Tę piękną dziewczynę ktoś OBLAŁ KWASEM, bo... sprzedawała bieliznę (DRASTYCZNE FOTO!)

A była taka piękna...
Tę piękną dziewczynę ktoś OBLAŁ KWASEM, bo... sprzedawała bieliznę (DRASTYCZNE FOTO!)
Fot. szokblog.pl
15.02.2013

20-letnia Naomi Oni nigdy nie narzekała na brak pewności siebie czy powodzenie u facetów. Atrakcyjna dziewczyna żyła sobie spokojnie w Londynie, gdy pewnego dnia jej życie zamieniło się w koszmar.

Naomi Oni

Fot.szokblog.pl

„Patrzę w lustro i po prostu nie mogę uwierzyć, że nigdy nie będą już wyglądała tak, jak kiedyś. Zawsze była osobą bardzo otwartą, uwielbiałam towarzystwo innych ludzi. Teraz nie chcę już, aby ktokolwiek na mnie patrzył...” - przytacza słowa załamanej dziewczyny gazeta The Huffington Post.

Katie Piper

Dlaczego dziewczyna zdecydowała się pokazać światu swoją oszpeconą twarz? Naomi chce w ten sposób zwrócić uwagę na organizację charytatywną założoną przez modelkę Katie Piper, która również została oblana kwasem. Oprawcą był jej chłopak...

Naomi Oni

Fot.szokblog.pl

Naomi jak zwykle wracała tą samą drogą z pracy do domu. Nagle ktoś podbiegł do niej i oblał jej twarz żrącą substancją. Przerażona dziewczyna zaczęła strasznie krzyczeć i wołać o pomoc. Niestety, napastnikowi udało się uciec.

Naomi Oni

Fot.szokblog.pl

Nie wiadomo nawet czy był to mężczyzna, czy może kobieta. Policja przypuszcza jednak, że za napadem stoi członek islamskiej organizacji, której nie podobało się, że dwudziestolatka pracowała w butiku z bielizną.

Naomi Oni

Fot.szokblog.pl

Piękna dziewczyna w jednej chwili zamieniła się w szkaradę. Kwas uszkodził jej wzrok oraz zniszczył całą twarz. Naomi przez wiele tygodni nie mogła dojść do siebie. Poszkodowana całkowicie straciła sens życia.

Polecane wideo

Komentarze (37)
Ocena: 5 / 5
Ksylodes (Ocena: 5) 19.02.2013 00:02
I nadal są piękne. Nadal są kobiece, nie liczy się to jak jest z zewnątrz. Przeżycia zmieniają ludzi, ale nikt by nie chciał by jego życie było postrzegane jako triumf nad przeciwnościami. Nadal są zwykłymi, normalnymi dziewczynami, w nich samych nic się nie zmieniło... Niestety to jak ich teraz postrzega społeczeństwo zmieniło się diametralnie... A współczucie pomaga jedynie współczującym. Już trochę przeżyłem, wiem co piszę, i powiem również, że piszę zupełną prawdę.
odpowiedz
wiki (Ocena: 5) 15.02.2013 23:34
skurwysynstwo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2013 20:57
taka piekna lol? brzydka jak...
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2013 19:51
Co za idiotycznie przetlumaczony artykul, w Anglii glosno o tym juz od ponad tygodnia, dziewczyna sama powiedziala, ze byla ta kobieta ubrana w niqab czyli ta cala chustke na twarzy i nikt nawet nie podejrzewa, ze bylo to zwiazane z tym, ze pracuje one w VS.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2013 19:28
W Anglii za niedługo nie zobaczy się białego człowieka...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie