Oto posiadaczka największego AFRO na świecie! (Żeby umyć włosy, zużywa aż 5 butelek szamponu!)

Kobieta ma naprawdę imponującą fryzurę!
Oto posiadaczka największego AFRO na świecie! (Żeby umyć włosy, zużywa aż 5 butelek szamponu!)
11.08.2013

Aevin Dugas, 38-letnia Amerykanka z Louisiany, ustanowiła swoją fryzurą rekord Guinessa. Obwód jej afro wynosi aż 1,32 metra. Z tym wynikiem Aevin została okrzyknięta posiadaczką największej naturalnej fryzury na całym świecie.

Dugas zaczęła zapuszczać swoje afro 14 lat temu. Zainspirowała ją fotografia jej mamy z młodości. Zanim jednak włosy nabrały obecnego kształtu, przez lata bezskutecznie próbowała je prostować. W końcu zrozumiała, że nie ma to sensu i polubiła swoje kręcące się i puszyste włosy takimi, jakie są.

Pracownica socjalna oczywiście cieszy się z uzyskanego tytułu, jednak przyznaje, że jej fryzura bywa problematyczna – przez ogrom włosów ciężko jej patrzeć w boczne lusterka w samochodzie, a gdy przechodzi obok drzew lub krzewów, fryzura bardzo często się o nie zaczepia. W dodatku loki nie są też łatwe i ekonomiczne w utrzymaniu, gdyż na ich jedno umycie Aevin zużywa aż 5 butelek szamponu.

W naszej galerii przedstawiamy kilka zdjęć posiadaczki największego afro świata. Zazdrościcie jej fryzury? A może nie wyobrażacie sobie `mieć tyle na głowie`?

aevin dugas
aevin dugas
aevin dugas
aevin dugas
aevin dugas
aevin dugas
aevin dugas

Polecane wideo

Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
rastaaa (Ocena: 5) 01.09.2013 12:32
Meega afro me gustaaa xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2013 12:31
Podziwiam kobiete, piekna historia. Pokazuje, ze mozna akceptowac siebie takim jakim sie jest. Szczerze powiedziawszy tez walczylam ze swoimi wlosami, farbujac, prostujac i niszczac. Od 3 lat nic z nimi nie robie, zero drastycznych zabiegow i zmian, sa ciemne i falowane i jest to fryzura w ktorej czuje sie najlepiej.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2013 15:50
współczuję jej takiej czupryny.. na ostatnim zdjęciu wygląda jak nicki minaj :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2013 15:13
Nie chciałabym stać za nią na koncercie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2013 13:01
jak włosy spłucze wodą, to tracą na objętości, wiec nie wierzę nawet w jedną butelke szamponu a co dopiero 5!!!! zresztą włosy po takiej dawce szampony byłyby bardzo przetłuszczone i obciążone!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie