Seryjna panna młoda: Brała ślub 15 razy, choć ma dopiero… 33 lata! (SZUKA JEJ POLICJA)

Po ceremonii zaślubin okradała swoich świeżo upieczonych mężów.
Seryjna panna młoda: Brała ślub 15 razy, choć ma dopiero… 33 lata! (SZUKA JEJ POLICJA)
29.08.2012

33-letnia Shahanaz ze stanu Kerala w południowych Indiach od kilku tygodni ścigana jest listem gończym. Kobietę, zwaną przez policję `seryjną panną młodą`, podejrzewa się bowiem o zawarcie co najmniej 15 małżeństw oraz okradanie świeżo upieczonych mężów.

Swój pierwszy ślub Shahanaz wzięła w wieku 22 lat. Wybrankiem jej serca został Siddique, któremu nawet urodziła potomka. Po pewnym czasie wyrodna żona stwierdziła jednak, że związek monogamiczny w ogóle nie przekłada się na zyski i… poszukała sobie kolejnego męża. Kiedy Siddique został z dzieckiem bez żadnych oszczędności, ona była już w trakcie uwodzenia kolejnej ofiary.

Shahanaz

- Shahanaz grała przed mężczyznami rolę bezbronnej kobiety, która została zdradzona i oszukana przez byłego chłopaka. Zakochani bez pamięci partnerzy szybko decydowali się więc na ślub. Chcieli ją wziąć pod swoje skrzydła, otoczyć opieką. Nie przypuszczali, że żona tuż po ślubie od nich ucieknie i okradnie ze wszystkich pieniędzy – relacjonuje The Daily Mail.

Cały proceder wyszedł na jaw dopiero niedawno, kiedy na posterunek policji zgłosił się jeden z mężów seryjnej panny młodej, 24-letni Manikandan. – Podarowałem jej drogą biżuterię i część swoich oszczędności. Wtedy ona mnie przekonała, że na kilka dni musi się przeprowadzić do hotelu dla kobiet. Rzekomo przygotowywała się wtedy do jakiegoś ważnego egzaminu, więc rozumiałem, że potrzebny jej spokój. Opłacałem hotel dopóki nie okazało się, że ślad po mojej żonie zaginął – żali się mężczyzna.

Shahanaz

Początkowo policjanci uważali, że 33-latka została porwana, jednak kiedy na komisariat zaczęli zgłaszać się kolejni oszukani przez nią mężowie, wszystko ułożyło się w logiczną całość. – W sumie mamy niezbite dowody na 15 zawartych przez Shahanaz małżeństw, ale może być ich znacznie więcej. Szacujemy, że nawet około pięćdziesięciu – twierdzą tamtejsi stróże prawa.

Póki co kobieta pozostaje jednak na wolności i prawdopodobnie zawiera właśnie kolejny ze swoich ślubów…

Maja Zielińska

Zobacz także:

Trudne piękno: Albinosi sportretowani przez Gustavo Lacerda - budzą skrajne emocje!

Ludzie boją się ich, a swój lęk często maskują szyderstwem - mówi fotograf, tłumacząc zamysł projektu.

Chłopak nie chciał odprowadzić jej do domu, została ZGWAŁCONA. Powinna była odejść?

Chłopak przyczynił się do tragedii?

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.09.2012 02:36
niestety...W indiach nie ma rejestru malzenstw,nawet jesli hindus ozeni sie z europejka i wroci do indii..nie bedzie zarejestrowany jako zonaty Dobre nie?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2012 17:21
Ale to tam nie ma rejestru małżeństw? Przecież zanim wejdziesz w związek, to zawsze sprawdzają czy jest sie stanu wolnego. W Polsce tak jest.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2012 15:16
Dziewczyny ... mam problem . Nie chce pisać do redakcji aby wystawili mój list ... Potrzebuje tylko kilku rad ... mam chłopaka z którym jestem ponad 3 lata ... zakochałam się w innym facecie ( oni się nie znają ... no może z widzenia tylko ) ten chłopak to spełnienie moich wszystkich marzeń . Wiem , że on czuje to samo. Gdy go nie ma roznosi mnie od środka a gdy jest czuje się jak nastolatka która ma swoją pierwszą randkę ( motylki w brzuchu - ale giganty ! ) ... Nie wiem co mam zrobić , jak powiedzieć obecnemu partnerowi , że to koniec ( wiem jestem okropna ale nie poradze nic na to ... ) , że znalazłam mężczyznę który mnie potrafi docenić i ze mną porozmawiać , który wręcz tęskni gdy mnie nie ma ( z moim obecnym partnerem tego nie ma ;/ ) ... potrzebuje pomocy i to szybko bo mam mętlik w głowie , nie wiem co zrobić , co powiedzieć mu ... od kilku dni nie jem i nie potrafię spać ... Proszę odpiszcie mi na e-maila : pomocy_94@o2.pl ... potrzebuje czyjegoś zdania na ten temat !!
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2012 10:47
hahah dobra jest, ale tak naprawdę to dziwna kobieta i troche ma nierówno pod sufitem ;0
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2012 08:53
A chciałybyście zostać tak oszukane przez własnych chłopaków/mężów? Wątpię. Nie piszcie, że dobrze zrobiła, bo trzeba być niezłą szmatą, żeby tak traktować jakiekolwiek osoby. Feministki się odezwały, bo kobieta jak popełni jakieś przestępstwo to na pewno niewinna!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo