ZAGADKA: Ile ta kobieta ma lat? Podpowiedź: Mogłaby być Twoją babcią!

Dla Shea Vaughn, amerykańskiej trenerki fitness, czas chyba stanął w miejscu!
ZAGADKA: Ile ta kobieta ma lat? Podpowiedź: Mogłaby być Twoją babcią!
Fot. Facebook.com
11.02.2013

Czy można być wiecznie młodą? Przypadek Shea Vaughn – popularnej w Stanach Zjednoczonych trenerki fitness pokazuje, że jak najbardziej. Patrząc na jej zdjęcia trudno bowiem uwierzyć, że ma ona już... 72 lata!

Shea Vaughn

Fot. vindycitylive.com

Shea Vough kompletnie nie wygląda na babcię, chociaż ma już czworo wnucząt. Zresztą, co tu dużo mówić, ona nie pasuje nawet na matkę znanego aktora Vince`a Vaughna.

Shea Vaughn

Fot.chicagotribune.com/facebook.com

Kobieta od wszesnej młodości starała się prowadzić zdrowy tryb życia. Regularne treningi i rygorystyczne diety pozwoliły jej zachować młodość – i to bez konieczność poddawania się operacjom plastycznym.

Shea Vaughn

Fot. Facebook.com

W jaki sposób udało się jej się zatrzymać młodość? Sportsmenka przyznaje, że oprócz ćwiczeń potrzebne jest również odpowiednie psychiczne nastawienie. Przede wszystkim istotne jest dążenie do osiągnięcia harmonii ciała i duszy, ciągła praca nad samym sobą.

Shea Vaughn

Fot. Facebook.com

Shea napisała wiele książek dotyczących zdrowego trybu życia. Dostępne są również nagrania z jej autorskimi ćwiczeniami. Po porady dotyczące dbania o urodę zgłasza się do niej wielu znanych celebrytów. Pewnie zazdroszczą jej figury...

Polecane wideo

Komentarze (21)

Ocena: 5 / 5
gwiazda (Ocena: 5) 13.02.2013 15:51
Jest sliczna.Zeby ma piekniejsze jak u konia,napewno licowki albo inne nakladki.Na moje oko ta pani ma okolo 60 i to max.Jest poprostu ostro przerobiona i dba o siebie.
odpowiedz
STARUCHA (Ocena: 5) 13.02.2013 15:47
A uprawia jeszcze sex,bo ma taki rozmarzony wzrok jakby myslala o ssaniu paly.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.02.2013 10:22
poszłam ostatnio na fitness i patrzę - jakie piękne ciało ma ta dziewczyna! naprawdę marzenie! odwraca się - a tu twarz uśmiechniętej staruszki :D mam nadzieję, że w jej wieku też będę tak aktywna :)
odpowiedz
K (Ocena: 5) 13.02.2013 10:20
szczerze? moja babcia ma 73 lata, wygląda tak samo, jeśli nie lepiej :P niektórzy o siebie dbają, niektórzy nie. nie rozumiem skąd ten cynizm w komentarzach. znam wiele koleżanek babci - przebojowych babeczek, dyrektorek firm - i też wyglądają świetnie! kwestia dbania o siebie.
odpowiedz
ja (Ocena: 5) 12.02.2013 17:26
przeca widać że jest sztuczna na gębie ._. cycki też ma sylikonowe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie