Szokujące odkrycie pani Clark: Filmik z jej dzieckiem trafił na stronę dla pedofili!

Zbulwersowana kobieta ostrzega inne matki! Chciałam tylko pochwalić się swoim znajomym – wyznaje zrozpaczona kobieta.
Szokujące odkrycie pani Clark: Filmik z jej dzieckiem trafił na stronę dla pedofili!
06.05.2012

Kiedy Kelly Clark z Teksasu nagrywała swoje maleństwo tańczące na deszczu w samej pieluszce, kompletnie nie spodziewała się tego, co stanie się w przyszłości. Kobieta zachwycona filmikiem, który udało jej się stworzyć, postanowiła wrzucić nagranie do internetu.

Chciałam tylko pochwalić się swoim znajomym – wyznaje zrozpaczona kobieta. Niestety, nagranie zamieszczone na portalu internetowym Youtube wpadło w niepowołane ręce.

Wszystko zaczęło się od tego, że pani Clark nagle zauważyła olbrzymi wzrost liczby wejść na stronę z jej filmem. Dopiero jednak, gdy dostała wiadomość od użytkownika ze Szwecji, dowiedziała się skąd ta nagła popularność jej nagrania

Okazało się, że link do jej filmu trafił na prywatny portal internetowy dla pedofilii. Od tej pory dewianci z całego świata mogli do woli oglądać nagranie z bawiącym się dzieckiem.

Pani Clark była w szoku. Rozżalona szybko usunęła video z sieci. Teraz zarzeka się, że już nigdy więcej nie opublikuje w Internecie żadnego rodzinnego filmu czy zdjęcia.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Szpitalna afera: 24-letni zwyrodnialec w stroju lekarza wabił dzieci do gabinetu i molestował!

Jak to możliwe, że personel nie zwrócił uwagi na fałszywego doktora?

Afera na porodówce: Ciężarne musiały dać łapówkę, inaczej rodziły martwe dzieci!

Kobietom, które odmawiały, wstrzykiwano środek powstrzymujący skurcze.

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2012 22:31
Jak dla mnie to nie jej wina! Jak zwykle w Polsce nagonka na ofiarę a nie przestępce!!!! Pomyślcie zanim coś napiszecie!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2012 16:34
Nie rozumiem, jak mozna podniecac sie dzieckiem.... dzieci sa akesualne.. taka jak zmarli, zwierzeta, rosliny, czy co tam jeszcze moze wywolac u chorych psychicznie podniecenie... Dzieci sa słodkie, kochane, ale absolutnie nie sa seksowne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2012 11:45
heh a na portalach nie brakuje zdjec dzieci, same sobie nie wstawiaja, tylko ich rodzice, glupota, az do znudzenia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2012 10:30
na facebooku to każdy kto ma dziecko to wstawia zdjecia.mało tego zakładaja dzieciiom profile.to juz jest chore moim zdaniem
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2012 01:30
Jak można się podniecić dzieckiem tańczącym w samym pampersie na deszczu? A poza tym,ta kobieta myślała,że tylko jej rodzina i przyjaciele mają dostęp do tego filmiku?!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo