Zrobili TO sobie na własne życzenie! Oto najbardziej zmodyfikowani ludzie świata - ROBOKOPY?

Ekstremalna dziesiątka. Przygotuj się na wstrząs!
Zrobili TO sobie na własne życzenie! Oto najbardziej zmodyfikowani ludzie świata - ROBOKOPY?
27.03.2012

Jest wiele powodów, dla których ludzie modyfikują swoje ciała. Typowe to względy estetyczne, religijne, czy też kierowanie się modą. Ale są również przyczyny czysto indywidualne, jak np. chęć wyróżnienia się, przypodobania drugiemu człowiekowi, upodobnienia do zwierzęcia. Tymi ostatnimi pobudkami kierowali się zapewne najbardziej zmodyfikowani fizycznie ludzie na świecie.

Oto ekstremalna dziesiątka!

Etienne Dumont

Etienne Dumont

Jego twarz pokryta jest jaskrawymi tatuażami, a na głowie ma wszczepione dwa silikonowe implanty w kształcie rogów. Jakby tego było mało, w uszach mężczyzny znajdują się 10-centymetrowe kolczyki, a w nosie oraz pod dolną wargą ma… pleksiglasowe piercingi! Mimo tak ekstremalnego wyglądu, Etienne pracuje jako krytyk kultury i sztuki w jednej z genewskich gazet.

Tom Leppard

Tom Leppard

Urodzony w 1935 roku Tom znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa jako jeden z najbardziej wytatuowanych ludzi świata (tatuaże zajmują 99 proc. jego ciała). Mężczyzna porzucił cywilizację wiele lat temu, wybierając życie w całkowitej głuszy. Własnoręcznie zbudował dom na wyspie Skye i spędzał większość czasu na czytaniu książek oraz… bieganiu po polanie na „czterech łapach”. I choć jakiś czas temu media donosiły, że człowiek-leopard wrócił do cywilizacji i zamieszkał w domu z bieżącą wodą oraz elektrycznością, to nigdy nie wiadomo, czy znów nie wróci na ukochane łono natury…

Kala Kaiwi

Kala Kaiwi

Mężczyzna nosi 67 kolczyków, a 75 proc. jego ciała pokryte jest tatuażami. W uszach ma tunele o średnicy 12 cm, w głowie silikonowe implanty i język podzielony na dwie części. Prowadzi studio na Hawajach, w którym oprócz własnego, modyfikuje ciała innych ludzi.

Rick Genest

Rick Genest

Rick Genest, 26-latek z Kanady, jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli na całym świecie. Wszystko z powodu tego, że jego ciało pokryte jest tatuażami, wyglądającymi jak jego własny szkielet. Mężczyzna wytatuował sobie m.in. czaszkę, kręgosłup i żebra. Nic zatem dziwnego, że przylgnęły do niego takie określenia, jak „zombie” czy „szkieletor”. Trudno w to uwierzyć, ale przygoda Ricka z tatuowaniem ciała zaczęła się od… zmywalnych tatuaży dołączanych do gum balonowych!

Julia Gnuse

Julia Gnuse

Illustrated Lady to kolejna osoba, która znalazła się w Księdze Rekordów Guinnessa za sprawą tatuaży, pokrywających niemal 95 proc. jej ciała. Wszystko zaczęło się od uciążliwej choroby skóry, przez którą ciało kobiety niezwykle łatwo ulegało słonecznym poparzeniom. Najwrażliwsze i najbardziej podatne na pojawianie się bąbli miejsca Julia zdecydowała się więc chronić, pokrywając je małymi tatuażami. Dzisiaj ozdób jest na jej skórze tak wiele, że na kolejne nie ma już praktycznie miejsca!

Elaine Davidson

Elaine Davidson

Kobieta kolczykuje swoje ciało od 10 lat - w tym czasie poddała się umieszczeniu 6005 ozdób na całym ciele! Nie wszystkie są widoczne - półtora tysiąca jest umieszczonych całkowicie pod skórą. Osiem znajduje się w języku, a prawie pół tysiąca w okolicach genitaliów - na zewnątrz oraz wewnątrz. Do Księgi rekordów Guinessa trafia regularnie, sama pobijając ustanowione przez siebie wcześniej rekordy i umacniając się na pozycji najbardziej zakolczykowanej kobiety świata. Co ciekawe, biżuteria, którą nosi na co dzień, waży w sumie 3 kg!

Pauly Unstoppable

Pauly Unstoppable

Można śmiało powiedzieć, że ten mężczyzna ma największe nozdrza na całej kuli ziemskiej, oczywiście nie od urodzenia. Przez jego dziurki można bowiem podziwiać… wnętrze dróg oddechowych i zatok. Poza tym jest posiadaczem ogromnych tuneli w uszach, imponującej liczby tatuaży i podskórnych implantów.

Eric Sprague

Eric Sprague

The Lizardman, czyli człowiek – jaszczurka to gorący orędownik modyfikacji ciała. Jako pierwszy rozszczepił sobie język na pół. Jego ciało, na wzór jaszczurki, pokryte jest zielonymi tatuażami w kształcie łusek. Ma również wyszlifowane i zaostrzone zęby oraz silikonowe implanty w głowie. Jego kolejnym pomysłem jest przeszczepienie sobie ogona.

Lucky Diamond Rich

Lucky Diamond Rich

Mężczyzna ma tatuaże dosłownie wszędzie: na powiekach, wewnętrznej części uszu, a nawet na dziąsłach. Mimo że tatuowanie kosztowało go tysiące dolarów i setki godzin bólu, Lucky utrzymuje, że jego dzieło jest wciąż nieskończone…

Dennis Avner

Dennis Avner

„Stalking Cat” („Skradający się kot”) to Amerykanin, który większą część swojego życia poświęcił na upodobnienie się do tygrysa. I prawie mu się udało. Pod względem zabiegów modyfikujących ciało jest na samym szczycie: tatuaże, silikonowe implanty unoszące policzki, chirurgicznie zaostrzone uszy, spiłowane i wyszlifowane zęby, dokręcane metalowe wąsy, pazury, rozdwojona górna warga i ogon, którym Catman może… dowolnie sterować.

Który z tych zmodyfikowanych fizycznie ludzi wywarł na Was największe wrażenie?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Chłopiec-SŁOŃ: Jego nogi wciąż puchną! Ten KOSZMAR trwa już ponad SIEDEM LAT...

9-latek nie jest w stanie chodzić o własnych siłach. Co to za choroba?

24-letnia Charlotte Hothman to prawdziwa ŻYWA BARBIE (Zobaczcie FOTO!)

OMG. Dziewczyna robi wszystko, aby upodobnić się do seksownej blond lali.

Komentarze (68)

Ocena: 4.94 / 5
psychiatra (Ocena: 5) 10.08.2014 21:30
to jest chore, tych ludzi należy leczyć!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2014 19:29
I nie rozumiem jak mozna sobie pociac jezyk :/ Przeciez to boli;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2014 19:26
Chodzi mi o tego calego zombie-boya. Reszta wyglada okropnie szczegolnie ta babka z tymi kolczykami.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2014 19:22
On wyglada calkiem fajnie szczegolnie na czarno- bialych zdjeciach (uwielbiam cos takiego), ale sama bym sie tego nie podjela. Poza tym nie lubie gdy ktos ma wytatuowane cale cialo, ale on wyglada w tym niezle i to chyba jedyna os. ktora mi sie z takim czyms podoba :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.09.2012 17:06
Dla Mnie wszyscy wyglądają potwornie to jest coś w rodzaju choroby psychicznej tj pedofilia ,gej czy lesba....Katastrofa !
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo