Rak pozbawił ją piersi. Przeszła mastektomię, ale jest bardzo dzielna! (U nas jej historia)

Kontrowersyjny problem 45-letniej Jodi.
Rak pozbawił ją piersi. Przeszła mastektomię, ale jest bardzo dzielna! (U nas jej historia)
Fot. thestranger.com
28.06.2012

Historią tej kobiety poruszona jest cała Ameryka. 45-letnia Jodi Jaecks zachorowała kilka lat temu na raka piersi. Przed śmiercią uratowała ją dwustronna mastektomia.

Radykalna terapia nowotworowa pozbawiła Jodi jednego z największych atrybutów kobiecości. Mieszkanka Seattle opuściła szpital z zupełnie płaskim torsem, na którym widnieją teraz jedynie dwie, cienkie blizny.

Kobieta nie zdecydowała się na rekonstrukcję piersi. Zaakceptowała po prostu swój nowy wygląd i zapragnęła jak najszybciej wrócić do dawnego zdrowia. Aby poprawić kondycję fizyczną i wzmocnić nieco swoją odporność, zapisała się na basen. Zupełnie nie spodziewała się jednak, że spotka ją tutaj takie poniżenie...

Jodi Jaecks

Fot. thestranger.com

Otóż pracownicy miejskiej pływalni w Seattle kompletnie nie chcieli przyjąć do wiadomości, że kobieta pozbawiona biustu może pływać topless. Jodi nie widziała w tym jednak niczego złego – Przecież moja klatka piersiowa jest teraz zupełnie płaska, tak jak u mężczyzn. Poza tym, noszenie górnej części stroju kąpielowego sprawia mi ból – tłumaczy poszkodowana.

Wyjaśnienia te przez długi czas nie przynosiły żadnego skutku. Władze basenu ustąpiły dopiero wtedy, gdy całą sprawą zainteresowali się dziennikarze.

Zobacz także:

Ludzie-giganci: Wiele osób patrzy na nich jak na okropne dziwadła (TO STRASZNE!)

Gdzie się nie pojawią, wzbudzają ogromną sensację.

Żywa postać z KRESKÓWKI? Jessica Nigri ma dziwaczne hobby - przebiera się za postaci z mangi i anime!

Manga i anime są największą pasją Amerykanki.

Komentarze (38)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2012 22:58
biustonosz- jak sama nazwa wskazuje służy do noszenia biustu. ta kobieta go nie ma, nie ma więc po co zakładać skrawka materiału w jej przypadku całkowicie zbędnego. apeluje o nie utrudnianie życia innym.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2012 17:36
czasem też najchętniej pozbawiłabym się moich uciążliwych piersi albo chociaż zmniejszyła, nie są potrzebne do funkcjonowania, to przecież nie ręka czy noga....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2012 14:32
głupie dziewczyny po co ona ma nosić góre od bikini skoro ją to boli!!!!!!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2012 13:43
Przepraszam, zapytam z innej beczki. Jeśli macie małe piersi to nie wstydzicie się aby chłopak je dotykał?
zobacz odpowiedzi (5)
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2012 13:36
Po co to tak manifestować? obnosić się z tym? w USA by jej gratis ta rekonstrukcję zrobili i nawet nikt by nie wiedział, że kiedykolwiek była chora. To tak jak z czarnymi, którzy na każdym kroku muszą zaznaczać, że są czarni i należy im się taryfa ulgowa.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo