Anoretyczka Laura ważyła 38 kg. Uratowała ją CIĄŻA - gdyby nie synek, mogłaby już nie żyć!

Dziecko okazało się najskuteczniejszym lekarstwem na zaburzenia odżywiania.
Anoretyczka Laura ważyła 38 kg. Uratowała ją CIĄŻA - gdyby nie synek, mogłaby już nie żyć!
14.08.2012

Laura Wilson dumnie kroczy w białej sukni do ołtarza. Zaproszeni na wesele goście nie patrzą jednak na nią z zachwytem, czy podziwem. Wręcz przeciwnie, jej wychudzona sylwetka napawa przerażeniem.

Wiedzą, że kobieta waży zaledwie 38 kilogramów i od lat zmaga się z ciężką chorobą – anoreksją. Nie zdają sobie jednak sprawy, że już dwa miesiące po ślubie Laura w krytycznym stanie trafi do szpitala.

Laura Wilson

- Choć te wydarzenia rozegrały się pięć lat temu, do dzisiaj pamiętam je bardzo dokładnie – mówi z perspektywy czasu Irlandka. – W podróży poślubnej nieustannie się głodziłam. Dziennie zjadałam tylko dwa plasterki ananasa. Mimo to patrzyłam na siebie w lustrze i wydawało mi się, że wciąż muszę sporo schudnąć. Po powrocie do domu ważyłam już tylko 32 kilogramy. Nic dziwnego, że trafiłam do szpitala – dodaje.

Laura Wilson

Pod okiem lekarzy i specjalistów Laura w ciągu kilku tygodni przytyła 13 kilogramów. – Powiedziałam swojemu doktorowi, że nie mam okresu od kilku miesięcy, ale on mi wyjaśnił, że to normalny objaw przy zaburzeniach odżywiania. Dopiero po pewnym czasie okazało się, że brak miesiączki jest efektem ciąży. O tym, że będę miała dziecko, dowiedziałam się dopiero w 7 miesiącu – mówi kobieta.

Laura Wilson

Laura i jej mąż Phillip zgodnie przyznają, że narodziny synka okazały się najlepszym lekarstwem na chorobę. – Matthew całkowicie zmienił moje podejście do wagi i ciała. Przestałam obsesyjnie przejmować się swoim wyglądem, ponieważ to dziecko stało się dla mnie najważniejsze. Chciałam, żeby urodziło się zdrowe, więc wpychałam w siebie trzy posiłki dziennie – tłumaczy Laura. Dodaje również: - Kiedy patrzę na synka wiem, że mam dla kogo żyć. On ocalił mnie przed śmiercią.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Dziewczynka z zespołem Downa w reklamie kostiumików kąpielowych dla dzieci - urocza!

Hiszpańska projektantka zatrudniła małą Valentinę do reklamowania strojów na plażę.

6-letni uwodziciel z programu o małych miss - twierdzi, że zaliczył 1000 dziewczyn!

Chłopiec zmysłowo porusza biodrami i wylicza, że miał już tysiąc dziewczyn. Musicie to zobaczyć!

Komentarze (40)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2012 11:02
Matko, przeraziłam się, jak ona wyglądała w dniu ślubu... A teraz nie dość, że jest zdrowa, to na dodatek ma idealną figurę i jest też szczęśliwa.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.08.2012 14:45
Co to za lekarze, że zauważyli ciążę dopiero w 7 miesiącu?? To o większej chorobie nie ma mowy, żeby rozpoznali.. Strach się bać.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.08.2012 11:50
Ha ha! Wykasowali mój komentarz. Pisałam, że też chciałabym sporo schudnąć i przy wzroście 164cm, ważyć do 50kg. Chciałabym być po prostu chuda i tyle. Nie, nie ważyć 38kg tylko 48 a to różnica. W tej chwili ważę 57kg a w zeszłym roku aż 65kg.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2012 12:43
Mam nadzieję, że także uda mi się zajść w ciążę... Może faktycznie to będzie lekarstwo... Choruję już 4 rok, kocham dzieci i myślę, że dzięki takiemu maluszkowi wyjdę z choroby i uda mi się spełnić się jako matka ;) To może brzmieć jakby dziecko miało być tylko taką "tabletką" ale jeśli ktoś czuje silny instynkt macierzyński to Mały Człowieczek nie tylko pomoże mi ale ja będę w stanie dać mu całe swoje serce ;) Pozdrawiam zagubione Dziewczyny/ Kobiety, nikt kto nie miał anoreksji lub bulimii nie jest w stanie nas zrozumieć
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2012 10:43
Wspaniała historia, zazdroszczę tej kobiecie wyjścia z choroby..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo