To są TRANSSEKSUALIŚCI! Te ciacha kiedyś były KOBIETAMI - szok GIGANT!

Ci przystojniacy naprawdę urodzili się kobietami!
To są TRANSSEKSUALIŚCI! Te ciacha kiedyś były KOBIETAMI - szok GIGANT!
29.01.2012

Transseksualiści coraz mocniej akcentują swoją obecność w życiu publicznym, a na temat ich cierpienia, trudnego życia i dylematów często rozpisują się media. Osoby uwięzione w obcym ciele podkreślają również na każdym kroku, że chociaż natura spłatała im figla, nie chcą żyć w ukryciu.

Podobnie było w przypadku bohaterów dzisiejszego artykułu. Poznajcie ich historie!

Loren Rex Cameron

Loren Rex Cameron

W Ameryce Loren znany jest jako transseksualny artysta, który na swoich zdjęciach uwiecznia nie tylko portrety lesbijek i gejów, ale także proces swojego przekształcania się z kobiety w mężczyznę.

Balian Buschbaum

Balian Buschbaum

Ten przystojny 30-latek urodził się jako Yvonne i – zanim zmienił płeć – odnosił spore sukcesy w skoku o tyczce. Największym międzynarodowym sukcesem Buschbaum było zdobycie złotego medalu Mistrzostw Europy juniorów w lekkoatletyce. W 2007 roku Balian ogłosił jednak zakończenie kariery sportowej i zdecydował sie na zmianę płci. 20 grudnia przeszedł pierwsze zabiegi hormonalne.

Ryan Sallans

Ryan Sallans

Urodził się w 1979 roku jako Kimberly Ann Sallans. Swoją przemianę z kobiety w mężczyznę rozpoczął dokładnie 7 lat temu. Obecnie jest znanym amerykańskim adwokatem, który w wolnych chwilach podróżuje po Stanach Zjednoczonych i edukuje ludzi na temat kwestii związanych z transseksualizmem.

Ian Harvie

Ian Harvie

Ian przyszedł na świat jako hermafrodyta, a opiekujący się nim lekarze błędnie uznali, że powinien dorastać jako dziewczyna. W głębi duszy Harvie czuł się jednak mężczyzną. Płeć zmienił kilka lat temu. Obecnie jest znanym amerykańskim komikiem, który w swoich skeczach porusza problem transseksualizmu.

Rocco Kayiatos

Rocco Kayiatos

Ten amerykański raper i producent znany jest publiczności jako Katastrophe. Muzyk jest pierwszym na świecie transseksualnym hip-hopowcem.

Lucas Silveira

Lucas Silveira

Lucas urodził się w Kanadzie jako Lilia Silveira. O tym, że jest uwięziony w obcym ciele wiedział od 3 roku życia. Jako nastolatek swoje zainteresowanie kobietami brał za homoseksualizm i uważał się za lesbijkę. O transseksualizmie dowiedział się z prasy, a płeć zmienił w 2010 roku. Obecnie jest znanym rockowym wokalistą zespołu The Cliks.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Babcia-rekordzistka i jej 136-osobowa rodzina

Podobno staruszka pamięta wszystkie imiona swoich krewnych.

23-letnie modelka po wypadku: Śmigło samolotu zmiażdżyło jej rękę i pozbawiło oka!

Dziewczyna cudem przeżyła straszliwy wypadek.

 

Komentarze (58)

Ocena: 5 / 5
Ania (Ocena: 5) 13.12.2015 17:29
Dlaczego to jest takie trudne zrozumieć i postawić się na miejscu takiej osoby!!! Sama mam przyjaciela transseksualiste ja dopuki nie poznałam takiej osoby też nie ogarniałam jak tak można ale wystarczy porozmawiać z taką osobą i spróbować zrozumieć to nie jest trudne
odpowiedz
trans (Ocena: 5) 22.02.2013 22:11
tak jesli to debilizm to chetnei sie z tb zamienie jestem pod wrazeniem ze udalo im sie tak wygladac ludzie podchodza do nas jakbysmy byli okazami z zoo lub idiotami ale naprawde tak nie jest. chcemy zyc jak normalni ludzie
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 17.04.2012 14:57
wedlug mnie transexesualizm to debilizm
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.02.2012 21:41
zenada...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.02.2012 18:32
podziwiam:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo