NAJGRUBSZA PANNA MŁODA: Ma 32 lata, mogłaby mieć świetną sylwetkę, ale woli tyć!

Wybrankiem jej serca jest… kucharz. Chory układ?
NAJGRUBSZA PANNA MŁODA: Ma 32 lata, mogłaby mieć świetną sylwetkę, ale woli tyć!
13.05.2012

Na temat Susanne Eman - szalonej Amerykanki, której największym marzeniem jest osiągnięcie wagi 730 kilogramów – pisaliśmy już niejednokrotnie. I choć 32-latka jest dopiero w połowie drogi do upragnionego celu (waży obecnie 360 kg), już teraz pobiła inny rekord. Okrzyknięto ją mianowicie najgrubszą panną młodą na świecie.

Susanne Eman

Podobnego zdania jest również jej przyszły mąż, Parker Clack, który pracuje jako… kucharz. Wszyscy, którzy myślą, że 35-latek gotuje dla swojej ukochanej same tłuste potrawy, są jednak w błędzie. – Dbam o to, żeby Susanne jadła produkty bogate w witaminy. Bardzo wspieram ją w dążeniu do upragnionej wagi, jednak nie chcę, aby odbywało się to kosztem jej zdrowia. Moja narzeczona pochłania 30 000 kalorii dziennie, dlatego staram się, aby jej posiłki były jak najbardziej zróżnicowane – tłumaczy mężczyzna. Dodaje również, że zawsze lubił duże kobiety.

Susanne Eman

Na suknię ślubną Susanne zostanie zużytych blisko 14 m2 materiału. No cóż, my życzymy Pannie Młodej, żeby do ołtarza doszła o własnych siłach…

Maja Zielińska

Zobacz także:

Ma 18 lat i IDEALNE proporcje twarzy. Właśnie uznano ją za kobietę o doskonałej twarzy!

Florence Colgate ma podobno wyjątkowo harmonijne proporcje twarzy.

NAUCZYCIELKI PEDOFILKI (Miały budzić respekt i szacunek, a okazały się zwyrolkami!)

Nie tylko mężczyźni dopuszczają się lubieżnych czynów.

 

Susanne Eman

Co ciekawe, Susanne nigdy nie miała kompleksów na punkcie swojej tuszy. - Zauważyłam, że teraz, kiedy jestem pulchna, mam większe powodzenie u mężczyzn, niż jak byłam szczuplejsza – zwierzała się rok temu w wywiadach. – Niektórym może to się wydać dziwne, ale im więcej ważę, tym bardziej podobam się sobie. Uważam, że jestem bardzo sexy!

Komentarze (55)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2012 14:32
Ten Parker to jakiś fetyszysta
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2012 16:07
jak wersalka się po nią nie zarywa, NIE OGARNIAM
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2012 11:47
żal.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2012 07:56
ludzie sa rozni,grubi,chudzi itp....ale tyc na wlasne zyczenie to nie normalne po pierwsze ta panna mloda to nie dlugo umrze bo z taka waga to nie bezpiecznie,po drugie jaka przyjemnosc bedzie mial maz w lozku jak ma 300kg?kompletna korozja!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.05.2012 12:48
duże kobiety powiadasz ? przecież to jest jebany wieloryb ;///
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo