Przeszła 10 operacji, żeby wyglądać jak ANIME

Jacqueline Koh na własne życzenie przeobraziła się w dziwadło.
Przeszła 10 operacji, żeby wyglądać jak ANIME
12.02.2012

Większość kobiet chciałaby coś zmienić w swoim wyglądzie. Jedne marzą o kształtniejszych pośladkach, inne o mniejszych nosach albo o pełniejszych ustach. Jacqueline Koh z Singapuru chciała jednak czegoś więcej - pragnęła wyglądać jak postać anime.

Jacqueline Koh

Maja Zielińska

Zobacz także:

Człowiek-KOT? Oczy tego chłopca świecą w ciemności, może czytać w zupełnym mroku

Fascynujące i przerażające zarazem!

6-letnia dziewczynka obcina chorej na raka mamusi włosy. PRZEJMUJĄCA FOTORELACJA

Dla Loli i Sary był to sposób na oswojenie choroby.

 

Jacqueline Koh

29-letnia Jacqueline jest na co dzień projektantką mody. Prowadzi również bloga, na którym regularnie zamieszcza zdjęcia ze swoich operacji plastycznych. W sumie przeszła ich 10. Zmieniała m.in. owal twarzy, kształt czoła, wysmuklała policzki. Mimo to nadal nie jest zadowolona ze swojego wyglądu.

Jacqueline Koh

Chociaż rodzina i przyjaciele zawsze powtarzali Jacqueline, że jest piękna, ona uważała się za przeciętną. – Nie chcieli, abym cokolwiek zmieniała w swoim wyglądzie – mówi kobieta. – Ale to przecież kwestia indywidualnego wyboru. Jestem dorosła i mogę robić to, na co mam ochotę.

Jacqueline Koh

- Daję sobie 3,5 punktu w skali do 5 jeśli chodzi o moje podobieństwo do anime – mówi 29-latka. – 5 dam sobie wtedy, gdy nie będę musiała poprawiać swoich fotek na blogu za pomocą Photoshopa – dodaje.

Jacqueline Koh

Do tej pory kobieta wydała na bolesne zabiegi około 136 tys. dolarów. Kolejna operacja czeka ją w marcu. Wtedy zaprzyjaźniony koreański chirurg ponownie zmniejszy jej nos i nada policzkom wyraźniejszy kształt litery V.

Jacqueline Koh

Obsesja Jacqueline na punkcie operacji plastycznych zaczęła się dwa lata temu. – Przytyłam wtedy 6 kilogramów i wyglądałam pucołowato – opowiada. – Postanowiłam, że nie tylko schudnę, ale również całkowicie zmienię swój wygląd. Od zawsze tego chciałam, a nadwaga stała się katalizatorem.

Jacqueline Koh

- Wszyscy myślą, że jestem psychofanką anime, ale to nieprawda. Po prostu podobają mi się duże oczy i smukłe buźki tych postaci – wyjaśnia Koh.

Komentarze (87)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2016 17:27
Nie wiem co wy do niej macie... Na ostatnim zdjęciu jest bardzo ładna! Ten nos im trochę nie wyszedł, ale jest bardzo ładna! Nie rozumiem dlaczego nazwano ją "Dziwadłem"... Jest bardzo ładna, ale także nie rozumiem dlaczego WY niektórzy... Też nazywacie ją "Kosmitką" i "Dziwadłem"... Jest bardzo ładnie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2012 10:39
Jak ANIME ? To tak jak by przyrównać ja z jakąś osobą ale to powinno być Z ANIME !!!!! tak jak poniżej piszą !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2012 18:33
Ohyda,ale brzydal,prawie jak ,,Michael Jackson'' Rozumiem operacje,ale na coś ładniejszego...a to, to po prostu masakra.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2012 17:36
Redakcjo: Nie "jak postać anime" tylko "jak postać Z anime". To, że chciała zmienić swój wygląd na dość nietypowy to jej wybór. To jeszcze nie powód, aby nazywać ją dziwadłem. Osobiście podobają mi się jej oczy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2012 22:00
Nie " jak anime" -_- tylko lepiej by było "jak w anime" ,albo "jak z anime"-_-
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo