Ma 42 lata i 1000 kochanków na koncie!

A jeszcze kilka lat temu była FACETEM! Crystal Warren nie powiedziała o tym, żadnemu ze swoich kochanków.
Ma 42 lata i 1000 kochanków na koncie!
11.02.2012

Wielu osobom wydaje się, że ofiarą niezaspokojonego popędu seksualnego paść może wyłącznie kobieta. W końcu to głównie mężczyzn podejrzewa się o tego typu problemy, nieliczenie się z uczuciami drugiej strony, wyrachowanie i chęć szybkiego zaspokojenia swoich żądz. Nic bardziej mylnego.

Tym razem rolę kolejnych seksualnych zabawek pełnili mężczyźni i to w ogromnej liczbie. Bohaterka amerykańskich mediów utrzymuje, że ma na swoim koncie ponad 1000 kochanków. W wywiadzie telewizyjnym przyznała, że bez seksu nie może żyć, a panowie wręcz do niej lgną.

No cóż, to dorosła kobieta (ma 42 lata), więc sama odpowiada za swoje czyny. Jej partnerzy to także dorośli ludzie, którzy powinni wiedzieć, na co się decydują. Nie byłoby w tym nic oburzającego, bo zaglądanie obcym ludziom do łóżka nie jest w najlepszym stylu, ale niesmak pozostaje.

Nie tylko ze względu na wręcz przemysłową "obróbkę" setek mężczyzn, ale na tajemnicę, którą Crystal Warren do tej pory skrywała. Co takiego ma na sumieniu? Jeszcze kilka lat temu była... mężczyzną. Ten mały szczegół wydawał jej się tak nieznaczący, że nie dzieliła się nim z partnerami.

Urodziła się jako Christopher Snowden i od dzieciństwa wiedziała, że natura uwięziła ją w złym ciele. Nosiła sukienki należące do matki, a z czasem zaczęła się umawiać na randki z chłopcami. Jednak dopiero po 30-tce zaczęła kurację hormonalną, usunęła laserowo owłosienie z ciała i poddała się zabiegowi wszczepienia implantów piersi. Swoją przemianę zakończyła zaledwie kilka lat temu pełną operacją zmiany płci.

W wywiadzie udzielonym jednej ze stacji telewizyjnych przyznała otwarcie, że tylko kilku z ponad tysiąca kochanków zdawało sobie sprawę, że uprawiają seks z kimś, kto jeszcze niedawno był tej samej płci, co oni.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

NIE DO WIARY: Japończycy są przesyceni seksem! Deklarują OBRZYDZENIE bliskością

Sprawy łóżkowe zeszły na dalszy plan.

Młoda żona i BRAK OCHOTY NA SEKS - obrączki zabijają kobiece pożądanie?

Zobacz, w jakim tempie mężatka traci zainteresowanie seksem.

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2012 21:19
Przecież ten artykuł to idealny dowód na to, że to faceci dążą do zaspokojenia. Tym razem ofiarami są mężczyźni - nie kobiety - owszem, ale nadal są ofiarami MĘŻCZYZNY, z tym, że takiego, który przeszedł zmianę płci. Ale wciąż mężczyzny.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2012 21:56
i bardzo dobrze tym ruchaczom że tak się nacięli :D chciałabym widzieć ich miny gdy dowiedzieli się o tym z telewizji :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2012 20:04
każda potwora znajdzie swojego amatora
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2012 18:29
co za analfabeta napisal ten pseudoartykul
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2012 14:56
haha a ja miałam 2000 i co? Uwierzycie mi? :). Ale jesteście naiwne..
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo