Modelki? Nie, to EGZORCYSTKI!

Następczynie serialowej Buffy wypędzają złe moce skąd tylko się da! Na czym polega ich praca?
Modelki? Nie, to EGZORCYSTKI!
10.03.2012

Większość dziewczyn w ich wieku zaprząta sobie głowę przystojniakami z równoległej klasy i najnowszymi trendami w modzie. Brynne, Tess i Savannah mają jednak kompletnie inne zainteresowania.

Dziewczyny od najmłodszych lat uczą się, jak walczyć z demonami. Nastoletnie pogromczynie szatana pragną iść w ślady swojego ojca. Wielebny Bob Larson jako doświadczony egzorcysta ma za sobą już setki tajemnych rytuałów - informuje Deser.pl

Mężczyzna jest bardzo dumny ze swoich nastoletnich córek. Pod jego nadzorem dziewczyny pilnie uczą się egzorcystyki, z wielkim zaangażowaniem czytają specjalistyczne lektury. Dobrze wiedzą, że tylko w ten sposób mogą przygotować się do walki z demonami, klątwami i złymi czarami.

Ich działalność nie opiera się jednak tylko na teoretycznym zdobywaniu wiedzy. Dziewczyny mają już za sobą pierwsze prawdziwe sense. Najstarsza Tess twierdzi na przykład, że udało jej się wypłoszyć złego ducha z ciała swojej przyjaciółki.

Co myślicie o postępowaniu tych nastolatek? Czy ich umiejętności mogą być rzeczywiście użyteczne w walce ze złem? A może to kolejny objaw amerykańskiej paranoi religijnej?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Ona przerobiła się na elfa! (OMG)

Dziewczyna ma obsesję na punkcie ciągłego "poprawiania" swojego wizerunku.

Dakota Rose: Jest wysoka, niewiarygodnie szczupła i wyglądem przypomina lalkę Barbie!

Uwaga: To naprawdę naturalne piękno! Zero operacji, zero Photoshopa!

Polecane wideo

Komentarze (20)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2012 13:21
Moim zdaniem igrają ze złymi duchami.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.03.2012 15:38
Jakub Wędrowycz to prawdziwy egzorcysta ;P
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 11.03.2012 12:00
Z tego co mi wiadomo, to do egzorcyzmów trzeba mieć powołanie, i egzorcyści są wybierani, nie zgłaszają się sami. Jeżeli ktoś się zgłasza sam, odrzucają go, bo teoretycznie nikt normalny nie chce takich rzeczy robić- tak nam przynajmniej tłumaczył ksiądz na religii. A tak poza tym te laski mówią o tym wszystkim bardzo sztucznie, więc nie chce mi się w to do końca wierzyć.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2012 20:16
nawet nie oglądałam tego filmiku. "(...)ten sposób mogą przygotować się do walki z demonami, klątwami i złymi czarami." złymi czarami ?! demonami i owszem bo nie wiem czy wiecie, że chrześcijanie wierzą zgodnie z tym co jest w Biblii, że demon, szatan może opętać człowieka. Choć w polsce nikt egzorcyzmami oficjalnie się nie zajmuje.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2012 16:37
Niesamowicie tępe wyrazy twarzy. Do tego infantylne wypowiedzi o pomaganiu innym, Ameryka.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie