Chińczyk z GIGANTYCZNĄ NADWAGĄ – ten biedak ma 172 cm wzrostu, a waży aż 250 kg! (Przytył tak od silnych leków)

Za wszelką cenę stara się schudnąć, ale żadne diety nie skutkują.
Chińczyk z GIGANTYCZNĄ NADWAGĄ – ten biedak ma 172 cm wzrostu, a waży aż 250 kg! (Przytył tak od silnych leków)
17.05.2012

W dzisiejszych czasach odsetek ludzi otyłych rośnie coraz szybciej. Wielu specjalistów mówi wręcz o swoistej chorobie współczesnej cywilizacji. Przyczyn tego zjawiska upatruje się zwykle w niezdrowym trybie życia oraz uwarunkowaniach genetycznych, choć zdarzają się także przypadki osób, które tyją w wyniku problemów zdrowotnych. Należy do nich m.in. 33-letni Guan Chen, który walczy ze swoją nadwagą już od dzieciństwa.

- Mój syn w wieku 9 lat zapadł na sepsę. Wkrótce zaczęły się również jego problemy z sercem, więc musiał przyjmować dziesiątki różnych leków. To przez lekarstwa i choroby zaczął tyć, a nie przez swoje obżarstwo – tłumaczy matka otyłego mężczyzny.

Chen ma obecnie 172 cm wzrostu i waży 250 kilogramów. Mimo tak gigantycznej nadwagi Chińczyk stara się pracować nad swoim ciałem. W tym celu codziennie spaceruje i ogranicza niezdrowe posiłki. Na razie niestety bez rezultatu. – Moje życie to koszmar – przyznaje 33-latek. – Chciałbym schudnąć, ale wskazówka wagi ani drgnie. Być może moją ostatnią szansą na ratunek będzie operacja.

Trzymamy zatem za Guana mocno kciuki!

Maja Zielińska

Zobacz także:

NAJGRUBSZA PANNA MŁODA: Ma 32 lata, mogłaby mieć świetną sylwetkę, ale woli tyć!

Wybrankiem jej serca jest… kucharz. Chory układ?

NAUCZYCIELKI PEDOFILKI (Miały budzić respekt i szacunek, a okazały się zwyrolkami!)

Nie tylko mężczyźni dopuszczają się lubieżnych czynów.

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.05.2012 01:53
"szkoda chłopaka. To nie jego wina, że tak wygląda." jak zwykle nie jego wina. A CZYJA?? LUDZIE!!!! Jedyny sposób na schudnięcie to NIE JEŚĆ i ćwiczyć. po prostu - głodówa!! W Auschwitz nie było grubych ludzi - nawet jeśli mieli 'choroby' !
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2012 23:30
jemu się ta operacja po prostu należy! wiem co to znaczy tyć po lekach, jestem na psychotropach od 3 lat i z moją wagą bywało różnie...teraz akurat biorę takie po których znacznie schudłam ale zdarzało sie ze mi 10 kilo w 5 miesiecy przybywało...biedny człowiek, ja go rozumiem i uważam ze powinni zrobić tę operację aby mógł normalnie żyć
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2012 16:48
Sranie w banie. Od samych leków nie można przytyć! Mogą one zwiększać apetyt a on na pewno nie mało żarł...
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2012 14:30
ale jądra
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2012 11:22
szkoda chłopaka. To nie jego wina, że tak wygląda. Chciałby być szczupły, ale nie może, a pomyśleć, że niektórzy ludzie żrą jak opętani, a później narzekają, że nie mogą schudnąć i jacy to oni biedni.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo