Nie ma to jak "świąteczna" atmosfera w przedszkolu: 2-latka BRUTALNIE pobiła 3-letnią koleżankę!

Agresywne dziecko o pseudonimie CHUCKY budzi postrach w całej placówce. Podczas szaleńczych ataków złości 2-latka rzuca się z pięściami na inne maluchy.
Nie ma to jak "świąteczna" atmosfera w przedszkolu: 2-latka BRUTALNIE pobiła 3-letnią koleżankę!
24.12.2011

Kilka dni temu całą Wielką Brytanią wstrząsnęła wiadomość o brutalnym pobiciu małej dziewczynki. 3-letnia Katie Ann Guttridge wylądowała w szpitalu na skutek ran, które zadała jej... 2-letnia koleżanka z przedszkola.

Matka Katie nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Jej mała córeczka miała liczne obrażenia całego ciała. Patrząc na jej spuchniętą, zakrwawioną twarz, sińce pod oczami i urazy kończyn, można była odnieść wrażenie, że dziewczynka została pogryziona przez jakiegoś wielkiego psa – wspomina matka poszkodowanej. Niewiele brakowało, a maleńka Katie mogła nawet stracić wzrok.

Dziewczynka nie jest jedyną ofiarą agresywnej 2-latki, która w podobny sposób potraktowała dziesięcioro innych dzieci. Nadpobudliwe dziecko otrzymało już nawet swój pseudonim. Ludzie mówią na nią „Chucky”. Nazwa pochodzi od zabójczej laleczki – bohaterki kultowego horroru.

Matka agresywnej dziewczynki odmawia komentarzy na temat skandalicznego zachowania swojej córki. Twierdzi tylko, że jej dziecko ma zaledwie 2 lata i ona niewiele może z tym zrobić.

Obecnie całą sprawą zajmuje się policja, która przeprowadziła już wywiad środowiskowy na temat rodziny dziewczynki. W postępowaniu bierze również udział dziecięcy psycholog. Ma on ustalić przyczynę nienormalnego zachowania 2-latki.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

21-letni Adolf Hitler: Przez nazistowskie nazwisko boi się wyjść na ulicę!

Po tym jak pewna uczelnia opublikowała w internecie jego dane na liście przyjętych studentów, chłopak stał się przedmiotem straszliwych drwin.

Tragiczny finał oświadczyn: Chłopak wspiął się na słup wysokiego napięcia!

Romantyk czy samobójca?

Komentarze (75)

Ocena: 5 / 5
Kasia (Ocena: 5) 14.02.2013 18:20
Jaka słodka i śliczna dziewczynka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2012 17:50
Moze ta dziewczynka jest autystyczna, czesto te dzieciaki wykazuja agresje a nawet autoagresje i wtedy to juz nie jest kwestia wychowania a choroby
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2012 12:00
Same zobaczcie ! ! ! www.youtube.com/watch?v=REjPB7sbCEY&feature=fvsr
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.01.2012 21:29
Mała bladz!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2012 10:42
To straszne jak wychowawczynie mogły dopuścić do takich dużych obrażeń ,przecież nie pierwszy raz dziecko zachowało się tak agresywnie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo