Spowiedź 12-LETNIEJ MATKI: Z perspektywy czasu ocenia swoją dawną decyzję - urodziła, mimo że ojcem dziecka był.... 15-latek.

Szokujące wyznania najmłodszej matki w historii Wielkiej Brytanii.
Spowiedź 12-LETNIEJ MATKI: Z perspektywy czasu ocenia swoją dawną decyzję - urodziła, mimo że ojcem dziecka był.... 15-latek.
Fot. dailymail.co.uk
16.07.2012

Kiedy Amy Crowhurst urodziła swoje pierwsze dziecko miała zaledwie 13 lat. W brytyjskich mediach dziewczyna od razu zyskała przydomek najmłodszej matki w historii kraju.

Pierwsze miesiące po porodzie nie były łatwe. Nagle cały świat Amy wywrócił się do góry nogami. Dziewczyna musiała szybko wydorośleć, zwłaszcza że nie miała zbyt dużego oparcia w rodzinie, nie mówiąc już o ojcu dziecka – 15-letnim chłopaku, którego prawie nie znała.

Dzisiaj jednak, z perspektywy prawie dziesięciu lat, Amy zupełnie inaczej patrzy na swoje wczesne macierzyństwo. Urodzenie dziecka w młodym wieku było najmądrzejszą rzeczą jaką zrobiłam – przytacza słowa dziewczyny The Daily Mail.

22-letnia dzisiaj młoda matka wcale nie żałuje tego, co się stało. Wręcz przeciwnie, namawia wszystkie kobiety, aby zdecydowały się, jak najszybciej urodzić dziecko. Dziewczyna może wyliczać w nieskończoność zalety takiej sytuacji.

Amy Crowhurst

Fot. dailymail.co.uk

Przede wszystkim cieszy się, że ma już odchowane potomstwo i teraz może w pełni delektować się swoją własną młodością. Poza tym, nie musi martwić się o swoją wagę. Rodząc w tak młodym wieku, bardzo łatwo było jej zrzucić nadmiarowe kilogramy.

Czy Amy chciałaby, aby jej córka, którą wydała na świat 3 lata po urodzeniu syna również zaszła w ciążę w tak młodym wieku? W wywiadzie opublikowanym przez The Daily Mail dziewczyna zapewnia, że nie miałaby nic przeciwko temu. – Seks w wieku 12 lat jest ok, jeśli tylko czujesz się gotowa i nikt na ciebie nie naciska. Na pewno nie będę zachęcać do tego córki, jednak, gdy zdarzy się tak, że jako 12-latka też zajdzie w ciążę, będę szczęśliwa. To byłoby zresztą zabawne, bo zostałabym babcią, mając zaledwie 27 lat!

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Śliczna Polka omal nie wygrała konkursu Miss Exclusive of the World! (ALE ONA ŁADNA!)

Karolina Pajączkowska nie dostała się do finału Top Model, ale ta porażka nie zniechęciła jej do innych konkursów piękności.

CYCOLINA Z ROSJI: Możecie wierzyć lub nie, ale jej piersi są całkowicie NATURALNE!

Maria Zarring uważa, że gigantyczny biust jest najpiękniejszą częścią jej ciała. Słusznie?

Komentarze (85)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2012 15:23
haloo ona mieszka w Anglii to jest inne życie w Polsce to juz by byla lipa mocna :) jak dla mnie to chore by dzieci rodzily dzieci ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2012 11:51
Ja tam mam 12-naście lat i mam chłopaka ale nie dochodzi do takich sytuacjii. Rozumiecie co nie????? Ale to wsumie dzieciak jest fajny.Więc ona nie zrobiła błędu w tym wieku.Ja sama też jestem za , żeby dzieci były w młodym wieku a nie powyżej 40-stu lat.........d-_-b....;PP
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 21.07.2012 03:39
swoja droga czywiscie tata był czarnuch, najbardziej nie moge z białych brzydkich wrecz oblesnych czasem kobiet ktore ida z takim murzynem i patrza z duma na wszystkie, a on tylko lypie oczami na lewo i prawo..niestety ale murzyni a) sa nadpobudliwi seksualnie, a b) nie zwracaja az tak uwagi na urode białych bo nie widza az tak diametralnych roznic w wygladzie (tak samo jak my nie widzimy tak konkretnych roznic u azjatow, i murzynow, jak pomiedzy soba) ;) nie mam nic do nich, chodzi mi o zachowanie dumnych jak pawie pan :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2012 23:16
JEDYNE Z CZYM SIE ZGODZE TO FAKT ZE NA PEWNO LATWIEJ JEST WROCIC DO WAGI I CIALO MNIEJ CIERPI .......ALE TO MOZNA ZAJSC W WIEKU 23 NADAL JEST SIE MLODYM ALE NIE 12...KRETYNKA
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2012 23:12
NIE DOSC ZE BRZYDKA I I STARO WYGLADAJACA TO JESZCZE GLUPIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZA TAKIE GADANIE POWINNI JA UKARAC ..CZY ONA JEST PSYCHICZNIE CHORA!!!!!!!!!!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo