Ten psiak nosi za dziewczynką ciężką butlę z tlenem (Nieoceniony Pan Gibbs!)

Gdyby nie on, życie 3-letniej dziewczynki zamieniłoby się w koszmar. Bardzo pomocny psiaczek!
Ten psiak nosi za dziewczynką ciężką butlę z tlenem (Nieoceniony Pan Gibbs!)
Fot. dailymail.co.uk
29.03.2012

Dwa lata temu Aaron i Debbie Knobloch dowiedzieli się, że ich ośmiomiesięczna córeczka Alida cierpi na rzadką chorobę płuc i, aby przeżyć, będzie musiała zawsze nosić przy sobie ciężki aparat tlenowy.

Rodzice dziewczynki wciąż poszukiwali rozwiązania, które pomogłoby ulżyć małej w cierpieniach Głównie chodziło o wymyślenie sposobu ułatwiającego Alidzie przemieszczanie się z ważącą prawie 3 kilogramy butlą tlenową.

Wreszcie ojciec dziewczynki wpadł na genialny pomysł. Po obejrzeniu programu o psach przewodnikach postanowił kupić swojej córeczce takiego pupila.

Alida Knobloch

Fot. dailymail.co.uk

Mr Gibbs to największy przyjaciel 3-letniej Alidy. Bez niego nie mogłaby normalnie biegać i bawić się z rówieśnikami. Czworonożny zwierzak podarował jej nowe życie.

Alida Knobloch

Fot. dailymail.co.uk

Teraz specjalnie wyszkolony pies o imieniu Pan Gibbs nosi za dziewczynkę ciężki pojemnik. Uroczy zwierzak nie odstępuje Alidy na krok.

Mała może na niego liczyć w każdej chwili. Gdy tylko zaczyna się dusić i brakuje jej powietrza, podchodzi do swojego czworonoga i po prostu podłącza się do specjalnego zbiornika z tlenem umieszczonego na jego grzbiecie.

Alida Knobloch

Fot. dailymail.co.uk

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Co jest BRUDNIEJSZE od sedesu? PIENIĄDZE! Codziennie tego dotykamy, a tam roi się od...

Pełno tam niebezpiecznych bakterii, wirusów i grzybów.

ADHD? To wina matki! (Koniecznie przeczytaj, czego NIE robić w ciąży)

Potwierdził to eksperyment przeprowadzony na ciężarnych myszach.

Komentarze (45)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2012 15:33
Jestem niewidoma i mam psa przewodnika. Dzieki niemu odzyskalam moja samodzielnosc, a psina jest tak szczesliwa idac ze mna, ze tylko ten kto nie ma pojecia o rzeczy moze twierdzic, ze tym psom dzieje sie krzywda. Alida - uszy do gory! Twoj piesek kocha Cie miloscia bezgraniczna i napewno jest mu u Was po prostu dobrze! Dlaczego 'obroncy psich praw' nie walcza rzeczywiscie wtedy kiedy widza krzywde obok siebie?!
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2012 10:01
on ma OBROŻE ELEKTRYCZNĄ?!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2012 07:22
Najgorsze w tym wszystkim, że to tylko pies i nie możemy przewidzieć jak zachowa się w pwnych sytuacjach (nawet jeżeli jest dobrze wytresowany...). Zawsze może zdarzyć się coś, co psiaka mocno zainteresuje, odbiegnie... dziewczynka nie ma się gdzie podłączyć - tragedia gotowa.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2012 23:56
biedny psiak! niech sobie sama nosia ta ciezka butle, jej pluca jej problem.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2012 22:25
Prawie 3 kg to jak mały noworodek... pewnie wiele z Was (?) miało na ręku noworodka... Ciężki? Kruszynka! Nawet się nie czuje ciężaru.. Dlatego NIKT mi nie wmówi, że 3 kg to taki ogromny ciężar. Dzieci w podstawówce noszą 10 kg plecaki na plecach i też nie czują tego ciężaru a jednak nad nimi się nikt nie rozczula.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo