Chłopak nie chciał odprowadzić jej do domu, została ZGWAŁCONA. Powinna była odejść?

Chłopak przyczynił się do tragedii?
Chłopak nie chciał odprowadzić jej do domu, została ZGWAŁCONA. Powinna była odejść?
27.08.2012

Trzy lata temu Taylor Kenney wybrała się ze swoim nowym chłopakiem do jednego z angielskich pubów. Pech chciał, że pokłócili się wówczas o jakąś drobnostkę i Dean wybiegł z lokalu, zostawiając swoją dziewczynę samą.

- Spotykaliśmy się wtedy od niedawna i bałam się, że to koniec. Na szczęście Dean do mnie zadzwonił i przeprosił za swoje zachowanie. Ustaliliśmy, że wróci do pubu, a ja wyjdę mu na spotkanie – wspomina 19-letnia Taylor.

Niestety, już po kilku minutach dziewczyna zorientowała się, że ktoś za nią idzie. Zanim zdążyła zareagować, potężny mężczyzna przewrócił ją na ziemię i bestialsko zgwałcił.

 Taylor Kenney

- W czasie, kiedy to się działo, ja dotarłem do lokalu. Na miejscu okazało się, że Taylor tam nie ma. Wróciłem więc do domu i czekałem na jej telefon. Nie zadzwoniła, więc zacząłem podejrzewać, że spotkało ją coś złego – mówi ze smutkiem 24-latek.

Jego przypuszczenia szybko się potwierdziły. – Następnego dnia powiedziałam Deanowi, że zostałam zgwałcona. Bardzo to przeżył, więc zabroniłam mu chodzić ze mną na terapię dla ofiar napaści. Nie chciałam, żeby znał wszystkie szczegóły tamtejszej nocy. Myślę, że to była najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjęłam, ponieważ dzięki temu nadal możemy być razem.

Taylor i Dean są obecnie małżeństwem i mają 2-letniego synka. – Miewamy trudne momenty. Czasami, podczas zbliżeń intymnych, moja żona odtrąca mnie i zaczyna płakać. Przypomina jej się gwałt. Wtedy cierpię razem z nią – przyznaje 24-latek. Z kolei Taylor dodaje: - Mogłabym obwiniać Deana za to, co się stało. Pytać go w nieskończoność: `Dlaczego zostawiłeś mnie wtedy w pubie samą?`. Tylko to niczego by nie zmieniło. Co się stało, to się nie odstanie i trzeba żyć dalej. Cieszę się, że nasza miłość przetrwała tak ciężką próbę.

Maja Zielińska

Zobacz także:

SIOSTRY: W dzieciństwie jedna była gruba, a druga szczupła. Zamieniły się sylwetkami!

W dorosłym życiu wszystko się odwróciło. Chudzina nabrała ciała, a puszysta siostra... schudła!

Ma 13 lat, a od trzech REGULARNIE depiluje się woskiem! (pierwszy raz BARDZO ją bolał)

W salonie kosmetycznym dziewczynka reguluje sobie również brwi. Marzy o tym, by wyglądać jak gwiazda.

Komentarze (53)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2012 16:01
ja bym faceta olala juz wtedy, nie chodzi o ten gwalt ale o samo to zostawianie. aklbo nie wyszlabym mu na spotkanie tylko poczekala az sam po mnie przyjdzie. kobiety sie plaszcza przed facetami jak glupie, a potem sie dziwia ze koles ucieka do jakiejs nadetej ksiezniczki.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2012 10:37
PAPILOCIE ! REKLAMY TO MÓGŁBYŚ SOBIE PODAROWAĆ.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2012 18:21
ta laska ma teraz 19 lat czy trzy lata temu? bo tak czy siak wygląda potwornie staro, jak mamuśka. ale w sumie to się nie dziwie bo większość lasek wygląda tam staro.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2012 05:47
Men podobny do Bartka Wiśniewskiego, męża "matki małej madzi"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.08.2012 19:20
ostatni raz wchodze na papilota, nie dojść, że jest jak zwykle po 10 zakładek to do tego dochodzą te jeb... reklamy na każdej zakładce!!!
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo