Miała tyle pryszczy, że prawie wpadła w depresję. Wyleczyła cerę i została miss!

I jak tu nie wierzyć w cuda?
Miała tyle pryszczy, że prawie wpadła w depresję. Wyleczyła cerę i została miss!
31.01.2012

Harriet Page z Wielkiej Brytanii to długonoga, atrakcyjna blondynka. Patrząc na jej obecne zdjęcia, aż trudno uwierzyć, że jeszcze kilka miesięcy temu była pośmiewiskiem w swoim liceum. – Koledzy i koleżanki z klasy strasznie ze mnie szydzili. Wyzywali mnie z powodu moich pryszczy. Przez ich docinki nie miałam ochoty rano wstawać z łóżka – zwierza się 18-latka na łamach „The Daily Mail”. – Chociaż moja cera rzeczywiście pozostawiała wiele do życzenia i nie mogłam przez nią pokazywać się ludziom bez makijażu, to nikt nie miał prawa się ze mnie naśmiewać – dodaje.

Bolesne docinki początkowo przygnębiały Harriet do tego stopnia, że prawie wpadła w depresję. Pewnego dnia postanowiła jednak, że skonsultuje swój problem z dermatologiem. – Żadne maści, toniki, ani peelingi na mnie nie działały. Moja twarz przypominała jedną wielką, różową ranę, więc poprosiłam o pomoc lekarza. Ten przepisał mi bardzo mocny środek, ale nie dał gwarancji, że stan mojej cery się poprawi. Na szczęście preparat zadziałał – śmieje się Brytyjka.

Harriet Page

Nowy wizerunek dodał jej tak dużo pewności siebie, że dziewczyna postanowiła wziąć udział w wyborach Miss hrabstwa Hempshire. Jej uroda zachwyciła jury i Harriet bez problemu zdobyła koronę. – Wygrałam w konkursie piękności! To wydaje mi się nieprawdopodobne, ale ja naprawdę zostałam Miss! – zachwyca się 18-latka. – Mam nadzieję, że teraz wszystkie osoby, które się ze mnie naśmiewały, wstydzą się za swoje zachowanie.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Śliczna Azjatka przechodzi domowe metamorfozy! Wystarczają jej kosmetyki i peruki (była już nawet Kate Middleton!)

Magia makijażu!

Od Grega do Lindsey: Pełen testosteronu koszykarz przemienił się w sex bombę!

Teraz Greg (Lindsey?) walczy o tytuł najwyższej transseksualistki świata. Z racji swoich 213 cm wzrostu wpis do Księgi Rekordów Guinessa ma już zapewniony.

 

Polecane wideo

Komentarze (94)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2015 23:51
Popadałam w marazm. Nie chciało mi się nic. Problemy z chłopakiem, rodziną, słabo płatna praca – wszystko mnie dobijało. Czułam się na skraju wyczerpania. Zamówiłam rytuał oczyszczenia energetycznego ze strony moc-energii.pl i o dziwo wszystko zaczęło zmieniać się na lepsze. Moja sytuacja poprawiła się pod każdym względem i mam powazne plany życiowe. Mogę powiedzieć że wyszłam z dołka i stanęłam na nogi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2012 18:26
gdzie jeste ta a trakcyjana blondynka??? bo ja widze tylko jedną i nie powiedziałabym że jest atrakcyjna...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2012 00:31
Ja też miałam taki problem wyleczyłam się izotekiem iha! Polecam :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2012 02:18
Została MISS? Chyba tylko z litości...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2012 22:53
pewnie jadla izotek:D:D:D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie