Prawdziwe historie: Oni stracili swoje klejnoty! Penisy ucięte, zjedzone przez psy, odgryzione

Szokujące zwierzenia facetów, którzy utracili swoją męskość.
Prawdziwe historie: Oni stracili swoje klejnoty! Penisy ucięte, zjedzone przez psy, odgryzione
04.02.2012

Być może nigdy nie zastanawialiście się, w jaki sposób mężczyzna może stracić przyrodzenie. Oto prawdziwe historie mężczyzn, którzy pozbyli się swojej męskości w dosłowny sposób. 

Wielka Brytania: Stuart Keen jest doświadczonym stolarzem. Nie jeden mebel wykonał i nie jedną przyciął deskę. Jednak w wieku 54 lat najwyraźniej wyszedł z wprawy. W czasie budowy sekretarzyka na specjalne zamówienie przycinał fragmenty drewna, poślizgnął się wprost na maszynę do cięcia i pozbył się swojego przyrodzenia. Ostrza dosłownie pocięły go na plasterki. Jak to się mogło stać? Czy mężczyzna pracował w negliżu? Do dziś nie znamy dokładnych okoliczności. Jego rodzina dopytywana przez media uznała, że "w tym zawodzie zdarzają się takie wypadki". Pod warunkiem, że stolarz nie ma na sobie spodni. 

 

penis

Rumunia: Chyba każdy z nas lubi się smacznie wyspać. Nasz bohater także. 67-letni Constantin Mocanu jakiś czas temu położył się spokojnie do łóżka, ale nie mógł zmrużyć oczu. Wszystkiemu winne były hodowane przez niego kury, które akurat w środku nocy postanowiły ze sobą głośno porozmawiać. Wściekły mężczyzna wybiegł z domu na podwórko, by uciszyć niesforne ptactwo. Wpadł w taki szał, że zdecydował się na uśmiercenie jednej sztuki drobiu. Chwycił za szyję kurczaka i w tradycyjny sposób ją odciął. Problem w tym, że mężczyzna miał na sobie jedynie bokserki, a szyja okazała się... jego penisem. Absurd? Jak najbardziej, ale to nie koniec historii. Przyrodzenia nie można było próbować ratować, bo na miejsce krwawej wpadki przybiegł jego piesek, który leżący na ziemi kawałek mięsa po prostu zjadł.

penis

Chiny: Ta historia to dowód na to, że z teoretycznie słabszymi kobietami nie można zadzierać. Mężczyzna o imieniu Huang w pewnym momencie doszedł do wniosku, że sypianie z doświadczoną małżonką to dla niego zbyt mało emocjonujące doznanie. Wdał się w romans z 18-letnią dziewczyną, dla której mógł być autorytetem, nauczycielem i mentorem. Faceci to lubią. Niestety (dla niego), żona o imieniu Li wkrótce zorientowała się co jest grane. Szybko wystąpiła o rozwód, ale mężczyzna odmówił.

Co ciekawe, w Chinach brak zgody jednego z małżonków kończy dyskusję na ten temat. Dwa lata później Li wykorzystała jego chwilę słabości, by się zemścić. Kiedy mąż doznał zatrucia pokarmowego, poprosił ją o podanie leków, by zatrzymać dolegliwe objawy. Kobieta faktycznie podała mu tabletki, ale... usypiające. Huang momentalnie zasnął, a ona odcięła mu przyrodzenie (wraz z jądrami) za pomocą najzwyklejszego noża kuchennego. Co najciekawsze, kiedy została oskarżona o trwałe uszkodzenie ciała, mąż wybaczył jej, bo jak mówił "sam jest sobie winien".

penis

Singapur: Romans w pracy to chyba najgłupsza rzecz, na jaką facet może sobie pozwolić, ale wciąż wielu nie może się oprzeć tej pokusie. Dziwnym trafem sytuacja ta dotyczy zazwyczaj przełożonych i personelu płci pięknej, ale nie wnikamy w motywacje chętnych pań. Tym razem intymna relacja dotyczyła szefa i jego sekretarki. Nie wiemy, czy uprawianie seksu w samochodzie było dla nich normą, ale ostatnie igraszki zakończyły się tragicznie. W czasie kiedy sekretarka zaspokajała swojego przełożonego oralnie, w jego samochód uderzył inny pojazd. W szoku kobieta zacisnęła zęby... odgryzając penisa kochanka. Relacje mediów nie są zbyt szczegółowe, więc nie dotarliśmy do informacji, co się z nim stało. Mamy nadzieję, że go nie połknęła.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Wasze Listy: Mam 20 lat, jestem w ciąży (to dopiero pierwszy miesiąc) – czy usunąć?

Ewie do tej pory jakoś się udawało. Stosunek przerywany pewnego dnia jednak zawiódł. Teraz ona i jej chłopak rozważają aborcję.

LIST: „Całowałam się z obcym facetem w klubie. Czy przyznać się chłopakowi?”

MoNia przyznaje, że była bardzo pijana.

Komentarze (29)

Ocena: 4.93 / 5
tadek (Ocena: 3) 19.07.2017 21:35
historią 4 chyba zainspirował się W.Smarzowski podobną scenę umieścił w swoim filmie "drogówka"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2014 15:20
i zjadla penisa haha ale jaja odgryzla mu normalnie leze na podlodze haha jakie gupoty
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2014 15:15
hahaha pies mu zjadł smacznego :D
odpowiedz
k (Ocena: 5) 11.06.2013 16:48
Śmieją się babki, a może pośmiejmy się z gwałtów na kobietach i wycinanych łechtaczek? Nieszczęście tych mężczyzn usprawiedliwiacie tym bo im się należało. Taka nasza kultura - nadludzkich księżniczek, które mogą wszystko
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.02.2012 20:56
hmmmm............no tylko czemu nie miał spodni?....(bo z tego tekstu można to wywnioskować
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo