W ciągu 5 lat SIEDEM razy zaszła w ciążę! Mimo że STOSUJE antykoncepcję (HIPER płodność?)

Gemma przetestowała już pigułki, zastrzyki, plastry i spiralę. Wszystko na nic!
W ciągu 5 lat SIEDEM razy zaszła w ciążę! Mimo że STOSUJE antykoncepcję (HIPER płodność?)
29.12.2011

Kiedy na teście ciążowym pokazują się dwie kreski, a kobieta w głębi serca liczy na jedną, w jej głowie pojawia się zazwyczaj pytanie: „Dlaczego się nie zabezpieczyłam?”. Czasami jednak ciąża przydarza się osobom, które antykoncepcję stosują regularnie. Tak właśnie było w przypadku Gemmy Potter z Wielkiej Brytanii, która w ciągu 5 ostatnich lat wypróbowała na sobie wszystkie możliwe metody antykoncepcyjne, a mimo to… siedmiokrotnie zaszła w ciążę!

- Stosowałam prezerwatywy, zastrzyki progesteronu, implanty hormonalne, pigułki, a nawet spiralę – wylicza 23-latka. – Wszystko na marne, bo i tak prędzej czy później kończyło się na stanie błogosławionym – dodaje.

Gemma i jej 27-letni mąż Glenn mają obecnie trójkę dzieci: 4-letniego Shauna, 3-letnią Jessicę i 2-letnią Sophie. Za kilka miesięcy przyjdzie również na świat ich czwarty potomek. – Wiele kobiet na świecie ma troje czy czworo dzieciaków, ale chyba żadna z nich nie urodziła ich w ciągu niecałych 5 lat! Gdybym do tego 3 razy nie poroniła, w tej chwili spodziewałabym się 7 dziecka! – skarży się Brytyjka.

Kobieta przyznaje, że bardzo kocha swoje dzieci, ale fakt, że ciągle jest w ciąży, zwyczajnie ją złości. – Nie mogę wypić ze znajomymi drinka. Nie mogę pracować i robić kariery. Nie mogę nawet cieszyć się seksem, bo mimo że stosujemy z mężem antykoncepcję, niemal po każdym zbliżeniu zdarza nam się wpadka! – mówi.

Najbardziej płodna kobieta na świecie nie wie, dlaczego wszelkie środki antykoncepcyjne są w jej przypadku nieskuteczne. W pewnym momencie oskarżała nawet lekarzy o to, że bagatelizują jej problem. – Nie chcę więcej rodzić dzieci, choć bardzo kocham te, które już mam – mówi Gemma. – Śmiejemy się już nawet z mężem, że pewnie zajdę w ciążę nawet wtedy, kiedy przestaniemy uprawiać seks.

Maja Zielińska

Polski Michael Jackson? Ten łodzianin przeszedł 13 operacji plastycznych twarzy!

Nowy wygląd kosztował go ponad 80 tysięcy złotych!

Calineczka z Indii: Ta dziewczynka ma 18 lat, a mierzy niecałe 62 centymetry!

Jyoti Amge właśnie została uznana za najniższą kobietę na świecie, a jej nazwisko znalazło się w Księdze Rekordów Guinnessa. Mając 18 lat, mierzy zaledwie 61.95 cm i waży niecałe 6 kg!

 

Komentarze (104)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2012 21:32
Ale brednie, w UK taka np. wazektomia jest legalna i za darmo (z NHS).
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2012 19:00
nie mogę wypic ze znajomymi drinka - co to za teksty?! jak sie robi ten teges to tak sie ma! trzeba trochę przychamowac!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2012 12:00
Same zobaczcie ! ! ! www.youtube.com/watch?v=REjPB7sbCEY&feature=fvsr
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2012 19:10
Nie mogą wytrzymać bez seksu? To później takie efekty
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2012 01:53
Albo ona podwiąże jajniki i po problemie ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo