Gdyby nie ciąża, mogłaby zagłodzić się na śmierć (Dzidziuś wyciągnął ją z anoreksji)

27-letnia Catherine Thomson z Wielkiej Brytanii cierpiała na anoreksję przez ponad 7 lat. Przestała jeść, gdy padła ofiarą molestowania seksualnego... Dopiero ciąża zmieniła jej życie!
Gdyby nie ciąża, mogłaby zagłodzić się na śmierć (Dzidziuś wyciągnął ją z anoreksji)
06.01.2012

27-letnia Catherine Thomson z Wielkiej Brytanii cierpiała na anoreksję przez ponad 7 lat. Kłopoty z odżywianiem zaczęły się u niej jednak już w liceum, po tym, jak została ofiarą napastowania. – To była toksyczna relacja, nie chcę do tego wracać – mówi dziś Brytyjka. Dodaje również: - Przez tamto wydarzenie całkowicie straciłam i pewność siebie, i kontrolę nad własnym życiem. Zaczęłam się głodzić.

W krótkim czasie kobieta schudła 32 kilogramy. Jej stan zdrowia był tak niepokojący, że w lipcu 2010 roku trafiła do szpitala. – Moi bliscy byli załamani. Błagali mnie, żebym zapisała się na leczenie i poddała się terapii. W końcu im uległam.

Catherine Thomson

Catherine trafiła do organizacji First Steps Derbyshire, która pomogła jej przezwyciężyć chorobę. – Kiedy poczułam się nieco lepiej sama ze sobą, zaczęłam myśleć o tym, czego naprawdę chcę od życia. Razem z mężem doszliśmy do wniosku, że chcielibyśmy powiększyć naszą rodzinę – opowiada 27-latka. – To nie była dla mnie łatwa decyzja. Po pierwsze nie wiedziałam, czy mój wyniszczony organizm pozwoli mi zajść w ciążę, a po drugie bałam się, że w każdej chwili mogę znów zacząć się głodzić i zrobić przez to krzywdę mojemu dziecku – dodaje.

W październiku Catherine i jej mąż Jamie dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. – Nie potrafię opisać tego, jaka jestem szczęśliwa – mówi kobieta. – Obawiałam się, czy będę dość silna, aby pokonać anoreksję, ale ta mała kruszynka w moim brzuchu daje mi niesamowitą moc i motywację do walki z chorobą. Wiem, że muszę być zdrowa dla mojego dziecka. To z myślą o nim codziennie jem śniadanie, obiad i kolację. I choć anoreksja jest rodzajem uzależnienia, z którym walczy się przez całe życie, to ja i tak się nie poddam!

Maja Zielińska

Zobacz także:

Horror 15-letniej Sahary: NIE chciała zostać prostytutką, więc mąż ją uwięził i bił na kwaśne jabłko!

Mąż tyran powyrywał jej włosy i paznokcie. Uwaga, bardzo drastyczne zdjęcia!

17-letnia Jenni MIAŁA WYBÓR: Mogła urodzić albo żyć. URODZIŁA i zmarła (Rak wygrał)

Wzruszająca historia nastoletniej matki.

Polecane wideo

Komentarze (42)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2015 14:34
Napisz komenSprzedam zestaw z Women On Web, zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu + 8 tab Misoprostolu Zestaw sprzedam za 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 697564trzy10.tarz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2015 14:33
Napisz komSprzedam zestaw z Women On Web, zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu + 8 tab Misoprostolu Zestaw sprzedam za 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 697564trzy10.entarz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2012 12:51
Polecam osobą, które cierpią na anoreksję, bulimię, lub inne zaburzenia odżywiania: www.terapia-feniks.pl
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.01.2012 13:51
jesli ktos mowi ze nie lubi dzieci to smiac mi sie chce. To tak jak by powiedziec " nie lubie dorosłych". Myslcie co piszecie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2012 11:59
Same zobaczcie ! ! ! www.youtube.com/watch?v=REjPB7sbCEY&feature=fvsr
odpowiedz

Polecane dla Ciebie