Oto NAJPRZYSTOJNIEJSZY mężczyzna świata! Przynajmniej sam tak twierdzi...

Ahmed Angel rozpieszcza swoje wierne fanki setkami niezwykłych zdjęć. Tej twarzy się nie zapomina.
Oto NAJPRZYSTOJNIEJSZY mężczyzna świata! Przynajmniej sam tak twierdzi...
13.06.2013

Wiemy, że lubicie przystojnych mężczyzn, na których aż miło popatrzeć. W tym przypadku będzie to jednak wyzwanie. Poznajcie mężczyznę, który za nic ma określenie „brzydsza płeć”. Jest przekonany o swojej niesamowitej wręcz urodzie. Nie chcemy specjalnie psuć humoru naszemu bohaterowi, więc ograniczmy się do podstawowych informacji na jego temat.

Nazywa się Ahmed Angel, a przynajmniej tak podpisuje się w Internecie. Wszystko wskazuje na to, że prawdziwe jest tylko imię, a anielskie nazwisko ma jedynie podkreślać jego wyjątkowość. Rzeczywiście, ma w sobie coś z anioła. Prawdopodobnie urodził się w Iraku, ale aktualnie studiuje medycynę na jednym z białoruskich uniwersytetów. To także nie jest pewne, bo Ahmed sam tworzy własną legendę.

Ahmed Angel
Ahmed Angel
Ahmed Angel
Ahmed Angel

Czym zasłynął? Niesamowitymi zdjęciami, które chętnie zamieszcza w sieci. Jest prawdopodobnie jednym z najaktywniejszych męskich modeli w historii. Wszystko wskazuje na to, że ma na swoim koncie dziesiątki, jeśli nie setki sesji zdjęciowych i tysiące specyficznych fotografii. To facet, który nie boi się Photoshopa. Każdy jego portret jest dokładnie przefiltrowany, by wyglądał jeszcze piękniej.

Na uwagę zasługuje jego dopracowana fryzura uginająca się od nadmiaru żelu do włosów, nienaganny styl (w bieli wygląda najbardziej ponętnie i niewinnie zarazem) oraz nieśmiały uśmiech. Jedno jest pewne – kogoś takiego po prostu się nie zapomina.

Ahmed Angel
Ahmed Angel
Ahmed Angel
Ahmed Angel
Ahmed Angel
Ahmed Angel
Ahmed Angel

Polecane wideo

Komentarze (182)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2015 20:07
Artykuł skopiowany, czytałam to.
odpowiedz
Taja (Ocena: 5) 22.08.2013 10:22
To gej jakiś...
odpowiedz
Ja (Ocena: 5) 24.06.2013 10:21
no jasen przystojniak musi miec skarpety do pół łydki... szczególnie gry kłóca sie z reszta stroju;p i ta sexowna grzywka hahahhaha;p masakra... fuj fuj fuj
odpowiedz
Xandriaquee (Ocena: 5) 23.06.2013 23:36
Hehe, jasne. Dla mnie pinkny jest Marilyn Manson i Criss Angel :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2013 13:42
nie dotknęłabym zdalnie sterowanym patykiem -.- ja prdl..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie