Najgorsze matki na świecie? (Kiedy czytamy ich historie, przecieramy oczy ze zdumienia!)

Ich dzieci niestety nie mają lekko.
Najgorsze matki na świecie? (Kiedy czytamy ich historie, przecieramy oczy ze zdumienia!)
31.05.2012

26 maja świętowaliśmy Dzień Matki. Jutro Dzień Dziecka. Specjalnie z tej okazji serwis Deser.pl postanowił stworzyć ranking najdziwniejszych rodzicielek świata. - Te kobiety nie są złymi matkami. One po prostu okazują swoje uczucia w bardzo kontrowersyjny sposób – czytamy na portalu.

Oto 5 kobiet, których nie podejrzewałybyście o macierzyństwo…

Maria Jose Cristerna

Maria Jose Cristerna

Przemoc domowa potrafi wywrzeć ogromne piętno na swoich ofiarach, czego doskonałym przykładem jest historia 35-letniej Meksykanki Marii Jose Cristerna. Kobieta w dzieciństwie nie miała łatwego życia, więc kiedy już dorosła - postanowiła dać temu upust. Niektórzy stają się alkoholikami lub narkomanami, a ona… została wampirzycą.

Kobieta modyfikowała swoje ciało stopniowo. Tatuowała twarz, wydrążała tunele w uszach, wszczepiała implanty rogów w czoło… Dzisiaj trudno dostrzec w niej matkę czwórki dzieci! Jedno z nich ma na imię Samael, czyli Anioł Śmierci.

Patricia Krentcil

Patricia Krentcil

Kobieta zyskała niechlubną sławę na całym świecie po tym, gdy zaprowadziła na solarium swoją 5-letnią córeczkę. Poparzenia na twarzy małej Anny tłumaczyła jednak tym, że dziewczynka zbyt długo przebywała na słońcu. - Zawsze znajdzie się ktoś, komu nie podoba się, co robię. Ci ludzie są zazdrośni, grubi i brzydcy – mówiła.

Sarah Burge

Sarah Burge

Sarah Burge to jedna z wielu ofiar operacji plastycznych. Ma 50 lat i ponad 100 chirurgicznych ingerencji w wygląd na koncie. Wydała na nie pół miliona funtów (czyli około 2,5 mln złotych) - wielokrotnie wygładzała sobie zmarszczki, zmieniała kształt twarzy, odsysała tłuszcz, powiększała piersi, modelowała pośladki. Dziś zaraża miłością do skalpela i igły nie tylko swoją 17-letnią córkę, Hannah, ale również jej 7-letnią siostrę, Poppy.

- Starszej z dziewczynek własnoręcznie wstrzykuję botoks w twarz – mówi kobieta z zadowoleniem – Im wcześniej zacznie wygładzać zmarszczki, tym mniej będzie ich miała na starość. Niektórych rodziców może to razić, ale uważam, że chronię w ten sposób córkę przed pokątnymi handlarzami. Lepiej, że ja jej wstrzykuję botoks niż miałaby to robić za moimi plecami.

Zdaniem Brytyjki jej młodsze dziecko również jest już wystarczająco „dorosłe”, aby poznać tajniki chirurgii plastycznej. Z tego względu mała Poppy na 6 urodziny dostała od matki voucher wart 6 tysięcy funtów na powiększanie piersi, a na 7 - bon na liposukcję. Dziewczynka będzie mogła zrealizować kupony, kiedy skończy 16 lat.

Denise Abbot

Denise Abbot

Kto jak kto, ale ta kobieta wie, jak dotkliwie ukarać nieposłuszne dziecko. Kiedy jej córka pyskowała i nie okazywała należytego szacunku ani jej, ani swojemu ojcu, Denise Abbot wpadła na genialny plan. Najpierw włamała się na konto na Facebooku 13-letniej Avy, a następnie dodała nowe zdjęcia córki i podpisała je: „Nie wiem, jak trzymać buzię na kłódkę. Nie mam już prawa wejścia na Facebooka lub używania telefonu. Możecie pytać, czemu”.

Matki Małych Miss

Matki Małych Miss

Program Toddlers & Tiaras od wielu lat budzi kontrowersje na całym świecie. Jego przeciwnicy podkreślają na każdym kroku, że los dziewczynek, które biorą udział w wyborach Małej Miss, nie należy do najłatwiejszych. Matki uczestniczek chorobliwie dbają bowiem o wygląd swoich córek, zmuszają je do restrykcyjnych diet, a nawet uczą profesjonalnego makijażu. Efekt? Małe dzieci przeobrażają się w karykatury dorosłych kobiet.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Ona waży aż 400 kg! Gdy przyjechało po nią pogotowie, trzeba było wyburzyć ścianę!

Jak mogła doprowadzić się do takiego stanu?

Niektórzy naprawdę wierzą w koniec świata. 16-letnia Isabel BARDZO się bała i... zabiła się sama!

Nie wytrzymała napięcia. Sama postanowiła skrócić swoje życie.

Komentarze (37)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.12.2012 21:05
a nasza wspaniała matka Polka Katarzyna Waśniewska dlaczego nie znalazła się w tym rankingu???? wspierana i pod wspaniałą opieką najwyższych władz- za zabójstwo córeczki tylko tantiemy od redakcji szmatławców, brukowców itd...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.06.2012 11:48
Dla mnie to jest nienormalne .... Biedne dzieci może i są ładne ale co będzie z nimi potem?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2012 23:14
Ta córeczka tej barbie jest śliczna. Szkoda tylko, ze od małego robią jej sieczkę z mózgu...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2012 01:29
W większości przypadków matki są rzekomo najgorsze tylko poprzez to, że są zwyczajnie wyjątkowo głupie. Do tej ,,wampirzycy" nie mam nic, o ile nie próbuje małych dzieciaków zmieniać jest ok, już gorsza ta od plastycznych, ta od facebooka też taką złą nie jest, chyba, że życie na facebooku jest dla kogoś super ważne-to współczuje. W artykule spodziewałam się raczej opisu matek, które maltretują swoje dzieci, czy też traktują je w jakikolwiek tego typu sposób. Tytuł zdecydowanie nie odzwierciedla artykułu i to już nie pierwszy raz tak się zdarza, prosiłabym o stosowniejsze dobieranie tematów, bo chyba jesteście Panie profesjonalistkami..?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2012 16:29
wolałybyście normalnie wyglądającą matkę , alkoholiczkę , która was zaniedbuje i leje czy kochającą , troskliwą , ale z modyfikacjami ? tu powinnni dodać jak zachowuje sięta kobieta w stosunku do swoich dzieci .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo