Matka przetrzymuje martwy płód!

Szokujące zdjęcia z jednego z forów. Kobieta poroniła nieżywy płód i zrobiła sobie z nim sesję zdjęciową…
Matka przetrzymuje martwy płód!
04.11.2008

Szokujące, a nawet przerażające - tak najkrócej można opisać zdjęcia, które znaleźliśmy w sieci, na jednym z forów. Przedstawiają matkę, która zajmuje się martwym płodem. Według niej, takie zachowanie jest przejawem religijności i szacunku do życia poczętego.

Jakikolwiek komentarz do zdjęć matki i jej pozostałych dzieci z martwym płodem jest zbędny. Same fotografie są wystarczająco wstrząsające...

Polecane wideo

Komentarze (3457)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2015 13:42
Czytałeś artykuł? Wiesz ze spędziła kilka godzin w szpitalu na izbie zanim ktokolwiek się nią zajął?? Poszukaj źródeł potem oceniaj......
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2014 21:14
ja nie uważam tego za coś makabrycznego lub złego. cała rodzina pokochała nienarodzone dziecko, uznali je za członka rodziny. w symbolu pożegnania i chęci zapamiętania zrobili kilka zdjęć, ot co..
odpowiedz
Deicia (Ocena: 5) 29.12.2013 23:46
JAKIE SŁODKIE SZCZEGÓLNIE TO Z CZEPECZKOM AWWWWWWWWWWWWWWWWWW
odpowiedz
monika (Ocena: 5) 16.07.2013 02:14
Piękne i smutne bardzo. Czego się czepiacie. Rodzeństwo poznaIo swego brata, Iub siostrę. Czemu ma sIużyć wypieranie z pamięci, ze to się nie staIo, że dziecka nie byIo? ByIo, ktoś je kochaI i zawsze będzie pamiętać, a odejście jego boIi tak jak odejście innej ukochanej osoby. Zdjęcia są bardzo odważne, przeIamują pewne tabu, przyzyczajeni jesteśmy do tego co Iatwe i piękne, a od trudnych tematów odwracamy gIowę. Z pewnością dziecko nie zacznie się rozkIadac, a je pochowają. Szacunek i moje ciepIe myśIi dIa tej rodziny.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.05.2012 21:13
I dodam jeszcze, że światem rządzi niebywała hipokryzja. W sieci można znaleźć mnóstwo filmów, zdjęć poaborcyjnych. Sama zostałam zmuszona do oglądania "Niemego krzyku" w liceum na lekcji religii (też byłam wtedy dzieckiem!). A wystarczyło, że ktoś pokazał DOKŁADNIE TO SAMO, tylko nie w kontekście aborcji i już podniosły się krzyki "szok!" "skandal!".
odpowiedz

Polecane dla Ciebie