Fakhra Younus: Mąż oblał ją KWASEM. Po 12 latach cierpienia popełniła samobójstwo!

Jej oprawca nigdy nie został ukarany. Co za niesprawiedliwość!
Fakhra Younus: Mąż oblał ją KWASEM. Po 12 latach cierpienia popełniła samobójstwo!
01.04.2012

Jeszcze kilkanaście lat temu Fakhra Younus była śliczną, pakistańską tancerką. Pewnego dnia do lokalu, w którym miała swoje występy, przyszedł bogaty klient, Bilal Khar. Mężczyzna zauroczył się dziewczyną do tego stopnia, że postanowił ją poślubić.

Fakhra Younus

W wyniku ataku kobieta ledwo uszła z życiem. Przeszła 39 operacji, jednak mimo to ani nie udało się uratować jej oka i ucha, ani przywrócić normalnego wyglądu buzi. Przez 12 lat Fakhra żyła ze zwęgloną masą zamiast twarzy.

Po trwającym ponad dekadzie cierpieniu kobieta postanowiła odebrać sobie życie. Wyskoczyła z szóstego piętra jednego z budynków w Rzymie. Zginęła na miejscu.

Maja Zielińska

Zobacz także:

ZAGADKA: Ile ona ma lat? (Na dobrą sprawę mogłaby już mieć wnuki, nie do wiary!)

Podpowiedź: Jest starsza niż myślisz!

Chłopiec-SŁOŃ: Jego nogi wciąż puchną! Ten KOSZMAR trwa już ponad SIEDEM LAT...

9-latek nie jest w stanie chodzić o własnych siłach. Co to za choroba?

Fakhra Younus

Początkowo między małżonkami trwała sielanka, jednak Bilal wkrótce pokazał swoje prawdziwe oblicze. Zaczął regularnie bić i maltretować swoją żonę z takim okrucieństwem, że ta w końcu postanowiła od niego odejść. Zaborczy mąż rozszyfrował jej zamiary i dotkliwie ją ukarał – w nocy oblał twarz Fakhry kwasem. Zrobił to na oczach ich 5-letniego dziecka. Za swój czyn mężczyzna został co prawda oskarżony o usiłowanie zabójstwa, jednak jako syn wpływowego polityka, został uniewinniony.

Polecane wideo

Komentarze (31)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.06.2014 18:10
Jakie to cholernie niesprawiedliwe :( Nie wyobrazam sobie uniewinnic takiego czlowieka za zadne pieniadze...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2012 14:42
O boze :,( ....jak to wogóle możliwe niech ona wspoczywa w spokoju a on niech go zamkna do pierdla na dorzywocie albo kara smierci izolatka ie wiem ale masakra
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.04.2012 04:35
DLA MNIE PAKISTAN I PAKISTANCZYCY (FACECI) TO JAKIES NIEPOROZUMIENIE.......NIE MOGE O NICH CZYTAC A NI NA NICH PATRZEC......MIESZKAM ZA GRANICA JAK JAKIEGOS WIDZE ODWRACAM SIE NIEODWZAJEMNIAM USMIECHU NIC BO DLA MNIE ONI NA TO NIEZASLUGUJA MOZE CZYNI MNIE TO RASISTKA NIE DABM O TO WTAKIM RAZIE NIA JESTEM ALE ONI SA GORSI OD ZWIERZAT, TO POTWORY JAK MOZNA TAK ROBIC ALE POWOD JEST PROSTY WIEDZA ZE NIKT NAWET PRAWO NIE STANIE U NICH PO STRNIE KOBIETY I MOGA ZNIMI ROBIC CO CHCA........ZALOSNE ZE SWIAT NA TO PATRZY I JEDYNE CO POTRAFI ZROBIC TO PISAC O TYM ARTYKULY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BYCIE PAKISTANKA ,IRANKA ITP TO KOSZMAR
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.04.2012 11:59
Żałosne są te wasze wypowiedzi. Zaściankowe, rasistowskie - po prostu odrażające!!!! "Jak można zaufać arabowi, murzynowi, niemcowi..." TO JA SIĘ PYTAM JAK WY MOŻECIE ZAUFAĆ POLAKOWI? Mało jest tutaj gwałciceli, morderców, kryminalistów? Mężów znęcających się nad żonami, alkoholikami rujnującymi życie swoim dzieciom? Jak można oceniać ludzi, tylko i wyłącznie ze względu na jego narodowść (bo arab), kolor skóry (bo czarnuch) czy wyznanie (bo muzułmanin) ... ŹDŻBŁO W OKU BLIŹNIEGO WIDZISZ, A BELKI W SWOIM NIE DOSTRZEGASZ... Żałosne rasistki
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2012 17:04
Tak to jest z ciapatymi, są przystojni, ale nic pozatym... Zaborczy idioci, tam facet nie ponosi żadnych konsekwencji, może robić co chce. Kiedyś sie zakochałam w takim, ale wolę nie ryzykować, że stracę twarz, godność itp. Co się dzieje z tym światem..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie