Koledzy z klasy naśmiewali się z jej dużych piersi – dyrekcja zaproponowała... operację biustu!

Wstrząsająca historia 13-letniej Gabrielle.
Koledzy z klasy naśmiewali się z jej dużych piersi – dyrekcja zaproponowała... operację biustu!
Fot. nydailynews.com
23.01.2013

Życie 13-letniej Gabrielle Jackson nigdy nie było usłane różami. Dziewczynka od najmłodszych lat musiała mierzyć się z wieloma kompleksami. Dojrzewając wcześniej niż jej rówieśniczki, wstydziła się przede wszystkim swoich dużych piersi.

Pokaźny biust młodej Amerykanki stał się przedmiotem drwin całej klasy. Koledzy i koleżanki nie dawali jej żyć. Prześladowali ją nie tylko psychicznie, lecz także znęcali się nad nią fizycznie – czytamy w serwisie nydailynews.com

Wreszcie, dziewczynka nie wytrzymała i opowiedziała o wszystkim rodzicom. Zbulwersowana matka Gabrielle od razu pobiegła po pomoc do władz szkoły. To jednak, co usłyszała w szkolnym gabinecie wprawiło ją w osłupienie.

matka Gabrielle Jackson

Fot. nydailynews.com

Otóż, dyrekcja placówki nie słuchając długo żalów rozgoryczonej kobiety, zaproponowała jej proste rozwiązanie. Stwierdzono, że przeniesienie córki do innej klasy czy szkoły niewiele tutaj pomoże, a najlepszym wyjściem byłoby zapisanie Gabrielle na operację zmniejszenia biustu. Władze szkoły tłumaczyły, że w ten sposób nastolatka pozbyłaby się raz na zawsze prześladowań.

Wstrząśnięta opinią dyrekcji matka dziewczynki skierowała sprawę na policję. Kontrowersyjnym wydarzeniem szybko zainteresowały się również media. Teraz wszystko znajduje się w rękach prokuratury. Czas pokaże, jaka kara spotka niekompetentnych pedagogów za udzielanie tak szalonych porad...

Polecane wideo

Komentarze (29)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2014 01:08
Ja mam 14 lat, bardzo wczesnie zaczelam sie rozwijac i teraz mam duze piersi miske 75F i nigdy sie nie zgodze na zmniejszenie piersi mimo ze tez mam codziennie z tym problemy w szkole od dziewczyn i chlopakow. Dziewczyny sie wysmiewaja i mowia "ale masz oblesne cyce"; a chlopaki mnie za piersi lapia. Kiedys takich trzech mnie dorwalo w szatni, zdjeli mi bluzke i stanik, jeden trzymal mi rece od tylu a dwaj mnie obmacywali i robili mi zdjecia ktore wystawili na facebook. Starsznie sie wstydze bo bez stanika moje piersi wisza mi do pasa i wszyscy to teraz moga widziec. W szkole ciagle zdejmuja mi stanik i mi go zabieraja i musze chodzic bez stanika i wszyscy sie ze mnie wysmiewaja ze mi piersi nisko wisza i pytaja czy dam sie wydoic. Ciekawa jestem jakie ta dziewczyna ma doswiadczenia, jak jest przesladowana.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.01.2013 14:26
dlatego uważam, że lepsze za małe niż za duże:) trudności ze znalezieniem stanika, problemy z kręgosłupem, obciążenie uniemożliwiające wykonywanie wielu czynności za wielki biust to niemalże inwalidztwo.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.01.2013 21:08
nie jedna dziewczyna jest płaska jak decha ;/ powinna się cieszyć że posiada dorodny biust ;)) ja bym się cieszyła xd
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.01.2013 22:01
Każdy jest pięknu na swój sposób
odpowiedz
K (Ocena: 5) 24.01.2013 23:37
szkoda że daliście fotki tych jej piersi ciekawa jestem czy aż tak nie pasują do jej sylwetki :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie