzą jej z łatwością. Narzeka tylko na drętwienie mięśni, gdy za długo pozostaje w jednej pozycji.

zlata4

Fot. Facebook

Gimnastyczka w rumuńskim programie `Happy hour` pobiła również nietypowy rekord – otworzyła 10 butelek piwa za pomocą stóp, stojąc na rękach. A wszystko w 55 sekund.

zlata5

Fot. Facebook

Występy Zlaty przyniosły jej ogromną sławę. Bardzo często zapraszana jest do różnych programów telewizyjnych, a fotografować z nią chcą się nawet naczelni tabloidów.

zlata6

Fot. Facebook

Fenomenalną giętkością dziewczyny zainteresowała się stacja Discovery Channel, która nagrała o niej program. Przeprowadzali w nim różne badania na gimnastyczce. Między innymi skanowali jej ekstremalnie wygięte ciało za pomocą rezonansu magnetycznego.

zlata7

Fot. Facebook

Zlata dzięki swoim umiejętnościom bardzo dużo podróżuje. Miała okazję pojechać między innymi do Chin i Korei Południowej. Gimnastyczne wyczyny dziewczyny doceniają również gwiazdy muzyki – występowała na scenie z Depeche Mode i Blue Man Group. 

zlata8

Fot. Facebook

Nie samą gimnastyką jednak żyje Zlata. Dla fanów swoich umiejętności kręci… filmy erotyczne! Zarzeka się jednak, że nigdy nie wystąpiła w żadnej produkcji pornograficznej i nie zamierza też tego zmieniać w przyszłości.

zlata9

Fot. Facebook

Poza tym wszystkim Zlata jest normalną, ładną i bardzo sympatyczną dziewczyną, która czerpie mnóstwo radości ze swojej pracy!

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2014 01:08
Ona była w Korei Południowej i siedzi obok Leeteuka ^o^ Zazdroszczę. :)
odpowiedz
Dareczka (Ocena: 5) 11.09.2013 21:35
I to wszystko w butach na obcasie ! :o
odpowiedz
ja (Ocena: 5) 03.09.2013 15:56
śliczna jest, taka delikatna, naturalna buźka :)
odpowiedz
Nikt (Ocena: 5) 13.08.2013 18:10
Ja nie wiem, zawsze z tej Rosji i Chin jakis gimnastyczny fenomen jest.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2013 14:36
no i git..:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie