Pomóżmy chorej na białaczkę Marcie!

Znajomi ciężko chorej 27-latki apelują o pomoc. Nie możemy pozostać obojętni- musimy wesprzeć ją i jej rodzinę.
Pomóżmy chorej na białaczkę Marcie!
Fot. gofundme.com
24.10.2012

Witam,

Mam na imię Patrycja i od jakiegoś czasu mieszkam w Limerick, w Irlandii. Wiem, że Wasz portal odwiedza wiele kobiet, dlatego postanowiłam na łamach serwisu nagłośnić pewną dramatyczną historię i zaapelować o pomoc.

Otóż w Limerick mieszka 27-letnia dziewczyna, Marta. Ma męża i 4-letniego syna. Niedawno wykryto u niej białaczkę, dziewczynie zostało zaledwie kilka tygodni życia. Marta chciałaby odejść w otoczeniu najbliższych i swoje ostatnie dni spędzić w Polsce.

W Irlandii o sprawie tej jest bardzo głośno, ponieważ wszyscy staramy sie pomóc Marcie i zebrać pieniądze na przetransportowanie jej do kraju (jest bardzo słaba). Pragniemy również wesprzeć finansowo jej rodzinę, która wydała już fortunę na leczenie i wszystkie koszty, związane z chorobą.

Bardzo proszę o opublikowanie artykułu o Marcie. Dziewczyna jest naprawdę silna i dzielnie walczy o swoje życie. Wszyscy wierzymy w cud i mamy nadzieję, że jej się uda.

Powinniśmy uczyć się od tej dziewczyny, jak wielka może być wiara i siła walki. Powinniśmy cieszyć się życiem, ponieważ nigdy nie wiemy, kiedy spotka nas coś tak okropnego. Tragedie, takie jak ta, pokazują nam, jak ogromne szczęście mamy przeżywając kolejny monotonny dzień w pracy, widząc się z rodziną i bliskimi, mogąc poruszać się o własnych siłach. Powinniśmy docenić to, co mamy.

Pozdrawiam,

Patrycja

Nie mogłyśmy i nie chciałyśmy pozostać obojętne na trudną sytuację Marty, dlatego zwracamy się do Was, drogie Papilotki, z ogromną prośbą – zbierzmy pieniądze na transport dziewczyny do Polski. Więcej informacji znajdziecie na jej blogu - http://ksiezniczkasniegu.blogspot.ie/

Aby wspomóc zbiórkę pieniędzy na rzecz Marty, wystarczy zalogować się na stronie: gofundme.com 

lub wpłacić na konto:

Monika Habrych

a/c 17134689,

sort code 904317,

Bank Of Ireland,

94 O’Connell Street, Limerick

Pamiętajcie, liczy się nawet najdrobniejsza pomoc!

Komentarze (36)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.01.2013 13:12
jak możecie.. nie macie serca, trzeba było nie dawać jak szkoda ci było na pomoc dla niej
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.01.2013 00:35
Nic dodać, nic ująć. Popieram każde słowo. Przyzwoitość nakazuje rozliczyć się co do grosza. Choroba chorobą ale powinny obowiązywać jakieś elementarne zasady uczciwości. Może teraz rodzina znajdzie czas by przedstawić na blogu rachunki i wyjaśnić na co tak naprawdę poszła zebrana kasa. Jak do tej pory sprawa budzi wielki niesmak.
odpowiedz
jadzia (Ocena: 5) 15.01.2013 23:02
za dużo to polacy gadali a teraz jak Marta zmarła to co powiedzą?żal mi ciebie i tych wszystkich co tak pisałi.
odpowiedz
Gabryjel (Ocena: 5) 14.01.2013 10:46
Marta dzisiaj rano odeszła ...|*|. I do tych co o oczerniali ich o oszustwo pytanie - jak sie z tym czujecie ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2013 22:55
Jacy WY ludzie jesteście idiotyczni szkoda na was słów jesteście śmiećmi nie wiecie co ta osoba przezywa.. I wiecie co wiem ze nikomu się tego nie życzy ale ja wam tego życzę za to co tu wypisujecie żebyście byli na takim miejscu co Martusia teraz!!!!!!!!!! może wtedy nauczycie się szacunku do śmertelnie chorej osoby. MARTA JEST ŚMIERTELNIE CHORA A W DODATKU przy zerowym braku odporności złapała GRYPĘ co w jej przypadku jest bardzo niebezpieczne idioci JAK MOŻECIE MIEĆ TAKIE SUMIENIE?! WFT?. Pisać ze po przelaniu jakichś pieniędzy zero odzewu z jej strony, może wpadlibyście idioci ze Marta jest sparaliżowana nie ma nawet siły mówić ani się ruszać debile!!!!!!!! BÓG WAS ZA TO UKAŻE. NIE ŻYCZĘ TAKIEJ TRAGEDII NIKOMU. Na tak kretyńskie zachowanie nie ma żadnych uzasadnień prócz tych ze jesteście idiotami i nic nie wiecie o białaczce a już napewno nie o rodzajach ani powikłaniach ani bólu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE WIECIE NAWET JAK RANICIE MARTUSIE! MARTA trzymam za Ciebie kciuki wiem ze jesteś silna i cudowna:*!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo