Rekordziści-maksymaliści: Mają gigantyczne piersi, paznokcie, stopy (Co jeszcze?) ==> ZDJĘCIA + opisy

Jeśli chodzi o wygląd, ci ludzie pobili wszelkie rekordy…
Rekordziści-maksymaliści: Mają gigantyczne piersi, paznokcie, stopy (Co jeszcze?) ==> ZDJĘCIA + opisy
11.03.2013

Niektórzy ludzie żyją po to, by pobijać kolejne rekordy w wybranych przez siebie dziedzinach. Jeśli chodzi o wygląd, nasi bohaterowie mają czym się pochwalić: bujny biust, włosy dłuższe niż do ziemi, mikroskopijna talia, gigantyczne paznokcie…

W naszej dzisiejszej galerii nie brakuje również osób, które stały się rekordzistami mimowolnie, np. za sprawą swoich długich nóg lub ponadprzeciętnego wzrostu.

Poznajcie ich – oto oni!

Annie Hawkins-Turner

Annie Hawkins-Turner (Norma Stitz)

Posiada największy naturalny biust świata.

51–latka z Atlanty już w szkole podstawowej zauważyła, że jej biust przybrał karykaturalnie ogromny rozmiar i musiała siedzieć w specjalnie przygotowanej przez stolarza ławce. Z biegiem lat nie było jej lżej, a wręcz przeciwnie – jej piersi rosły w zastraszającym tempie, aby dziś ważyć w sumie 40 kg (przy wzroście 168 cm i wadze 160 kg). Ich wielkość utrudnia codzienne funkcjonowanie – Norma nie może biegać, chodzić po schodach, prowadzić samochodu, a nawet… leżeć! Oprócz tego, duże piersi stały się przyczyną poważnych problemów z kręgosłupem. Mimo tych niedogodności, Stitz ani myśli o operacji ich zmniejszenia, ponieważ przysięgła sobie i swoim fanom, że nigdy tego nie zrobi.

Cathie Jung

Cathie Jung

Posiada najwęższą talię na świecie.

Ta kobieta o gorsetach wie więcej niż ktokolwiek inny! Ma ich w swojej kolekcji ponad 100 i nosi je 24 godziny na dobę od 25 lat, czyli odkąd skończyła 48 lat, bo dziś jest dobrze zakonserwowaną 73-latką. W efekcie tak rygorystycznego podejścia do kwestii modelowania sylwetki oraz hołdowania modowej tradycji z czasów wiktoriańskich, Cathie może się poszczycić tytułem kobiety o najwęższej talii na świecie (38 cm, czyli jak porównują niektórzy, „w przekroju” ma tyle, ile wieczko średniej wielkości słoika) i pewnym miejscem w Księdze rekordów jeszcze przez wiele lat. Czy uzyskany przez lata pracy efekt jest miły dla oka, każdy musi rozstrzygnąć sam. Najważniejsze, że Cathie jest z niego dumna i szczęśliwa z tytułu Królowej Gorsetów. Jak sama przyznaje, tak wąska talia nie sprawia żadnych problemów zdrowotnych, a ona nigdy nie zrezygnuje z walki o kolejne rekordy w swojej dziedzinie.

Ana Hickmann

Ana Hickmann

Modelka o najdłuższych nogach świata.

Przy wzroście 185 cm, mierzą one 123 cm i stanowią ponad 60 procent długości jej ciała. Kobieta trafiła dzięki nim do Księgi rekordów Guinnessa. Na co dzień Ana jest jedną z najpopularniejszych modelek w Brazylii obok Gisele Bundchen. Jej rodzice pochodzą z Niemiec, skąd wyemigrowali do Ameryki Południowej. Dzięki swojej urodzie, a przede wszystkim nogom, brała udział w kampaniach Victoria`s Secret, Nivea, L`Oreal czy Bloomingdales.

Xie Qiuping

Xie Qiuping

Posiada najdłuższe włosy na świecie.

Jeśli od lat nieustannie marzycie o długim końskim ogonie, albo chociaż małym koczku, a wciąż lądujecie na fryzjerskim fotelu, waszą idolką z powodzeniem mogłaby się stać 59-letnia mieszkanka Chin. Jej włosy mierzą aż 6 metrów! Największe kłopoty, jak sama przyznaje, pojawiają się podczas mycia i rozczesywania. Xie potrzebuje wówczas kilkuosobowej świty asystentek do pomocy. Zaczęła je zapuszczać jako 13-latka i od tej pory omija nożyczki szerokim łukiem.

Chris Walton

Chris Walton

Właścicielka najdłuższych paznokci na świecie.

Jej olbrzymie szpony u rąk łącznie osiągnęły długość ponad 6 metrów! Za swój wyczyn, piosenkarka z Las Vegas trafiła właśnie do Księgi Rekordów Guinnessa. Pokonała tym samym poprzednią rekordzistkę – Lee Redmond.

Kobieta hodowała swoje paznokcie ponad 18 lat. Jak sama twierdzi, nie przeszkodziło jej to w wykonywaniu codziennych czynności takich, jak prowadzenie samochodu, zakupy czy sprzątanie. Pewne problemy ma jedynie z szukaniem czegoś w kieszeni...

Sheyla Hershey

Sheyla Hershey

Posiadaczka największych sztucznych piersi na świecie.

Ma 32 lata i pochodzi z Teksasu. Kobieta urodziła się w Brazylii i mówi biegle kilkoma językami, w tym chińskim, portugalskim i włoskim. Choć osobiście uważa się za piosenkarkę, modelkę i aktorkę, na świecie znana jest przede wszystkim jako właścicielka ogromnego biustu, który jest efektem aż 9 operacji! Rozmiar stanika Sheyli to… 85N.

Pang Ya

Pang Ya

Jedno z najgrubszych dzieci na świecie.

W wieku 2 lat ważyła 41 kg. Jej rodzice bezskutecznie poszukują pomocy. Zupełnie nie wiedzą, co dzieje się z ich córką. Podobno, gdy przyszła na świat była zupełnie normalną dziewczynką i nic nie wskazywało na to, że w przyszłości tak znacznie przybierze na wadze.

Brahim Takioullah

Brahim Takioullah

Posiada największe stopy na świecie.

Pochodzący z Maroka mężczyzna w 2011 roku trafił do Księgi Rekordów Guinnessa jako posiadacz największych stóp na świecie. Co ciekawe, jego stopy nie są równej długości, ponieważ lewa mierzy 38,1 centymetra, a prawa - 37,5 centymetra. Szukanie odpowiednich butów musi być dla niego prawdziwą udręką!

Elaine Davidson

Elaine Davidson

Jedna z najbardziej zmodyfikowanych osób na świecie.

Kobieta kolczykuje swoje ciało od 10 lat - w tym czasie poddała się umieszczeniu 6005 ozdób na całym ciele! Nie wszystkie są widoczne - półtora tysiąca jest umieszczonych całkowicie pod skórą. Osiem znajduje się w języku, a prawie pół tysiąca w okolicach genitaliów - na zewnątrz oraz wewnątrz. Do Księgi rekordów Guinessa trafia regularnie, sama pobijając ustanowione przez siebie wcześniej rekordy i umacniając się na pozycji najbardziej zakolczykowanej kobiety świata. Co ciekawe, biżuteria, którą nosi na co dzień, waży w sumie 3 kg!

Komentarze (56)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2015 11:24
Masakra. Byłam przerażona jak zobaczyłam to zdjęcie. Blee!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2013 08:50
"(38 cm, czyli jak porównują niektórzy, „w przekroju” ma tyle, ile wieczko średniej wielkości słoika)"??? Chyba beczki. :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2013 02:51
JAK SIE CHCE MECZYC Z TYMI CYCKAMI O NIECH SIE MECZY JEJ SPRAWA ..."NIGDY NIE ZROBI TEGO FANOM" CO ZA DEBILIZM JAKIM FACNOM ZBOCZONYM FACETOM!!!!!!!!!! JAKBY SAMI MIELI TO DZWIGAC CIEKAWE JAKY BYLO...GLUPIA BABA POWINNA BYLA JE ZMNIEJSZYC JESZCZE ZA MLODU NO ALE WIDAC KOMFORT I ZDROWIE NIE SA TAK WAZNE JAK KASA KTORA PEWNIE ZARBIA POKAZUJAC JE WSZEDZIE.....W OGOLE WSZYSCY CI LUDZIE SA CHORZY ALBO MAJA PROBLEM....
odpowiedz
del anonim (Ocena: 5) 12.03.2013 18:41
kobieta z 10 zdj musi mieć problemy emocjonalne, bo kto o zdrowym rozsądku robi z ciałem takie coś?? czy ona jest teraz szczęśliwa?? tylko na zdj jak to sie mówi ehhh ignorancja szczytuje coraz bardziej a dociera głembiej....
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 12.03.2013 18:37
ten chłopczyk przecież jest nieszczęśliwy.WTF?? o co tu chodzi??? co chceli ośmieszyć go??? totalna znieczulica panuje na świecie......
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo