DUŻE jest SEXY? Zobacz filmik (tylko 18+) ze 114-kilogramową tancerką go-go!

Myślicie, że facetów to kręci?
DUŻE jest SEXY? Zobacz filmik (tylko 18+) ze 114-kilogramową tancerką go-go!
Fot. Deser.pl
14.12.2011

Z pewnością większości z nas taniec erotyczny kojarzy się z seksownymi, zmysłowymi tancerkami, które w skąpych strojach prezentują swoje smukłe, wygimnastykowane ciała. Okazuje się jednak, że ta dyscyplina wcale nie jest zarezerwowana wyłącznie dla szczupłych kobiet. Najlepszym tego dowodem jest 26-letnia LuAyne Barber, która – nie bacząc na swoją nadwagę - pole dance uprawia już od 2006 roku.

Kobieta na co dzień prowadzi całkiem zwyczajne życie – pracuje, wychowuje małe dzieci i dba o dom. Wieczorem przeobraża się natomiast w drapieżną Lulu – puszystą, 114-kilogramową tancerkę erotyczną. – Taniec na rurze zawsze mnie fascynował, ale obawiałam się, że przez swoją tuszę nigdy nie będę mogła zatańczyć. Przemogłam się jednak i pięć lat temu poszłam na pierwsze zajęcia. Nie żałuję, bo nie tylko nie zostałam przez nikogo wyśmiana, ale dodatkowo poczułam się bardziej seksowna i pewna siebie – tłumaczy LuAyne.

LuAyne Barber

Od tamtej pory 26-latka regularnie bierze udział w wielu zawodach pole dance. Konkuruje tam z najszczuplejszymi i najbardziej wygimnastykowanymi tancerkami, jednak wbrew pozorom nie czuje się przy nich gorsza. – Nie chodzi o to, jak kto wygląda, tylko ile serca wkłada w swój występ. Ja zawsze daję z siebie 100 procent! – mówi.

LuAyne Barber

Fot. Deser.pl

Lulu ma dziś wielu fanów, jednak najbardziej wspiera ją mąż. – Cieszę się, że mój partner docenia to, co robię. Nigdy nie byłam szczęśliwsza!

Gratulujemy odwagi i życzymy dalszych sukcesów na zawodach!

Maja Zielińska

Zobacz także:

12-letnia klasowa ofiara: Nie wytrzymał drwin ze strony kolegów i koleżanek. POWIESIŁ SIĘ

Nie potrafił dłużej znosić obelg.

30-letnia DZIEWICA i jej pierwszy pocałunek w dniu ślubu (Mamy FILMIK!)

Wytrwała w czystości ekstremalnie długo!

 

Komentarze (151)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.08.2012 22:22
Musi mieć umięśnione ręce , musze powiedzieć że ona jest ładną kobietą tylko że grubą .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2012 13:41
Brak mim slów :D haha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2012 01:12
wielki szacun dla tej pani, jest świetna i odważna, wiem ile kosztuje bać się cudzej oceny i walczyc z tym strachem, ona jest niesamowita!Ma gdzies głupie stereotypy i robi to co lubi, ćwiczy, rusza się bardzo dobrze, myslę że i schudnie w końcu dzięki temu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2012 15:06
xbiF5A hqefxrmjagae
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2012 01:42
Just cause it\'s simple doesn\'t mean it\'s not super hlefpul.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo