^^ Przyjrzyjcie się tej dziewczynie. GRUBA? Już nie – schudła 45 kg i wygląda pięknie! (FOTO)

Emma zrezygnowała z jedzenia czekoladowych herbatników i teraz ma figurę modelki!
^^ Przyjrzyjcie się tej dziewczynie. GRUBA? Już nie – schudła 45 kg i wygląda pięknie! (FOTO)
14.06.2013

Jeżeli właśnie przerwałaś kolejną dietę i potrzebujesz motywacji, by ponownie rozpocząć walkę z niechcianymi kilogramami, koniecznie obejrzyj zdjęcia, które prezentujemy na dalszych podstronach.

Bohaterka tych fotografii, 18-letnia Emma Day, jeszcze do niedawna ważyła ponad 95 kilogramów. – W szkole strasznie się ze mnie nabijano z powodu mojej nadwagi. Pamiętam, jak jadłam w domu surowego kurczaka, żeby się rozchorować i nie musieć iść na lekcje – przyznaje dziewczyna. – W końcu postanowiłam działać. Odstawiłam słodycze, a zwłaszcza ukochane czekoladowe herbatniki i zastąpiłam je świeżymi warzywami i owocami. Opłaciło się – dodaje ze śmiechem.

Dziś Emma waży 50 kg i zaczyna swoją przygodę z modelingiem. – Dzięki temu, że schudłam, mogą się teraz spełniać moje najskrytsze marzenia – podsumowuje 18-latka.

A teraz zobaczcie, jak ślicznie Emma prezentuje się po zrzuceniu nadprogramowych kilogramów!

Emma Day
Emma Day
Emma Day
Emma Day
Emma Day
Emma Day
Emma Day
Emma Day

Komentarze (68)

Ocena: 5 / 5
Madzik (Ocena: 5) 25.09.2013 23:57
Brawo.
odpowiedz
kasia (Ocena: 5) 16.06.2013 10:39
Świetna figurka! Zrzucić tyle kilo to naprawde powód do dumy!
odpowiedz
myszka (Ocena: 5) 16.06.2013 08:55
No wszystko ładnie, pięknie tylko co z jej skóra? Przecież sama tak na niej nie skurczyła. Przecież wiadomo że im drastyczniejsze spadki (wzrost) masy ciała tym skóra ciężej to przechodzi. Więc wydaje mi się, że po samej diecie nie wygląda tak ładnie.
zobacz odpowiedzi (1)
dabumtss (Ocena: 5) 15.06.2013 21:50
Jak czytam niektóre komentarze to aż się denerwuję. Na stronie głównej został dodany wątek, że odstawiła ciastka.. to jest tak jakby metafora do tego, że zrezygnowała ze słodyczy i zaczęła ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Nie rozumiem jaki wy macie ideał kobiety, jesteście żałośni, co po niektórzy. Przecież ta dziewczyna jest teraz śliczna. Sama wiem po sobie jak ciężko schudnąć. Mam beznadziejną przemianę materii no i również tu jest zasługa genów. Wystarczy, że pozwolę sobie na coś więcej i już idzie kilogram w górę w ciągu jednego dnia. Ja schudłam 20 kg w ciągu 4 miesięcy. Obecnie ważę 60 kg, ale nadal kontynuuję dietę i chcę schudnąć jeszcze z ok.10 kg ;) Dziennie ćwiczę conajmniej 4 godziny i to bardzo intensywnie. Jem bardzo mało i rzadko pozwalam sobie na słodycze. Dużo nerwów i stresu przy tym doznałam, ale było warto :) Od dziecka byłam pulpetem i śmiali się ze mnie w szkole, ale w końcu po tylu latach się zmobilizowałam i w końcu osiągnęłam efekt. A wy przemądrzali zazdrośnicy nie wypowiadajcie się, jeśli nie macie zielonego pojęcia jak ciężko jest się zmobilizować i schudnąć.
odpowiedz
mhm (Ocena: 5) 15.06.2013 21:29
Jedno z poniższych komentarzy, tzn. ,,Nadal jest grubą świnią,, sprawia, że chcę sobie strzelić kulkę w łeb i do piachu. Rozumiem, że ty wolisz szkielety z cyckami do pasa, ale nie obrażaj dziewczyny która się przemogła i teraz wygląda super. Życzę Ci, żebyś nawet tej grubej świni nie miał w życiu.(myślę że jesteś facetem) Nikt nie zasługuje na takiego palanta.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo