Barry został Jayne: Stare dobre małżeństwo odnowiło przysięgę - mąż zmienił płeć!

Prawdziwa miłość nie zna granic!
Barry został Jayne: Stare dobre małżeństwo odnowiło przysięgę - mąż zmienił płeć!
18.01.2012

Barry i Anne Watson z Wielkiej Brytanii, tak jak wiele zżytych i darzących się uczuciem małżeństw, postanowili niedawno odnowić słowa przysięgi ślubnej. Uroczystość nie przypominała jednak tej sprzed 9 lat. Wcześniej miłość, wierność i uczciwość przyrzekali sobie mężczyzna i kobieta, a tym razem… były to dwie kobiety.

Barry i Anne Watson

- Kiedy Barry wyznał mi 3 lata temu, że w głębi duszy nie czuje się mężczyzną i zastanawia się nad zmianą płci, kipiałam ze złości! – wspomina dziś Anne. – Opowiadał mi ze łzami w oczach, że jak tylko wychodziłam z naszego domu, on natychmiast zaczynał buszować w mojej szafie. Przebierał się w sukienki, zakładał biżuterię i robił sobie makijaż. Kiedy wracałam do domu, zacierał wszystkie ślady. Na początku byłam na niego wściekła, nie mogłam pojąć, dlaczego mnie krzywdzi w ten sposób. Dopiero z czasem zrozumiałam, jak bardzo jest nieszczęśliwy. To on był ofiarą, nie ja.

Barry i Anne Watson

Kobieta zaakceptowała więc decyzję męża i towarzyszyła mu w przemianie z Barry’ego w Jayne. – Życie w zgodzie z wewnętrznym „ja” to podstawa. Cieszę się, że miłość okazała się silniejsza, niż moja szokująca przemiana – mówi dawny Barry. Dodaje również ze śmiechem: - Myślę, że tak naprawdę to niewiele się w naszym małżeństwie zmieniło, poza tym że teraz często rozmawiamy o kosmetykach i modzie.

Byłybyście skłonne do takiego poświęcenia, na jakie zdecydowała się Anne? W końcu związek z kobietą to nie to samo, co relacja z mężczyzną…

Maja Zielińska

Zobacz także:

Warszawiacy NAPRAWDĘ zdjęli spodnie w metrze - przejechali się w samych majtkach

Miny zdezorientowanych pasażerów – bezcenne!

VIDEO NA DZIŚ: Frytka pokochała Jezusa

Czy znana ze skandali celebrytka, Maja Frykowska, rzeczywiście postanowiła zmienić swoje dotychczasowe życie, czy raczej jest to jej kolejna prowokacja?

 

Polecane wideo

Komentarze (24)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2012 23:38
z takim ryjem jaki ma ta ruda to się nie dziwię, że nawet babo faceta może mieć.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2012 08:13
chybajedyną motywacją tej żony (prawdziwej) był strach przed starością w samotności...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2012 20:48
Właśnie to jest najlepszy dowód na to, ze nie płeć się liczy a charakter, uczucie... to, że ktoś jest inny niż my jeszcze nie znaczy, że jest świrem, po prostu jest inny i tyle. Trochę tolerancji...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2012 20:00
ludziom się w głowach przewraca... masakra ;/
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2012 18:11
widać na ostatnim zdjęciu że kobitka jest zniesmaczona faktem ;P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie