Ona waży aż 400 kg! Gdy przyjechało po nią pogotowie, trzeba było wyburzyć ścianę!

Jak mogła doprowadzić się do takiego stanu?
Ona waży aż 400 kg! Gdy przyjechało po nią pogotowie, trzeba było wyburzyć ścianę!
28.05.2012

Na temat najgrubszej nastolatki świata, Georgii Davis, pisaliśmy ostatnio ponad rok temu. Dziewczyna ważyła wówczas 260 kilogramów i żaliła się w mediach, że nie ma w sobie wystarczająco dużo samozaparcia, by schudnąć raz na zawsze. Choć lekarze ostrzegali ją, że ciągłe tycie może skończyć się dla niej śmiercią, ona nie potrafiła powiedzieć sobie STOP. W efekcie waży obecnie 400 kilogramów.

Gigantyczna nadwaga odbija się oczywiście negatywnie na jej zdrowiu. 19-latka ma nieustające problemy z oddychaniem, chodzeniem, a także cierpi na niesprawność niektórych narządów wewnętrznych. Kilka dni temu Georgia czuła się tak źle, że konieczne było wezwanie pogotowia i zawiezienie jej do szpitala. Niestety, lekarze nie byli w stanie wydostać jej z domu. – 40 rosłych mężczyzn przez blisko 8 godzin wyburzało ściany jej mieszkania. 19-latka została przewieziona do szpitala dopiero o 5 nad ranem – donosi The Daily Mirror.

Czy ta sytuacja wstrząśnie Georgią i sprawi, że dziewczyna wreszcie schudnie? Odpowiedź niestety nadal pozostaje pod znakiem zapytania.

Maja Zielińska

Zobacz także:

To chyba najgorsi dziadkowie w historii! Przez 4 lata więzili swoją wnuczkę w łazience...

Wyrodni opiekunowie zostali zatrzymani przez policję.

MAKABRYCZNY PORÓD: Lekarze oderwali noworodkowi głowę! (Matka usłyszała trzask)

Dramat rozegrał się w jednym z brazylijskich szpitali.

Komentarze (58)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.06.2012 11:51
Szkoda dziewczyny. Niszczy sobie życie.Nikt ją pewnie nie wspiera dlatego nie zależy jej na tym aby schudnąć...;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.06.2012 19:16
jebłam. ;DD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2012 16:52
kruszynka ;*
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.05.2012 01:58
"nie ma w sobie wystarczająco dużo samozaparcia, by schudnąć raz na zawsze" skoro waży 400 kg ktoś musi jej przynosić to jedzenie i ją obsługiwać. po prostu zamknąć w pokoju na miesiąc, przynosić tyle co w szpitalach nazywa się "dietą wątrobową" tj. sucharek, kubek gorzkiej herbaty i zupa-papka.. gwarantuje że po miesiącu schudnie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2012 20:37
był taki program na TLC nastolatki XXL, i onja tam występowała i schudła w tym programie, bo to był program o otyłych nastolatkach na obozie odchudzajacym w stanach. takze temat bezwartościowy i stary. sprawdzajcie o czym piszecie a nie klepiecie głupoty zeby pośmiać się z innych.. żałosne
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo