GENIALNY 3-LATEK: On ma niewyobrażalnie wysokie IQ (Właśnie przyjęli go do Mensy!)

Swoim tempem rozwoju maluch daleko odbiega od rówieśników.
GENIALNY 3-LATEK: On ma niewyobrażalnie wysokie IQ (Właśnie przyjęli go do Mensy!)
Fot. news92fm.com
11.08.2012

Otrzymanie karty członkowskiej Mensy to niezrealizowane marzenie wielu dorosłych. Dla 3-letniego Christophera Salvaggio ze Stanów Zjednoczonych pomyślne zdanie testów wstępnych nie było jednak specjalnym wyzwaniem!

Bystry maluch zaczął płynnie mówić, mając niecałe dwanaście miesięcy. W wieku dwóch lat potrafił już doskonale czytać. Dziecko wykazuje również niezwykłe zdolności analityczne. Najbardziej interesuje go ludzka anatomia oraz zagadnienia z dziedziny astronomii. Genialny trzylatek jest również zafascynowany współczesną sztuką.

Współczynnik IQ Christophera wynosi 145 – czytamy w serwisie niewiarygodne.pl. Swoim tempem rozwoju dziecko daleko odbiega od rówieśników. Co ciekawe, rodzice chłopca wcale nie są z tego zadowoleni. Najbliżsi nie potrafią precyzyjnie i szczegółowo odpowiadać na skomplikowane pytania chłopca.

Opiekunowie genialnego trzylatka boją się również o przyszłość syna. Doskonale zdają sobie sprawę, że młodzi zdolni mają często zaburzenia psychiczne, nierzadko zostają samobójcami. Intelektualnie przerastają kolegów z klasy, ale wewnętrznie nie radzą sobie z tą wiedzą. Poza tym, wielu małych geniuszy, osiągając dojrzałość, popada w przeciętność bądź otępienie. Miejmy jednak nadzieję, że te czarne scenariusze nie sprawdzą się w przypadku Christophera.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Poparzyła 5-letnią córkę na solarium, ale teraz unika opalania. CIEKAWE, ILE WYTRZYMA...

Podobno odwyk od opalania jest tylko tymczasowy i kobieta wkrótce zamierza powrócić do swoich starych zwyczajów.

Świetna inicjatywa: Ci faceci od 30 lat robią sobie podobne zdjęcie! (Prawdziwa przyjaźń)

Na fotografiach doskonale widać upływ czasu.

Komentarze (27)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.08.2012 12:11
jaki on sliczny, slodki i madry :) jego rodzice powinni sie brac za kolejne dziecko moze i tym razem byl by nastepny geniusz hehe . do dziewczyn , ktore sie tu wychwalaja jakie to wysokie IQ maja - nie badzcie takie do przodu, bo wam tylu zabraknie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2012 23:44
Mój tata umiał czytać mając 3 lata ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2012 10:24
teraz to juz wszystko alezy od rodzicow jak nim dalej pokieruja
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2012 19:59
Tutaj wpisz treść komentarza do GENIALNY 3-LATEK: On ma niewyobrażalnie wysokie IQ (Właśnie przyjęli go do Mensy!)...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2012 18:40
bez przesady. w dobie internetu aż tak od razu nie umrze. dużo jest genialnych nastolatków i dzieci. rodzice niech go poślą do specjalnej szkoły dla np. olimpijczyków. dam będzie mógł się rozwijać, szlifować swoje umiejętności. tam nie ma wyścigu szczurów, bo każdy tam jest wybitny , a nauczyciele dobrze znają wady i zalety każdego ucznia, także dbają o jego rozwój psychiczny i społeczny.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo