Ona ma aż dwie waginy! Kiedy ma miesiączkę, krwawi podwójnie - ma przechlapane!

Dziewictwo straciła dwukrotnie.
Ona ma aż dwie waginy! Kiedy ma miesiączkę, krwawi podwójnie - ma przechlapane!
30.01.2012

Pochodząca z Wielkiej Brytanii Hazel Jones jest obecnie najpopularniejszą kobietą na Wyspach. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego wywiadu, w którym 27-latka przyznała się do tego, że… ma dwie macice i dwie waginy. Ten niezwykle rzadki przypadek medyczny określa się fachowo jako uterus didelphys, czyli malformację macicy. Dotyka on jedną na milion kobiet.

- Ciało z zewnątrz wygląda normalnie. Dopiero tam wewnątrz jest zupełnie inaczej. Z tego powodu zorientowałam się, że coś jest ze mną nie tak, dopiero w wieku 14 lat, kiedy dostałam pierwszą miesiączkę. Miałam wtedy tak potworne skurcze i obfite krwawienia, że ledwo to zniosłam – zwierzała się w telewizji Hazel.

Brytyjka dodała również, że dwukrotnie traciła dziewictwo ze względu na swoją podwójną błonę dziewiczą. – Marzę o tym, by założyć rodzinę i urodzić dziecko, ale wiem, że w moim przypadku to niemożliwe. U kobiet z malformacją macicy dochodzi bardzo często do poronień.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Miała tyle pryszczy, że prawie wpadła w depresję. Wyleczyła cerę i została miss!

I jak tu nie wierzyć w cuda?

OMG! Ona wygląda jak ANGELINA JOLIE (Niewiarygodne podobieństwo)

Hiszpańska wersja sławnej aktorki.

Polecane wideo

Komentarze (100)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2015 16:21
Napisz komentarz...same bzdury wypisujecie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2012 17:51
Tutaj wpisz treść komentarza do Ona ma aż dwie waginy! Kiedy ma miesiączkę, krwawi podwójnie - ma przechlapane!... ma PRZECHLAPANE hahahahha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.01.2012 22:23
Papilocie! Mam 22 lata i za rok wyznaczoną datę ślubu...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.01.2012 19:11
Hmmmm ciekawe co zostało usunięte przez tego moderatora... ;P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.01.2012 17:13
''Brytyjka dodała również, że dwukrotnie traciła dziewictwo ze względu na swoją podwójną błonę dziewiczą.'' -.-- Te informacje chyba z pralki sobie wyciągacie... Ostatnio można było zobaczyć to na TLC... Kobieta opowiadała o tym .. Prawda, że ma dwie macice i, że przeżywa mocniej okres. Tyle, ze drugi otwór jest mały żeby z niego korzystać. Jest bo jest.. Denerwuje mnie już ten papilot, po co pisać historie do połowy wyssaną z palca? Nakręcacie tylko ludzi, na jakieś sensacje.. Macie może jakiś defekt podobny ? Pokażcie coś osobistego, może akurat będzie to bardziej zaskakujące niż materiały ostatnio tu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie