Dwugłowe siostry Abby i Brittany wystąpią w reality show! Padnie REKORD oglądalności?

Program wyemituje stacja TLC, która uwielbia wszelkie kontrowersje.
Dwugłowe siostry Abby i Brittany wystąpią w reality show! Padnie REKORD oglądalności?
11.08.2012

O siostrach Hensel pisaliśmy już kilka lat temu (Zobacz tutaj: Abigail i Brittany – jedno ciało, dwie osoby) Dziewczyny od wielu lat budzą zainteresowanie mediów. Niezwykłe bliźniaczki syjamskie występowały w licznych filmach dokumentalnych. Brały również udział w programie Oprah Winfrey.

Ostatnio znów zrobiło się o nich głośno. A wszystko dlatego, że już za kilka dni 22-letnie siostry staną się głównymi bohaterkami reality show. Program wyemituje stacja TLC. Pomysłodawcy przedsięwzięcia liczą na rekordową oglądalność.

Abigail i Brittany Hensel

Rodzice bliźniaczek starali się, aby każda z córek już od pierwszych miesięcy życia w miarę możliwości niezależnie kształtowała swoją osobowość. W tym celu kupowali im dwa bilety do kina, dwa torty urodzinowe, a obiad podawali zawsze na dwóch talerzach. Obecnie, gdy powoli wkraczają w dorosłość, pojawiają się w ich życiu stosowne dla wieku problemy i dylematy, między innymi przyszłe związki uczuciowe oraz ewentualne macierzyństwo...

Abigail i Brittany Hensel

W programie widzowie będą mogli podglądać codzienne życie dwugłowych sióstr. Producenci zapewniają, że będzie to bardzo ciekawe doświadczenie. Siostry Abigail i Brittany funkcjonują ze sobą fenomenalnie, synchronizując wspólnie pracę całego ciała. Udaje im się grać w siatkówkę, jeździć na rowerze, pływać. Od czasu do czasu zasiadają do pianina i serwują rodzinie minirecital muzyczny. Ukończyły nawet kurs prawa jazdy i zdały bez kłopotu egzamin.

Abigail i Brittany Hensel

Polecane wideo

Komentarze (31)
Ocena: 4.94 / 5
Para (Ocena: 5) 12.06.2015 17:23
Rozumiem, że to świetny pretekst dla postępowców do zgody na poligamię a następnie zrównania wszystkich w prawach do poligamii.
odpowiedz
Rak (Ocena: 4) 12.06.2015 17:21
A gdy jedną z nich będą aresztować to drugą, dla przestrzegania jej praw do wolności odetną.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2015 13:25
To nie jest budowanie oglądalności na ludzkiej tragedii! Dziennikarze chcą pokazać, jak wygląda ich życie! Czy lepiej by było, gdyby ludzie nie mieli pojęcia, jak one żyją? Jak im trudno?
odpowiedz
Kix (Ocena: 5) 17.07.2013 21:02
Co za DEBIL wymyslił taki głupawy, prymitywny tytuł! Półgłówku, to nie są dwugłowe siostry, tylko DWIE OSOBY, które wspólnie muszą dzelić jedno ciało!
odpowiedz
aaa (Ocena: 5) 20.03.2013 18:40
Kiedy ten dokument?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie